Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
601. hozzászólás - 2012.03.30. 14:30:51 (Válasz Truth80 #598 hozzászólására.)
Idézet: Truth80 - 2012.03.30. 13:17:43
.... 8 napja nem kaptam csak semmit meg kacat gyakoriakat. Kicsit frusztrál.


Kis Húsom, ez szerencsejáték! Nem kívánság műsor! Gondolj bele, mi lenne a világgal, ha mindenkinek garantálva lenne a lottó 5-ös 100 találat nélküli szelvény után..... Kicsit magasra tetted az igényszinted
Pontszám: 9.51
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
602. hozzászólás - 2012.03.30. 14:44:28
Kisebb térkapu stimulátor piros forgatásként? Azt hiszem ott kapnék gutaütést :-) Kicsit túl van sztárolva ez a térkapupont a többi erőforráshoz képest azt gondolom.
Egy alapos balanszolás azért tényleg nem volna rossz. Az 5KP-s ital akármilyen szinten felér egy fekete forgatással (illetve egyetértek: idegesítőbb annál). Vaghy akkor a feketék meg az ilyen seggdörgölőnek sem jó cuccok majd balanszolják a kudarcpontos rendszert (5KP +10 kudarcpont, máris jobban hangzik ).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
603. hozzászólás - 2012.03.30. 14:51:00 (Válasz Aurri #602 hozzászólására.)
Szerintem érdemes a másik oldalról felfogni a dolgot Jönnek a gyenge darabok alapban és néha jön erősebb is zöld vagy kék forgatásra Optimizmus hajrá! Egyébként elég nehéz belőni a különböző cuccok erejét. Minden gyakorisági részben van egy tól-ig határ, ahol a gyakoriak erősebbjei már valakinek a szemében a ritkák közé is beférnének gyengének és persze fordítva. Mint a TOTO. Ha sokan nyernek, akkor a 11-es nem fizet annyit, mint amikor kevesen nyernek 10 találattal.
Pontszám: 7.57
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
604. hozzászólás - 2012.03.30. 15:04:48 (Válasz Truth80 #598 hozzászólására.)
Idézet: Truth80 - 2012.03.30. 13:17:43
Ez értettem, csak a másik megközelítést akartam alkalmazni.

Egyébként remélem hogy a kudarcpontos UR-ek között nem lesz térkapu stimulátor, sem 30 őskő, mert 100 őskőért elég gáz lenne. 8 napja nem kaptam csak semmit meg kacat gyakoriakat. Kicsit frusztrál.


100 oskoert 30 osko azt jelenti, hogy a tobbi guritasod 29%-os kedvezmennyel ment.
Pontszám: 6.90
kedvencSilxFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
605. hozzászólás - 2012.04.01. 13:52:48
Ismét pirosat forgattam. Megint vigyorogtam, erre megint kisebb térkapu stimulátort dobott a gép.
Nevessetek nyugodtan, én se tudtam kínonban sírjak vagy nevessek.

Viszont az hogy is van, hogy a szerencsekerékből már van 2 ilyen stimulátorom, az aukciós házban viszont nem tudok licitálni rá??
Így hogyan fogom összegyújteni a kitűzött 10 db-ot belőle?

Itt van a kép is az esetről
http://noob.hu/2012/04/01/bug.jpg

Szóval nem értem én ezt, 2 eset lenne logikus
a, pörgethetek a keréken és licitálhatok az aukciós házban
b, Ha már van ilyenem akkor már nem szerezhetek többet
Pontszám: 8.74
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
606. hozzászólás - 2012.04.01. 18:30:10 (Válasz Silx #605 hozzászólására.)
Tudomásom szerint az Aukciós Házban bizonyos kategóriáknál olyanra licitálhatsz, ami nincs a tárgylistádon. Ha kisebb térkapu stimulátor van nálad, akkor nyilván nem licitálhatsz rá. Először költsd el és utána nézd meg, hogy tudsz-e rá licitálni, valószínűleg tudni fogsz.
Pontszám: 7.57
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
607. hozzászólás - 2012.04.01. 22:11:22 (Válasz Silx #605 hozzászólására.)
Tuti, hogy nem vagy színtévesztő, vagy nicns elállítva a monitor?
Csak mert kicsit sok: 1) qrwa nagy peched van, hogy két pirosból két ugyanolyna cucc esik. 2) qrwa nagy mákod van, hogy két pirosat pörgetsz 3) qrwára hihetetlen, hogy ez a fostalicska piros cucc.
Ha mind3 eset áll, és ez nem április elsejei tréfa, akkor fogadd őszinte részvétem
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.33
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
608. hozzászólás - 2012.04.02. 05:40:48 (Válasz Silx #605 hozzászólására.)
Úgy sajnállak téged. Nekem két napja a nyereményem 3 kiégett kő nagy nyeremény ahoz képest, hogy az őskövet nincs mire költeni így már nem is fogok utalni egy forintot sem a behónak remélem megéri fiúk semmit nem tenni az ügyben. Szép lassan csőd lesz és nem lesz játék.
Pontszám: 6.07
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
609. hozzászólás - 2012.04.02. 07:14:02 (Válasz Craslorg #606 hozzászólására.)
Isteni italnál is ez a helyzet.
Ha van a tárgylistán, nem tudok licitálni rá - nem mintha akarnék.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.31
fórumozóFeliciaNő
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
610. hozzászólás - 2012.04.03. 04:50:02
Sziasztok!

