Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
641. hozzászólás - 2012.04.10. 07:50:12 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.03.06. 11:21:23

- A forgatás eredménye lehet: nem nyert (csak az első forgatásnál), gyakori kincs, ritka kincs, utraritka kincs (utóbbi csak ősköves forgatásnál!).
Hype, v1
Pontszám: 6.63
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
642. hozzászólás - 2012.04.10. 07:52:50
Ez gyors volt ! Köszi a válaszokat!
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.66
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
643. hozzászólás - 2012.04.10. 08:23:15 (Válasz Ariel #634 hozzászólására.)
Ilyet inkább ne írj. Gondolj bele, mi sírás lesz itt, ha néhányan/többen nem pörgetnek még úgy sem pirosat egyből?
Pontszám: 8.34
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
644. hozzászólás - 2012.04.10. 08:25:48 (Válasz ADZSI76 #637 hozzászólására.)
Egyet kell értenem. Nekem ma esett a második UR, de gőzöm nincs, mit kezdjek egy Brilliáns karkötővel (a dögök moráljával sose volt gondom). Nagyon messze van a korábban már nyert tudás könyvétől.
Pontszám: 7.58
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
645. hozzászólás - 2012.04.10. 08:25:48
Craslorg a következőt nyerte: Brilliáns karkötő, 201 TP

Nahát

szerk.: Másodpercre egyszerre írtuk
A hozzászólást Meggy módosította 2012.04.10. 08:26:23-kor
14
Pontszám: 7.86
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
646. hozzászólás - 2012.04.10. 08:41:23 (Válasz Craslorg #644 hozzászólására.)
Zsírozd le Miklósékkal, hogy átadhasd nekem. Süsü moráljával időnként már gondjaim vannak

Bár én se sírok, Húsvét alkalmából kaptam egy Mananyelőt. Nem egy Tudás könyve, de nem rossz cuccos
Pontszám: 8.34
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
647. hozzászólás - 2012.04.10. 08:55:29 (Válasz Vermák #638 hozzászólására.)
2 db A támadás itala- Ezt kapok kihíváskor is és totál semmi szükségem rá.
7 db Dukátteremtő varázstekercs- Elmegy,bár nem nagyon érdekel.
12 db A vadászat itala-Bár ez sem egy kirívó nyeremény, de ezzel legalább "meg vagyok elégedve".
8 db Kisebb portyázás itala- Detto
3 db Fehér kristályital- Ebböl bazi sokat kapok és általában mindig a kavicsos pörikért.
Apró térkapu stimulátor- Na ez volt az eddigi legjobb nyereményem. 3tkp

Továbbá kaptam ötször lgy csomagot, kétszer +1 kritikus szakit. Ezeken kívül sisakszilánk és kristály ital az jött/jön dögivel a nulla egész mittoménhányas AF-töl meg egyenesen kiráz a hideg. Mint alább az egyik hozzászóló irta is nem kevés kavics ment eddig a kerékbe. Ennek függvényében egy komoly reliket is lehetett már volna venni, ha így megy tovább lassan már 2 relik ára megy el tutyi-mutyi nyereményekre. A fent leírt dolgokat ingyen is meg lehet kapni más formában a játékon belül, kivétel nélkül!!!
EZZEL KÉNE ELÉGEDETTNEK LENNEM??? Szóval eddig nekem nem volt szerencsém?
Egy kis "extra" lóvét toltam egy "extrának tünö" szolgáltatásért és nem kaptam még eddig érte semmi érdemlegeset
Az elözö hsz-ben is említettem tudom hogy nem kötelezö.... Ezt egyböl be is fogom fejezni amint bejön ez a kudarcpontos valami és kiesik valami UR cucc. Ez után szívesen eladnám a bérletemet a kufárnál.
Napi 3 pöri a kezdet óta, a kereket meg szerintem úgy programozzák ahogy akarják.
Aki a legtöbbet rinyál annak tuti nem fog jutni már csak azért sem UR cucc.

