Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: Portya, háború, egyéb
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
201. hozzászólás - 2014.11.05. 20:03:52
Egy nálam sokkal jobb játékos ma kétszer jött(igaz, hogy mindkét esetben csak 10K átlagot hagyott nálam a szívás miatt, és 0 rablása volt emellé), így a jelentést meglátva gondoltam visszalesek hozzá, annyi előkészülettel, hogy kivételesen megturbóztam a kivégzést(ami a szintemhez képest már csak elmegy kategória). Azért kivételesen, mert szinte mindig a kritvarin van, ezzel igyekezve csökkenteni az engem ért varázslatsebzés mértékét, ha már egyszer agyhalott karaktert tenyésztettem. Szerencsém is volt ugyan, de azért jól jött ki

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 34923 sebzést okoztál, és 33476 sebzést kaptál. Kiszabadultál ellenfeled kínzókamrájából!
Te nyerted a csatát, jutalmad 51368 (+6880) lélekenergia és 77 TP!

A kivégzés offenzív előnye, ha valaki nem lusta mint én, és előtte esetleg rá is kémlel, hogy biztos legyen a dolgában, illetve van kémgömbje(vagy minek is hívják az 1perces kémlelő reliket), akkor lehet szabadulóművészest is játszani

Mondjuk csak addig, amíg meg nem látják a jelentést és vissza nem tuszkolnak a kamrába, és betolnak rá két gyógyitalt
Pontszám: 7.68
Oldal: 1234567891011
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!