Ma pörgettem ráadásul őskőért. kiírta, hogy nyertem egy védelem italát, de nem kaptam meg. Ez már másodszorra fordul elő ezért írtam.

Köszi a választ:Felicia
Pontszám: 5.50
kedvencSilxFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
611. hozzászólás - 2012.04.03. 15:52:36
Eszembe jutott egy remek hasonlat erre a kisebb térkapu stimulátoros dologra.

Ismerjük a totót igaz? Na, szereteünk totózni, és végre valahára összejön a 13+1-es amire már annyira vártunk (és persze ezért játszottunk). Egyeztetjük a szelvényünket, tényleg 13+1 esünk van. Ahogy az kell jön az ünneplés, már valahogy a szomszéd is megtudta ő is gratulál... Már előre elköltöttük a milliós nyereményünket.
Másnap jön a hidegzuhany. Bocs haver, igaz, hogy 13+1-esed van, de ezen a héten nem fizetünk semmit. (oka: érvénytelenítettek pár meccset, rajtad kívúl még 10000 db 13+1 es lett vagy valami ilyesmi miatt)
Csak egy rövid pillanatra képzeljétek el ezt a helyzetet. Mondanom se kell a szomszéd az vagy a földön fetrengve nevet, vagy jön át részvétet nyílvánítani. (ez emberfüggő)

És akkor most feltehetjük a kérdést: Örül e az illető a 13+1-esének. Vagy inkább azt kívánja bárcsak sose játszott volna.

Szóval nyugodtan modhatjátok, hogy fogjam be a pofám, másnak még a piros mező se jött ki, nekem meg már kétszer is, de könyörgöm, előtte elemezzétek a totós sztorimat. És igen a "kisebb térkapu stimulátor" az igenis SEMMMI. Kb. olyan mint a fehér kristályitalos dolog. Semmilyen maradandó hatása sincs a karakterre nézve. Magától is jött volna 12 térkapu pont, higgyétek el nekem.

Na mindegy mit is csinál a fent nevezett totós kollegánk? Abbahaggya egy életre a totózást, nagy szitkozódás közepette. Ezért fogom én is abbahagyni a játékot rövid időn belül.
Pontszám: 6.77
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
612. hozzászólás - 2012.04.03. 16:06:54 (Válasz Silx #611 hozzászólására.)
Idézet: Silx - 2012.04.03. 15:52:36
Na mindegy mit is csinál a fent nevezett totós kollegánk? Abbahaggya egy életre a totózást, nagy szitkozódás közepette. Ezért fogom én is abbahagyni a játékot rövid időn belül.


Ne haragudj, de ez erősen sántít! Neked az egész VÚ csak egy szerencsejáték? Hagyd abba a szerencsekerekezést, és el van intézve.

(A hasonlat akkor lenne igaz a VÚ abbahagyására, ha a totós kolléga öngyilkos lett volna egy ilyen marhaságért.)
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2012.04.03. 16:08:11-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.35
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
613. hozzászólás - 2012.04.03. 16:40:18 (Válasz Aurri #607 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2012.04.01. 22:11:22
qrwára hihetetlen, hogy ez a fostalicska piros cucc


Vannak itt "jó" cuccok piros forgatásra. Nekem eddig kétszer sikerült pirosat forgatni és ilyen "fantasztikus" nyereményeket dobott:

A nyereményed: Kvíz medál, 40 TP (ez elvileg UR, tehát Tudás könyve kategória, ugye, hogy ez még többet is ér, mint az? )
A nyereményed: Lélekkút generátor
NoFear - V1
Pontszám: 7.44
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
614. hozzászólás - 2012.04.03. 17:01:35 (Válasz NoFear #613 hozzászólására.)
Az 1 db kvíz medál nem tudás könyve kategória, ezt Miklós konkrétan leírta korábban. Az AH-s tételek esélye a többi UR-hez képest is kisebb, lévén ha pirosat pörgetsz, akkor a kvízmedál mellett kijöhet egy AH-s tétel. Amennyiben AH-s tétel jön ki, akkor azon belül a random még dob, hogy a 6 lehetséges közül melyik legyen. Azaz a kvízmedál esélye pont 6-szor annyi, mint egy tudás könyve esélye.

