Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
461. hozzászólás - 2012.03.13. 17:28:00 (Válasz Kocos #410 hozzászólására.)
"Szép kifejezés ez.

A bajnoki öv meg vajon mi lehet?"


Természetesen bajnoki medál. És igen, mázlival szerezte és igen mázlival kapott 200 dukátért kevesebbért szívósság övet.
Sőt, a szerver (vagyis AH) indulásakor minden erős tárgy bagóért megy és nem 2200 dukátért.
Tiszta így?
Pontszám: 5.59
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
462. hozzászólás - 2012.03.13. 18:00:13
Szerintem jó az a szerencsekerék így ahogy most van, egy-két keményebb AH-s tárgy félévi egyszeri kipörgetése nem oszt nem szoroz.

És bár magam ellen beszélek, de a kudarcpontos variálást is feleslegesnek tartom. Nem ad a kerék akkora behozhatatlan előnyt, ha ne adj isten ha csak egy év után pörget ki valaki ultrát vagy akár sohasem akkor óriási hátrányt szenvedne. Nekem tetszik, hogy a játéknak ez a része tisztán a szerencsén(és persze némi őskövön ) múlik, nagyjából minden más úgyis előre kiszámítható.
Hype, v1
Pontszám: 7.04
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
463. hozzászólás - 2012.03.13. 18:27:05
Miután az első 3 nap kiesett több a top Ahs felszerelésekből azért szkptikusan kezelem a félévenkénti egy állítást.
Pontszám: 8.31
kedvencPromiFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
464. hozzászólás - 2012.03.13. 19:15:54
törlés!?

nem tudom ezért mért akartok törölni! nekem például eszem ágában sincs törölni a karakterem,...ennek több oka is van, például hogy van egy szívosság övem! és nem kevés időbe telt azt összeszedni! és ezért is játszom tovább!---> és nem vagyok az a nagyon nagy valaki, még nem sikerült soha se nyernem egy bajnokit se, de probálkozok!
a másik hogy még csak 62es szinten járok, a játék felsőbb részét még nem is láttam és még arra is kíváncsi vagyok!
aki valamit is elért a karakterével/valaki a játékban az most komolyan mért akar törölni?! ez a két tárgytól nem leszel kevesebb!
Pontszám: 6.67
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
465. hozzászólás - 2012.03.13. 19:17:49 (Válasz BaalCain #463 hozzászólására.)
Bizony, Miklós is azt írta, hogy amíg aukción kijön 2-2 tudás könyve, addig pörgetésnél 1, de ha azt nézem hogy már most mennyi táp esett ebben a pár napban...hiába, az egy dolog hogy kiszámolják a valószínüséget hogy ennyi meg annyi esik, amikor a random vagyis a véletlennek hála akár zsinórba is eshetnek ilyen cuccok, független a valószínűségtől...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.47
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
466. hozzászólás - 2012.03.13. 19:20:14 (Válasz Promi #464 hozzászólására.)
Nekem vagy egy szívósság övem, egy tudás könyven, egy aukciós bérletem, egy arany tallérom, egy zeon gyűrűm egy mentális burkom(ez véletlen volt ) és mégis 2 társam törölt, egyik kombába ment, ha így megy tovább relikek ide-vagy oda, törlöm a karit, mert én nem kombázok, meg nem adom oda azt, amit felépítettem 3 év alatt...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.05
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
467. hozzászólás - 2012.03.13. 19:39:43 (Válasz Eardog #466 hozzászólására.)
Nem sajnálom senkitől amit nyert, de én is akarom őket.
Nem értem miért mennek a katába miért kell törölni. Én sem értek egyet sok mindennel, de van ebben a játékban potencia.
Pontszám: 7.21
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
468. hozzászólás - 2012.03.13. 20:08:05
olyan több világon játszó játékosokról van szó, akik egy top kariért havi 5-10 000 ftot költöttek a játékra.
tervezve és áldozva érte, nem pedig bemákolva az eredményeket.

Nem önmagában a fejlesztésről van szó, hanem a mögötte álló mentalitásról és játékfejlesztői felfogásról. modorról.
Pontszám: 7.21
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
469. hozzászólás - 2012.03.13. 20:46:11 (Válasz BaalCain #468 hozzászólására.)
Nem unod még a nyavajgást? 2 napja olvasni már elég fárasztó. xD
Pontszám: 7.21
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
470. hozzászólás - 2012.03.13. 21:17:28
válaszolok a kérdésre amit 2en is feltettek-még a tiédre is.

Köszönet konstruktív hozzászólásodért
Pontszám: 7.43
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
471. hozzászólás - 2012.03.13. 22:50:17 (Válasz Eardog #466 hozzászólására.)
he? Ilyen sok cuccod és van, és sajnálod mástól, ha bemákol valamit? Ha menj akkor inkább elfelé tényleg

Aki itt sír az nem bánja hogy tucatszor agyonvernek másokat? Itt van ez a két könyv, hát kapja már meg az a szerencsétlen amelyik kiforgatta, hadd örüljön már valaminek. Annak meg megint kevés az esélye, hogy valaki a környezetedben kapja meg.

Kíváncsi lennék egyébként a játékosok véleményére, úgy globálisan, itt csak max. 20 ember nyilatkozik.

Baal, téged is megértelek, nagyon sok költöttetek a játékra, meg sokat foglalkoztok vele, de ezzel nem lett elbaszva semmitek sem. Mi romlott el? Az hogy másnak szerencséje van, kezelhető probléma. Nem hiszem hogy ennyire rugalmatlan stratégiátok lenne. Továbbá azt sem hiszem, hogy csak ti költötök ennyit a játékra, más is rak bele ennyit (én csak 2 havonta 5k kb.), mégsem látom itt problémázni. Szövetségből se látok problémázni senkit, pedig ott se sokan vannak prémium nélkül.

No de, most tényleg... az a baj, hogy valami szerencsétlen kap valami tárgyat? Ennyi?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.66
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
472. hozzászólás - 2012.03.13. 23:32:39 (Válasz Yasmina #454 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2012.03.13. 15:51:19
Egy kiskapu, de ha csak elírás a Hasznos vadászat-nál, akkor Miklós úgy is kijavít

Köszi Yasmina utánanézünk és ha kell javitjuk!
Pontszám: 6.71
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
473. hozzászólás - 2012.03.14. 00:24:33
Lan a szerencsekerék már 3-4 napja ment amikor törlések leállások megtörténtek.
fejlesztés mögött álló mentalitás amit a hétfői Jv hsz sugallt az jelezte, h komolyabb a gond.

Egyébként nekem sincs meg a 3 kapható értelmes ahsból csak 1. És mivel másra gyűjtök még vagy 1 évet-ha játszok addig vagy nem lehet esetleg megvenni majd akkorra- így az én számomra is a belátható időn belül kizárólag ha szerencsekeréken pörgetni az egyetlen mód, h megszerezzem a tárgyakat.
Nem az a bajom, h nekem már van és másnak ne legyen.
Pontszám: 7.13
kedvelt tagBoomerFérfi
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
474. hozzászólás - 2012.03.14. 06:17:34
Nem értelek benneteket! Kapunk valami újat és mindenki problémázik!
Nem hiszem el, hogy néhány embernek ennyire fáj ha egy szerencsés játékos kap egy olyan reliket, ami nekük tarsolyba van. Nem fogja a játékmenetet felforgatni, főleg ha egy olyan emberhez kerül egy reflexek, vagy egy tudás könyve, aki ki se tudja használni maximálisan. Személyszerint nekem mindkettő megvan, sok-sok kapargatás után ah-ban drágán megvéve,mégsem sárgulok, sőt örülök annak, hogy egy semmi sikert el nem érő játékos is örömét lelheti eme fejlesztésben. Örüljetek annak hogy kaptunk valamit, biztos vagyok benne hogy a problémázok mindegyike első belépéskor izgalommal nyomogatja a szerencsekerék opciót...
V1-HerOoO
V3-HerOoO
Pontszám: 7
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
475. hozzászólás - 2012.03.14. 06:47:21 (Válasz BaalCain #473 hozzászólására.)
A szerencsekerékkel kapcsolatban nincs határozott véleményem, szinte mindenki elképzelésében van valami igazság. Azt azonban nem értem, mi a gondod a JV hozzáállásával? Kaptál egy ajándékot ami nem tetszik (pláne, hogy más is megkapta), és azóta követeled hogy cseréljék ki olyanra ami szebb. Ez lenne a jó hozzáállás?

(Mielőtt nekem ugrotok, ajándék alatt a nyeremény lehetőségét értem. Tudom, fizetni kell érte, de az hogy van esélyünk kipörgetni ezt-azt, az igenis ajándék.)

A stílus hétfőn nálad volt egy kissé durva, engem kimondottan sértett ahogy rólam beszéltél. Még "csak" két éve játszom, nyilván tapasztalatlanabb vagyok mint te, tisztelem is az "idősebbeket", na de azért te sem vagy atyaúristen. Ok, rossz passzban voltál, túléltem, még csak nem is haragszom, de sokadszorra veszed elő a Játékvezetés stílusát, és én ezt abszolút nem tartom jogosnak.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.30
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
476. hozzászólás - 2012.03.14. 08:04:25
érdekes, ha a napi első vadászat eredménye egy befogott állat, azt nem számolja be a kerék, csak a tényleges vadászat+tp számít, így mehettem +1x.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.71
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
477. hozzászólás - 2012.03.14. 08:15:46
A "nagy vita" óra már 3-4 karakter törölt v2-n az SM-ből, 1 meg katába ment határozatlan időre...
Ebből 2 húzóember volt, akik a szintűkön a legjobbak voltak, sőt, talán a 3. is, Lord Zero.

Biztos vagyok benne, hogy a vita indította el a dolgot, meg a hozzáállás a véleményekhez, de azért abban is biztos vagyok, hogy nem csak ez volt az ok. Sztem sokunk van úgy, hogy már 3 éve vagy hosszú ideje játszik, és már kicsit belefásult, és már sokszor elgondolkozott a törlésen, de eddig a jó társaság miatt, vagy egy két jó fejlesztés, event miatt maradt, még ha már nehezére is esett játszani. Nekem8 törlése indította el valsz a lavinát a legtöbb törölt társunknál, Malazár meg szintén a JV hozzáállás miatt ment el katába. Reméljük sikerül megállítani a lavinát, hogy azért maradjon játékos a szerver topjai között, mert a sok törlés sajnos más játékára is kihat, ha nincs ellenfél, akkor minek játszani?

Csak azért írtam le, hogy legyen kis nyavalygás meg hogy örüljenek az ellendrukkerek....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.47
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
478. hozzászólás - 2012.03.14. 08:22:14
még eszembe jutott, hogy szerencsekeréknél egy olyan megoldás, hogy mondjuk alapból 6 óránként lehetne 1-et pörgetni a keréken, ekkor a 2. és 3. pörgetés 0,5 őskő lenne, de lehetne előbb is pörgetni 1-1 őskőért? Így aki siet, nem akar napi 3szor időre gép elé ülni, akkor az lepörgetné úgyis 1-1 őskőért, aki meg inkább spórol, az meg 6 óránként tudna.


Vagy eleve a szerencsekerék pörgetést úgy megcsinálni, mint egy térkapus rendszert, x időnként kapnánk a pörgetés pontokat, amihez akár lehetne szövetségi épületet rendelni, ami csökkentené a pontok közötti időt, és növelné a naponta kapható pontok számát. Egy bizonyos pont felett, mondjuk ha elérnénk a napi 5-öt, akkor olcsóbb lenne az ára is 1 őskő helyett 0,5 őskő...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.44
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
479. hozzászólás - 2012.03.14. 08:49:16 (Válasz Eardog #477 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2012.03.14. 08:15:46
...már sokszor elgondolkozott a törlésen, de eddig a jó társaság miatt...


Erre reflektálnék csak. Számomra ez esik legminimálisabban latba akkor, amikor törlésen gondolkozok. Pont a társaság az, ami megmaradt azokkal, akik már 1-2 éve töröltek, vagy már nagyon inaktívak, lévén VÚ-n kívül rendszeresen összejövünk. Azaz nem a VÚ kapcsol össze egy jó társaságot, arra ott a skype, ha nagy a távolság, ha meg nem nagy, akkor összeröffenések ugyanúgy megmaradnak.
Pontszám: 7.52
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
480. hozzászólás - 2012.03.14. 08:59:20 (Válasz Craslorg #479 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.03.14. 08:49:16
Idézet: Eardog - 2012.03.14. 08:15:46
...már sokszor elgondolkozott a törlésen, de eddig a jó társaság miatt...


Erre reflektálnék csak. Számomra ez esik legminimálisabban latba akkor, amikor törlésen gondolkozok. Pont a társaság az, ami megmaradt azokkal, akik már 1-2 éve töröltek, vagy már nagyon inaktívak, lévén VÚ-n kívül rendszeresen összejövünk. Azaz nem a VÚ kapcsol össze egy jó társaságot, arra ott a skype, ha nagy a távolság, ha meg nem nagy, akkor összeröffenések ugyanúgy megmaradnak.


Nagyon ritka, hogy megmarad a tarsasag. En legalabbis azt tapasztalom, hogy a ritka kivetelektol eltekintve aki torol azzal megszakad a kapcsolat.
Jatekban maradokent pedig duplan sajnalok minden torlest, mert nem csak a kapcsolat szunik meg (tobbnyire), hanem az kozosseg bomlik a jatekban. Marpedig szamomra a jatek legnagyobb vonzereje, hogy emgoszthatom masokkal a jatekelmenyt, es ok is megosztjak az oveket velem. Ez azokkal akik mar toroltek tuti nem mukodik.
Pontszám: 8.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!