Inkább veszek 100 kavicsért reliket mint hogy tovább rohanjak a mézes madzag után.
Pontszám: 7.07
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
648. hozzászólás - 2012.04.10. 09:01:49 (Válasz ADZSI76 #647 hozzászólására.)
Gondolom azt is olvastad, amit Miklósék is írtak és többen is jeleztek. A pechpontok VISSZAMENŐLEG lesznek jóváírva, mert logolva vannak a pörgetések. Azaz amint bekerül, mindenki, aki legalább 100-szor pörgetett őskővel (akik minden nap tolják a 2-2 pörgetést, bőven meglesz), azonnal kapnak UR-t. Ha ez az UR gyengébb és még így is 100 fölött lesz a pechpontjuk (legalábbis eredetileg ennyit írt Miklós, mint határ), akkor még egyet a következőre. Egyelőre a templom leprogramozás a a fontosabb, de nem hiszem, hogy ez a pechpont fejlesztés nagyon a lista végén lenne.
Pontszám: 8.38
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
649. hozzászólás - 2012.04.10. 09:13:56 (Válasz Craslorg #648 hozzászólására.)
Elolvastam Cras... Jó dolog az új fejlesztés, de ha már a kerék élesben és keményen kavicsért megy nem ártana ha mielöbb lépnének ez ügyben.
Pontszám: 6.16
népszerűTimmyNő
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
650. hozzászólás - 2012.04.10. 09:23:20
Én még egyetlen UR nyereményt sem kaptam, pedig őskőért is pörgetek
Csak apróbb, számomra értéktelen cuccok esnek, pl. 3 sisakszilánk...
Pontszám: 6.62
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
651. hozzászólás - 2012.04.10. 09:25:59
Erre a pechpontos-súlyozós dologra kíváncsi leszek. Nekem egy UR esett eddig, egy kisebb térkapu stimulátor, kíváncsi leszek hogy ez mennyivel dob majd vissza a valóban értékes UR tárgyakhoz való találati esélyben...
12 térkapu pont nem egy nagy cucc 2,5 nap alatt összejön magától is.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.40
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
652. hozzászólás - 2012.04.10. 09:35:57 (Válasz ADZSI76 #649 hozzászólására.)
Minimális igazad van a dologban, de nagyon minimális. Az meg már roppant unalmas, hogy az észérvekre nem hallgatsz csak kötöd az ebet a karóhoz és x naponta párszor ugyanazt eldarálod.
Többen is írták, Cras többször is, hogy: lesz megoldás nemsoká, van fontosabb, hátrányod nem lesz belőle.
Ha ezt nem érted vagy nem felel meg akkor ne pörgess vagy kövesd Silx-et, ahogy tetszik.

Egyébként meg a játékosok jó részének türelme: 0. Nem tudom ki hova siet, ünnepi hosszú hétvége volt.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.89
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
653. hozzászólás - 2012.04.10. 09:49:54 (Válasz Quellon #652 hozzászólására.)
Már vártam mikor jössz beszólni meg oltani...
A minimális igazam az az hogy 150+ erre ráfordított kavicsért még nem kaptam semmi olyat, amit ingyen meg nem lehetne kapni.
Engedtessék meg hogy kifejezzem a nemtetszésemet annyiszor ahányszor akarom.
Pár emberkének igaza volt anno, hogy kidobták ezt a dolgot semmi infó nélkül. Kicsit nem abban az irányban sült el a dolog mint amire szánták.
Kaptunk valami igéretet hogy egyszer majd ha lesz idö akkor bevezetik a pech pont dolgot.
Ez nekem annyit jelent hogy húzzák az idöt, hogy továbbra is hányjuk a pénzt egy félre sikerült dologba.
Ez egy élesben menö dolog, fizetünk érte. Én személy szerint elvárom hogy kapjak valamit a pénzemért. Csupa eröforrás jellegü dolgot "nyertem", ezt eddig is megkaptam a játékon belül.
Türelmetlen vagyok?
NEM, kedves kollega... CSAK HATÁRTALANUL CSALÓDOTT!
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.04.10. 10:04:03-kor
Pontszám: 5.25
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
654. hozzászólás - 2012.04.10. 09:55:41 (Válasz ADZSI76 #653 hozzászólására.)
Ugyanmár Thor! Mivel visszamenőleges lesz ez a pechpont izé, nem buksz semmit. Max annyit, hogy a bevezetésük után kipörgetett UR már a tiéd lehetett volna 1-2 nappal, vagy héttel korábban.

Ha bevezetik akkor meg az lesz a baj, hogy miért nem Tudás könyve esett? Lazíts és élvezd a játékot
Pontszám: 8.34
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
655. hozzászólás - 2012.04.10. 10:09:35 (Válasz ADZSI76 #653 hozzászólására.)
Elsőként: igen igazad van abban, hogy a nyeremények rosszul lettek skálázva, van amit ki kéne venni vagy átértékelni. Azt hiszem ebben mindenki egyetértett.

Idézet: ADZSI76 - 2012.04.10. 09:49:54
Csupa eröforrás jellegü dolog "nyertem", ezt eddig is megkaptam a játékon belül.

A játékban az erőforrásokból élünk, akinek több van az (hamarabb) lesz erősebb. Eddig is megkaptad, de most pluszba és/vagy előbb kaptad meg.
Aki kavicsot öl bele annak garantált/ak az előnyök.
A prém felszerelés is tiszta pocsékolás ilyen alapon, hát még maga a prém tagság.

Persze fejezd ki nemtetszésed ahányszor akarod a JV-k részére - mondjuk levélben! Mi megértettünk elsőre is.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.54
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
656. hozzászólás - 2012.04.10. 10:13:04 (Válasz Bpetya75 #654 hozzászólására.)
Petya, tudod jól hogy nem a könyvért megy a rizsa a részemröl. A nyereményekkel van a bajom, csupa eröforrás jellegü dolog amit megkapok ingyen is. Ha kiesik valami kritikus meg egyéb az mellé jön a TP is.

Jól ki van találva az egész. Senkinek nem esett még le hogy TP tömös dolgokat nyomnak többségben nyereménynek?
Ezt ha elhasználjuk elösegítjük a saját szintlépésünket, ezzel nincs is gondom nekem soha sem elég a PP/CSP/TKP még maxos szakik és prém mellett sem.

Többet vártam a szerencsekeréktöl, semmi olyan dolgot nem nyújt amiért megérné kidobni ennyi kavicsot.
Csak azért tolom a kavicsot mert ígéretet kaptunk arra hogy a kudarcokért kapunk valami kompenzációt.
Ahogy ez megtörténik a kavicsos pörit abba fogom hagyni és ezt szerintem nagyon sok ember fogja utánam csinálni.

Nem volt eddig sem kötelezö csinálni, de Miklósék is elismerték a kompenzációs igéretükkel hogy elcseszték a kereket abban a formában amiben elénk tárták.,

Bocs ha nem ígéretekkel akarok jól lakni...
Pontszám: 5.33
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
657. hozzászólás - 2012.04.10. 10:28:06 (Válasz Quellon #655 hozzászólására.)
Quellon:

Neked még annyi hozzá füzni valóm van a válaszodhoz, hogy a köztársasági elnököt sem levélben bombázták a lemondásért. Nem politikai jellegünek szánom ezt a hasonlatot.
A fórum arra való hogy nyilvánosan megtárgyaljuk a dolgokat, mi tetszik és mi nem. Nem vagyunk egyformák...
Attól hogy némelyik HSZ-re válaszolunk, az nem jelenti feltétlenül azt hogy nekünk szólt a dolog...
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.04.10. 10:43:31-kor
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
658. hozzászólás - 2012.04.10. 11:03:35
Elhangzott egy igéret, hogy lesz szavazás az irreális jutalmak kivételéről. Eltelt egy hónap azóta, de szavazás nincs. Vehetjük ezt úgy, hogy nem is lesz, csak porhintés volt?
Pontszám: 7.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
659. hozzászólás - 2012.04.10. 11:07:18 (Válasz ADZSI76 #656 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2012.04.10. 10:13:04
Bocs ha nem ígéretekkel akarok jól lakni...


Kedves ADZSI76. Nem tetszik neked a kerék. Megértettük. Nem kell még 26-szor leírnod hőzöngve.
Pontszám: 8.76
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
660. hozzászólás - 2012.04.10. 11:11:53 (Válasz ADZSI76 #656 hozzászólására.)
Vágom a témát, igazságod is vagyon. Mégsem éri meg a mérgelődést szerintem Páhold el inkább a környéket. Engem ne keress, elbújtam 15 alá, hogy nyugodtan tudjak idomítgatni
Pontszám: 8.34
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!