Mindemellett aki panaszkodik, az ne várja meg a pech-kompenzáció bekerülését, hangja abba most a pörgetéseket, hiszen a kompenzáció bekerülésével visszamenőlegesen lesznek értékelve a pörgetések, azaz előfordulhatna az a csúfság, hogy ha már 100 köveset pörgetett, azonnal esik neki valami UR, ezt pedig gondolom nem szeretnék sokan.
Egyébként valóban, a kvízmedál nem ér semmit annak, aki nem vadászik vagy már megvan a 12 medálja. Aki vadászik és nincs 12 belőle, annak viszont kifejezetten jól jön. Nyilván a különböző UR tárgyak mindenkinek más értéket képviselnek, ha nem így lenne, akkor a VÚ-ban valóban mindenki egyenkarakter lenne.
Pontszám: 8.53
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
615. hozzászólás - 2012.04.03. 17:04:21
SZERENCSEKERÉK és mégis pechpontok lesznek, persze jól járunk mind, én is, de akkor is abszurd a helyzet, hogy a szerencsejáték könyörgés hatására átalakul "őskőért kötelezően nyerek valamit játékra".

Ezért Silx nincs igazad a méltatlankodásban (és senki másnak sem aki ugyanezért reklamál), még ha abban van is, hogy 12 TKPpont az nem tudás könyvével egyenlő.
Ha törölsz biztos sajnálni fogják akik ismernek és/vagy kedvelnek, de sokan akiket farmoltál/farmolsz inkább örülni fognak talán. Ezt csak azért írom, hogy kár sajnáltatni magad (tudatosan vagy szándék nélkül), nem fog meghatni senkit, sokan próbálkoztak már vele és ha töröltek elfelejtették őket, ha nem akkor meg hitelüket vesztették.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.63
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
616. hozzászólás - 2012.04.03. 17:10:46 (Válasz Quellon #615 hozzászólására.)
Azért azt ne feledd, hogy egy valamennyire stratégiai játékban egy kizárólag a szerencsén alapuló rész sem szerencsés. Aki őskövet nem használ, annak továbbra is puszta szerencse, de valaki bemákol egy tudás könyvét (pl én), joggal reklamál az, aki esetleg 1 évig se tud semmit bemákolni, így - főleg a fizetős részt tekintve - a kompenzáció nem ördögtől való dolog. A síugrásban volt nagyon-nagyon sokáig, hogy pusztán az ugrás és pontok számítottak, de egy szerencsés széllökés bizony egy gyengébb ugrásnál is 10-15 méter pluszt jelentett, így tavaly bevezették a szélkompenzációt, amivel már sokkal inkább a tudás számít (persze ezt az idei tapasztalatok alapján majd még korrigálják). Márpedig a síugrásra is éveket edzenek, míg itt évekig fejlesztenek, ahol egy szerencsérelikvia két egyforma erősségű karakter között bizony különbséget szül.
Pontszám: 8.38
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
617. hozzászólás - 2012.04.03. 17:19:14
Engem egyáltalán nem zavar ha évekig nem jön ki semmi igazán tápos és az se zavar, hogy ez a része a játéknak csak a szerencsére épül. Eddig egy 1 krit ütés volt a max amit pörgettem és nem zavar, hogy már többen is pörgettek Tudás könyvét. Gratula hozzá!

A pech pontok helyett meg be lehetne tenni, hogy egy Tudás könyve 200 őskő. Kb. ugyanaz a fejlesztés.
Hype, v1
Pontszám: 6.41
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
618. hozzászólás - 2012.04.03. 17:33:02 (Válasz Craslorg #614 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.04.03. 17:01:35
Nyilván a különböző UR tárgyak mindenkinek más értéket képviselnek, ha nem így lenne, akkor a VÚ-ban valóban mindenki egyenkarakter lenne.

Azért talán abban egyetértünk, hogy egy Tudás könyve relik minden karakternek igencsak nagy értéket képvisel, legyen a karaktere akármilyen módon fejlesztve.


Amúgy én nem panaszkodásnak írtam, csak Aurrinak szántam, hogy vannak itt még jó nyeremények a kisebb térkapuson kívül is. Én a szerencsére nem alapozok semmit, mert nem igazán szokott mellettem lenni, szóval meg se lepődtem, hogy amikor véletlen pirosat forgattam, akkoris ilyen hasznos nyeremények jöttek ki.


Habár nekem az sem teljesen világos, hogy a Brilliáns karkötő, hogy lehet egy kategóriában pl. a Tudás könyvével, ha már úgyis mindenki azt emlegeti.
NoFear - V1
Pontszám: 7.44
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
619. hozzászólás - 2012.04.03. 17:48:18 (Válasz Craslorg #616 hozzászólására.)
Hm, talán igazatok is van meg nem is.
Most akkor reklamáljunk a Szerencsejáték Zrt.-nél, hogy legyenek pechpontok a lottózásnál, mert milyen sok szelvényt vettünk és csak 2-sünk lett belőle, más meg talán csak feleannyit vett és milliárdos lett belőle?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.73
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
620. hozzászólás - 2012.04.07. 13:35:15
Végre kiesett az első piros. Lélekkút generátor. Kérdésem, ha felhasználom újra eshet ilyen?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.03
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője