Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Undo policy
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
21. hozzászólás - 2012.03.02. 10:07:46 (Válasz Bumburnyak #20 hozzászólására.)
Idézet: Bumburnyak - 2012.03.02. 10:03:20
Azért az állat szaki elkattintásra nem kell már új undo gomb. 3 af-ért bármikor újra rendezheted a szakértelmeit...


Ingyé van az...
Pontszám: 6.74
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
22. hozzászólás - 2012.03.02. 11:46:16
Jaja ingyé. Respecializáció. Na de én csak 51 vagyok még bébi
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.52
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
23. hozzászólás - 2012.03.02. 12:01:05 (Válasz Truth80 #22 hozzászólására.)
Akkor már csak 9 szint Feltolod a szingut, EH-val vadászva, felfelé portyázva 30(40) PP-n seperc alatt megvan
Pontszám: 8.77
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
24. hozzászólás - 2012.03.02. 12:08:24
3 LE/TP aránnyal. Akkor inkább maradjon az a félrekattintás
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.35
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
25. hozzászólás - 2012.03.02. 12:12:37 (Válasz Truth80 #24 hozzászólására.)
Ja, a vadászathoz is vannak jó TP-d adó epikus cuccok, szerezz be olyanokat is Amúgy lenne az 4-5 LE/TP, ha jól csinálod.
Pontszám: 7.54
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
26. hozzászólás - 2012.03.02. 12:32:09 (Válasz Truth80 #22 hozzászólására.)
Idézet: Truth80 - 2012.03.02. 11:46:16
Jaja ingyé. Respecializáció. Na de én csak 51 vagyok még bébi


Respecializátor
Respecializátor

Szint: 40
Bármikor ingyen respecializálhatod állataid képességpontjait.

Na, erről beszéltem...
Pontszám: 7.56
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
27. hozzászólás - 2012.03.02. 14:07:31 (Válasz Yaksee #26 hozzászólására.)
Ja igen, ezt el is felejtettem. Ez nem ah-s csak talis tétel volt ugye?
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.54
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
28. hozzászólás - 2012.03.02. 14:15:42 (Válasz Truth80 #27 hozzászólására.)
Igen, talin "nyertem".
Pontszám: 6.75
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
29. hozzászólás - 2012.03.04. 11:10:10 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
"Véletlenül eladtam az aukciós házban 10 aranydukátért az epikusból szerzett gyűrűmet."


ez nekem még nem fordult elő de mindig rettegek tőle hogy véletlenül eladom külön kéne venni a térkapus és az epikus relikviákat és a térkapusnál lehetne egy olyan opció is ami azt tudja hogy egyszerre eladom mindet.
A hozzászólást antilop módosította 2012.03.04. 11:11:11-kor
V1-antilop
Pontszám: 5.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
30. hozzászólás - 2012.03.04. 16:57:14 (Válasz antilop #29 hozzászólására.)
Epikus relikviánál feldobja alert ablakban, hogy vigyázz.
Pontszám: 7.54
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
31. hozzászólás - 2012.03.04. 17:07:02 (Válasz Craslorg #30 hozzászólására.)
nem mindig. a legutolsó 3alkalommal nem tett ilyet
Pontszám: 5.39
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
32. hozzászólás - 2012.03.04. 22:34:26 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
És fogunk fejleszteni olyan, a játékon belüli undo funkciókat is, mint a sajtolás visszaállítása.


Respecializáció- hoz hasonlóan vagy másként, a 0%-s fertőzöttség esetén a +5 növelés megváltoztatására, biztosan vannak akik elrontották és áttennék másik szakértelemre( elvileg a módszer meg is van rá) ....
Pontszám: 9.35
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
33. hozzászólás - 2012.03.05. 07:31:25
En attol felek mindig, hogy amikor az energiakristalyositoba betolom a kiegetteket, akkor tevedesbol a sima oskovet pipalom be. Nagy blama lenne.
A hozzászólást Morzkod módosította 2012.03.05. 07:31:38-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.04
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
34. hozzászólás - 2012.03.05. 07:37:39 (Válasz Gamer01 #32 hozzászólására.)
Idézet: Gamer01 - 2012.03.04. 22:34:26
És fogunk fejleszteni olyan, a játékon belüli undo funkciókat is, mint a sajtolás visszaállítása.


Respecializáció- hoz hasonlóan vagy másként, a 0%-s fertőzöttség esetén a +5 növelés megváltoztatására, biztosan vannak akik elrontották és áttennék másik szakértelemre( elvileg a módszer meg is van rá) ....


Peldaul a +5 novelesre nem kell visszavonas, hiszen 10 szint mulva kapsz ujat es javithatsz. Illetve vehetsz reliket is.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.36
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
35. hozzászólás - 2012.03.05. 13:35:52
Én is elrontottam a +5 növelést egyik alkalommal.
A játékvezetőnek hiába írtam többször is.Baratynak írtam egyszer,néhány óra múlva örömmel láttam,hogy ki is lett javítva.
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 7.77
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
36. hozzászólás - 2012.03.17. 02:52:44
Miklós,

Lassan eljutunk arra a szintre, hogy ne cs.sztessük az ügyfélszolgálatot.
Emberek vagyunk, mindenki hibázik (belefut egy szkarásba, kisajtol egy nagy dögöt stb.).
Most ezt a topicot azért hoztad létre, hogy ne kérjünk segítséget nagyobb problémák esetén?

Persze, nyeljük le a békát, és 10 szint után kapunk egy plusz növelhető szakértelmet.
VF-el ez kicsit gázos.
Adjuk el a rubin triászunkat, zafír csillagunkat, ha nem "ugat" a rendszer, hogy ez epikus tárgy, és tegyünk úgy, mint ha ez csak egy baki lenne, de a játékban atom nagy hátrány.

Komolyan h.lyének nézel minket?
A legtöbb játékos felnőtt, tanult ember, aki nem csinál naponta bakikat.
Nem rinyál, a hibáit belátja.
Ettől függetlenül, félre kattinthat, ahogy én is tettem, és az ügyfélszolgálat a TE morbid topicodra hivatkozva sz.rt sem csinált. A levelezés alatt két perc lett volna visszaállítani azt, amit én elrontottam.

Mindenki ismeri a szabályokat, a GYIK-ot.
Próbáljuk betartani, te meg betartasz nekünk...

Kérdezem én, hogy aki több 100k-t nyomott bele a játékba (tiszteletem a kivételnek!), az fél évente nem fordulhat segítségért, mert elszúrt valamit?

"Mint cég azonban természetesen maximális ügyfél elégedettségre törekszünk. Éppen ezért az ügyf. szolgálat tényleg próbál minden esetben segíteni. Csakhogy, a legtöbb ilyen eset igen körülményes. nagyon nehéz kideríteni, hogy tényleg úgy volt-e, és nagyon körülményes a dolgok visszacsinálása. Épp ezért az ilyen esetek általában Baratynál kötnek ki, aki minden egyes ilyen problémával eltölt egy csomó időt. Odáig jutottunk, hogy ez sajnos már a játék fejlesztés rovására megy. "

Attól nagyon elégedettek leszünk, ha a segítség nem jön, idézet a TE kis írásodból oszt jónapot...?!

Baratyt nem lehet klónozni, max. felvenni egy munkaerőt, aki ezzel foglalkozik, tény.

A csomó idő meg arra menne el, hogy csak nerfeljük az ősköves játékosokat, mint a nemrég benyomott szerencsekerék?

Tudod, egy normális játékban, normális játékosok normális hangvételt, segítséget várnak el azért amiért fizettek. (Biri szavaival élve, veszek egy kiló kenyeret, és fizetek érte, nem ingyen van!)

Vannak olyan elszúrt dolgok, amiket egy pillanat alatt vissza lehetne állítani.
Te is meg tudnád csinálni, ha nem a blogoddal foglalkoznál állandóan...
Nyeld le te is a békát párszor, aztán kíváncsi leszek, hogy is viszonyulsz a dolgokhoz.

Büszke vagyok rá, hogy egy MAGYAR játékkal játszok évek óta!
Válság ide-oda, nem én vagyok az egyetlen aki őskövet vesz, amiért bizonyos szolgáltatásokat elvár (ide tartozik a segítségnyújtás!)
Komolyan gondolod cégvezetőként, hogy ezzel a mentalitással növelni fogod a népszerűséged, és ugrásszerűen megnő a prémium játékosok száma?
Család, munka, hiteltörlesztések mellett nyomjuk jó pár éve, a kemény mag.

Jó párszor csalódtam a mentalitásodban, élőben a találkozókon, online egy Ultra fejlesztés után!
Könnyű Baratyt, és minket hibáztatni, ahelyett, hogy belátnád, nem vagyunk ROBOTOK, hibázunk néha!

Véleményem szerint a legjobb magyar játéknak ártasz, ha nem változtatsz szemléletet, csak "korlátozod" azt, amire sokaknak tényleg nagyon szüksége lenne!

Szebb jövőt!
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 8.79
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
37. hozzászólás - 2012.04.25. 19:05:38
Szerintem erre van a "valóban ... -ezt akarod tenni" kérdéske, amire ha igent nyom valaki, akkor már joggal nincs visszaút.

Ezzel max egyetértek, aki másodszorra sem fogja fel, hogy pl eladná a nehezen megszerzett 50 szinttel magasabb episcuccát az aukción, úgy hogy eccer az eladásra kattint, majd a biztonsági kérdésre is okét nyom... háát arra csak azt lehet mondani, hogy Sorry! A való életben mégcsak rá sem kérdeznek, hogy valóban ezt akarod tenni, hanem egyből teszed vagy nem.

Nekem megse fordult vona a fejemben, ilyen "visszakérés" hihetelen, hogy mik vannak ...

Max egyet értek vele, hogy nem lehet ilyen döntéseket visszacsinálgatni, hogy "bocs nem így akartam " Pláne ott ahol megerősítést is kér a program, ahol nem kér olyannal döntő kérdéseknél, még nem találkoztam
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.84
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
38. hozzászólás - 2012.08.18. 00:20:09
"Valóban ezt akarod tenni...":Ez a többség számára rutin, de legalábbis a 10000. alkalom után nem mindig olvassa el az ember a minden esetben ugyanolyan méretű,színű, stb... kis ablakot.

Így történt ez esetemben V1-en, amikor egyetlen mellékattintással sikerült a karakterem teljes élettartama bevételének a 3,3 %-át elkótyavetyélni. Pár milliméteren múlhatott, hogy nem raktam át a pöttyöt az építés menüben a saját LE-ről a lélekkútra. Mire észrevettem, már késő volt.

Erősen támogatom (mint eddig is, amiért nem hangoztattam), hogy létezzen undo valamilyen formában bizonyos esetekre. Ha tényleg a nyitó hsz-ben elhangzottak miatt nem létező dolog ez, akkor legyen őskő-költsége, mondjuk 10 kavics, és havi limit 2-ben meghatározva.

Eddig soha nem írtam Baratynak, hogy csináljon vissza valamit, amit elrontottam, de ez az eset más, itt félrekattintásról van szó, és igen jelentős tételről. Nem ugyanaz, mint amikor kissé ittasan sikerült V4 helyett V1-en (pókként) elindítani és végigvinni egy sorozat vadászatot.
Mindettől függetlenül nincs más lehetőségem, mint bízni/reménykedni Baraty emberségében.

*A baki visszaállításra került, amit ezúton is köszönök.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2012.08.24. 15:12:53-kor
Pontszám: 6.99
fórumozóCsikasz1Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
39. hozzászólás - 2014.06.09. 16:45:47
Sziasztok!

Nekem olyan gondom van, hogy amikor a játék elkezdődött a férjem kezdett el játszani, és mint végzetúr kezdte el. Időközben ő megunta a játékot és átvettem a karaktert tőle . De mit mondjak igen zavaró a számomra, hogy nem vágzetúr vagyok hanem úrnő. Lehet-e valamit csinálni a karakteremmel vagy sem? Ez lenne a kérdésem. Előre is köszönöm a választ.

Üdv: Csikasz1
Pontszám: 6.17
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Undo policy
40. hozzászólás - 2014.06.09. 18:58:17 (Válasz Csikasz1 #39 hozzászólására.)
Játékon belül nem. Ha írsz ügyfélszolgálatra, akkor TALÁN megcsinálják, de személy szerint nem hiszem, hogy sikerrel fogsz járni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.00
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!