Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés - Világ 2.
kedvencMatyókaFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1021. hozzászólás - 2011.08.04. 14:41:26
De ez hülyeség, hisz a többi épület ott van, és ki van írva, hogy mi kell ahhoz, hogy el lehessen kezdeni építeni. Legyen az akár az Akadémia, akár a Dicsőség piramis. Továbbá az A háború csarnokának egyetlen épület sem előfeltétele, csupán az A béke csarnokával zárják ki egymást. A Kastélynak szintén nincs előfeltétele, a 60. karakter szintet leszámítva, ami annyit tesz, hogy amíg nincs 60-as a karakterem, a kastély mellett sem kap AF pontot.
A wikidot-os linket pedig nem poénból raktam az aláírásomba, ismerem és használom, utánanéztem a dolgoknak, mielőtt ide írtam volna. Szóval a haszontalan okoskodásból nem kérek, a hiba javításából viszont igen.
A hozzászólást Matyóka módosította 2011.08.04. 21:09:10-kor
V1 - Ivanhoe, Zugivó Italbarátok
V2 - Ethan Hunt, DragonXL
V6 - Ethan Hunt, Dardosia
Doomlord W1 - Anton Gorodetsky, Homless Beauties And Dorks
http://vegzetur.wikidot.com
Pontszám: 7.20
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1022. hozzászólás - 2011.08.04. 22:36:21
"A háború csarnokának egyetlen épület sem előfeltétele"
-Előfeltétel: Akadémia 1, Nincs felépített Béke csarnok

értettem mester

Az epikus emlékművet látod??? Azt sem kellene addig amíg Energiakristályosító és Kincseskamra nincs...
A térkaput sem lehet addig amíg a kristályosító nem épül...


nem vitatkozom veled, 5 szövetséget építettünk eddig fel (V4-esekkel együtt) ha elfogadod amit írtam akkor el, ha nem akkor nem és pont...
V3-Alíz
Pontszám: 3.86
kedvencMatyókaFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1023. hozzászólás - 2011.08.05. 05:41:50
Mégis írod a marhaságot. Igaz, akadémia is kell a háború csarnokához, nagydolog, de érdekes a többi épület ott van a listán, csak az a négy nincs. Mond már meg, a dicsőség piramisát mért látom okostojás? Ott van a lista legalján, képpel, leírással, és a feltételekkel, vagyis építeni nyilván nem tudok bele, de OTT VAN. Az Térkaput is látod, hiába nincs 3-as kristályosító. Ha nem látnád, honnan tudnád, hogy kell hozzá? A wikidot-ról? A rendszer nem úgy működik, hogy majd feltűnik, ha lehet bele építeni, hanem ott virít akkor is, mikor még nem lehet építeni, mert valamelyik feltétel hiányzik, és szépen ki van írva, mik kellenek hozzá. A Kastélynak viszont tényleg nincs előfeltétele, mégsincs rajta a listán.
Mi lenne, ha abbahagynád a hsz vadászatot, és egy hozzáértőre bíznád a dolgot?
A hozzászólást Matyóka módosította 2011.08.05. 05:43:23-kor
V1 - Ivanhoe, Zugivó Italbarátok
V2 - Ethan Hunt, DragonXL
V6 - Ethan Hunt, Dardosia
Doomlord W1 - Anton Gorodetsky, Homless Beauties And Dorks
http://vegzetur.wikidot.com
Pontszám: 4.10
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1024. hozzászólás - 2011.08.05. 10:40:03 (Válasz Matyóka #1023 hozzászólására.)
Annyira nem vagyok tapasztalt a témában, mint az előttem lévő, de megpróbálom leírni a tapasztalataimat. Megfigyeléseim szerint egy épület akkor jelenik meg a listán, ha az előfeltételei közül legalább az egyiket felépítettétek 1. szintre vagy az építhető lett. (Ebben nem vagyok teljesen biztos) Magyarán a gyógyító szentély előfeltétele a bűvös kunyhó 5. szintje. Amíg nincs legalább 1.-es kunyhó / nem építhetitek a kunyhót, a szentély sem fog megjelenni. Hasonlóan a háború csarnoka akkor fog megjelenni, mikor az akadémiát építhetitek / már 1.-es.

Nem vagyok benne 100%-ig biztos, ha valaki biztos benne, javítson ki nyugodtan.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.24
kedvencMatyókaFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1025. hozzászólás - 2011.08.05. 10:57:30
Feltételezve, hogy az angol adaptáció (doomlord) sem működik másként, ezt is cáfolnom kell. Bár rég volt, amikor még a kunyhó sem volt építhető, de úgy emlékszek, a szentély akkor is látható volt. Ahogy kell, az Készültség mező helyén szerepelt, hogy mik az előfeltételei, építés mező pedig nem volt. Akkor meg már biztosan látszott, amikor építhető volt a kunyhó, de egyetlen LE-t sem építettünk még bele.
De még ha úgy is lenne, ahogy írod, hogy amíg az előfeltételei sem elérhetőek, addig nem látszik, akkor sem világos, hogy a minden előfeltételt nélkülöző Kastély és Alvilági verem miért nem látszik. Ezekre továbbra sem áll, hogy előfeltétel miatt nem láthatóak.
Nagy öröm lenne, ha a témában egy illetékes is megszólalna, mert csak a találgatásoktól nem fognak megjelenni az épületek. Az ilyen láthatósági dolgokról pedig a wikidot-on sem tesznek említést, vagy legalábbis eddig még nem találtam meg, ezért továbbra is az a véleményem, hogy az összes épületnek láthatónak kell lennie, akár építhetőek, akár nem.
A hozzászólást Matyóka módosította 2011.08.05. 15:06:30-kor
V1 - Ivanhoe, Zugivó Italbarátok
V2 - Ethan Hunt, DragonXL
V6 - Ethan Hunt, Dardosia
Doomlord W1 - Anton Gorodetsky, Homless Beauties And Dorks
http://vegzetur.wikidot.com
Pontszám: 3.98
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1026. hozzászólás - 2011.08.05. 19:12:11 (Válasz Matyóka #1023 hozzászólására.)
Figyelj már te tényleg ennyire korlátolt vagy ember???
Nem kell mindenben logikát keresni, mert ebben a játékban van pár dolog amiben nincs...
Amíg nem építesz energiakristályosítót addig nem látod a térkaput és az epikus emlékművet sem...
Ugyanez a helyzet a PC-vel, hiszen ahhoz akadémia kell, az akadémiához pedig epikus emlékmű, amit ha visszavezetsz ugyancsak az energiakristályosítóhoz lyukadsz ki!

Verheted itt a nyálad, meg marházhatsz engem, de mi lenne ha megtanulnál normálisan kommunikálni? Feltettél egy kérdést, én válaszoltam rá, mégpedig helyesen, mert az ÖSSZES világon így van!

Mégis kitől vársz választ? Miklóstól?
Azt fogja írni hogy nem lát problémát, az összes világon így van...

Basszus ezért nem járok már fel ide a fórumra csak ritkán... Az ember segíteni akar jó szándékból erre ahelyett hogy megköszönné elkezd marhulni...
Tanulj egy kis modort barátom vagy inkább ne is írj, mert csak a kedvem veszed el az egésztől, aztán majd olyannak sem segítek aki megérdemelné...
V3-Alíz
Pontszám: 6.86
kedvencMatyókaFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1027. hozzászólás - 2011.08.05. 21:18:29 (Válasz Dozer #1026 hozzászólására.)
Bocsi, hogy infósként logikát keresek mindenben. De szerintem egy szerepjátéknál az a korlátolt, aki nem keresi mindenben az összefüggést és a logikát. Mellesleg az is érdekelne, a játék mely részeiben nincs logika szerinted. És nagyon kérlek, hogy a programozói malőröket ne vedd ide.
Nem téged marháztalak le, hanem az irományodat minősítettem, mert zagyvaság. Ha magadra vetted, az sem engem minősít. Az utánad szóló hsz-ében annál több az értelem.
Megfigyeléseim szerint egy épület akkor jelenik meg a listán, ha az előfeltételei közül legalább az egyiket felépítettétek 1. szintre vagy az építhető lett. (Ebben nem vagyok teljesen biztos) Magyarán a gyógyító szentély előfeltétele a bűvös kunyhó 5. szintje. Amíg nincs legalább 1.-es kunyhó / nem építhetitek a kunyhót, a szentély sem fog megjelenni. Hasonlóan a háború csarnoka akkor fog megjelenni, mikor az akadémiát építhetitek / már 1.-es.
Ez már inkább magyarázat, mint a te kusza irományod.
Az epikus emlékművet látod??? Azt sem kellene addig amíg Energiakristályosító és Kincseskamra nincs...
Lehet, hogy akkor ezt a mondatodat félreértettem, és ugyanarra céloztál volna, mint az utánad szóló? A Kincseskamrának a Térkapu, annak az Energiakristályosító a feltétele, mindkettő 3. szinttel, plusz Palota 2., illetve Aura pajzs 4. Továbbá a Kincseskamra 1 mellett az A pusztítás citadellája 2 kell az epikus emlékműhoz. Amikor ebből a Palota, Aura pajzs, PC és a kristályosító 2. szint megvolt, nagyra becsült véleményed szerint kellett volna látnom az Epikus emlékművet? Eddigi válaszaid alapján azt gondolnám, hogy a válaszod nem, holott de, nagyon is láttam.
Itt emelném ki, hogy szerinted
Ugyanez a helyzet a PC-vel, hiszen ahhoz akadémia kell, az akadémiához pedig epikus emlékmű, amit ha visszavezetsz ugyancsak az energiakristályosítóhoz lyukadsz ki!
Holott a PC kell ez Epikus emlékműhöz. És még ezek után higgyem el, hogy képben vagy az épületekkel?
Azt viszont továbbra se sikerült kiokoskodnod, hogy az Alvilági vermet és a Kastélyt miért nem látom az ...?m=szovetseg&sub=epuletek oldalon, holott magad is nyilván olvastad, és ha már ilyen nagy tudora vagy a játéknak, fejből fújod, hogy egyiknek sincs semmilyen előfeltétele. Se akadémia, se más épület.
És hogy logikádat kövessem, a Dicsőség piramisának előfeltételeinek az előfeltételei sincsenek meg, egy se, csupán elkezdve van némelyik épület, de messze járnak még a max-os szinttől, amit előír, mégis ott látom az oldal alján, ami alatt még ugye egy Kastélynak kéne lennie. Elmondom még egyszer, szerintem az előfeltételek teljesülése előtt is látni kell minden épületet a leírás végén elhelyezett követelményekkel, építés mező nélkül, ahogy látok most is számos épületet, csak a korábban említett négyet nem.
És most megkérlek, puffogás helyett, ha tudod, írd le végre rendesen megfogalmazva, félreérthetetlenül és logikusan végigvezetve, hogy szerinted hogyan is működik, hogy én, szegény csökött agyú programozó is megértsem. Szóval csak úgy, mintha egy óvodásnak magyaráznád, mert a sulis évek alatt totál elittam az agyam. Tudod, órák helyett én is a kocsmákat jártam, mint a legtöbben.
Ja, és nyilván nem Miklóstól vagy Baratytól várok választ, de nem éppen két fős a team. És azt azért merem remélni, hogy valaki közülük legalább lehülyézi egyikünket, és megírja, hol kellett volna keresni a megoldást, vagy az utóbbit írja le. De azt se bánom, ha csak a többi épület mintáját követve, az a hiányzó négy is megjelenik.
A hozzászólást Matyóka módosította 2011.08.05. 21:19:16-kor
V1 - Ivanhoe, Zugivó Italbarátok
V2 - Ethan Hunt, DragonXL
V6 - Ethan Hunt, Dardosia
Doomlord W1 - Anton Gorodetsky, Homless Beauties And Dorks
http://vegzetur.wikidot.com
Pontszám: 4.69
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1028. hozzászólás - 2011.08.05. 21:56:03 (Válasz Matyóka #1027 hozzászólására.)
hol is kezdjem.. Mondjuk hogy bALEK Kussch???
Na nem, megpróbálom óvodás nyelven megfogalmazni mik is a tapasztalataim...
Amikor először indultunk V4-en, én készítettem az építési tervezetet a szövetségnek.. Akkor bizony meglepődve láttam én is azt hogy hiányoznak épületek...
Mik is voltak ezek?
- Térkapu
- Epikus Emlékmű
- Pusztítás Citadellája
- Gyógyító szentély

Az első gondolatom az volt hogy ha az elő követelmény, elő követelménye (ez érthető infós barátom? ) hiányzik, akkor meg sem jelenik az épület... Ez több épületnél is megbukott, aztán jött az hogy ha az elő követelmény, elő követelményét már lehet építeni, akkor bizony látható az épület...
Sejtéseim szerint itt lehet valahol a kutya elásva, épp ezért nem láthatóak ezek az épületek a kezdetekkor...
tehát mivel a konkrét kiírást egyszerűen nem tudod értelmezni, talán így sikerül...

Másik vélemény:
Az is lehet hogy mivel ezen épületek elő követelménye egy olyan épület ami nem LE-ből építhető hanem őskőből, így amíg el nem éri az energiakristályosító a kiírt szintet, nem jelenik meg az épület (V4-n ezt tapasztaltam anno)

Kastély:
Új épület, 3 szövetségből, kettőben látom:
1. Fejlett szövetség, már kész a 25. szint
2. Kis szövetség, de van 60 fölötti tag
3. Kis szövetség, nincs 60 fölötti tag (itt nem látom)
Hogy ebből mit szűrsz ki, azt rád bízom...


Nos infós barátom én most Gépész módjára búcsút intek, aztán ha nem kaptál megfelelő választ, javaslom állj ki az utcára egy táblával a kezedben (tényleg de jó balekfeladat ) amire ez van írva: Miért nem látom az épületeket???
Hátha jön valami bölcsész aki felnyitja a szemed
A hozzászólást Dozer módosította 2011.08.05. 21:57:22-kor
V3-Alíz
Pontszám: 4.90
kedvencMatyókaFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1029. hozzászólás - 2011.08.05. 22:53:20 (Válasz Dozer #1028 hozzászólására.)
A bölcsészeket hagyjuk, nem egy nyelvész még a nyelvtannal sincs tisztában.
Na most te ugye egy dolgot felejtesz el folyamatosan, egy egy épület konkrét szintjének az elérése az, ami előfeltétele annak, hogy az adott épületbe lehessen építeni, nem az épület maga. De így sokadik nekifutásra, és Pietrus hsz-ének köszönhetően, már értem, hogy mit szeretnél tudtomra adni.
Az is lehet hogy mivel ezen épületek elő követelménye egy olyan épület ami nem LE-ből építhető hanem őskőből, így amíg el nem éri az energiakristályosító a kiírt szintet, nem jelenik meg az épület (V4-n ezt tapasztaltam anno)
Ezzel kapcsolatban viszont épp az előbb írtam.
Amikor ebből a Palota, Aura pajzs, PC és a kristályosító 2. szint megvolt, nagyra becsült véleményed szerint kellett volna látnom az Epikus emlékművet? Eddigi válaszaid alapján azt gondolnám, hogy a válaszod nem, holott de, nagyon is láttam.
Vagyis a 4. világos tapasztalatoddal ellentétben láttam az előírt 3. szint elérése előtt is a Térkaput, a ráépülő Kincseskamrát, és az arra épülő Epikus emlékművet, de még az arra épülő Akadémiát, és az arra épülő összes többi épületet is, pl Nekro, Bűvös kunyhó, Kínzókamra, HT, stb. Csak a Háború csarnoka szégyenlős.
A konkrét kiírást egyébként nem esik nehezemre értelmezni. Csak az sehol sincs leírva, hogy ha egy épület követelményeinek a követelményei nincsenek elkezdve, akkor az épület nem is látható az épületek listáján.
Azt is értem, hogy a Kastély addig nem mutatja magát, míg nem lesz legalább egy 60. szintű tagja a szövinek. De az Alvilági veremre ilyen megkötés sincs. Vagy akkor annak a leírását is félre értem?
Ha legalább 60. szintű vagy, szintenként 1%-kal csökkenti a téged ért varázslatok sebzését. Maximális szintje 40, de hatását csak annyira élvezheted, amennyire szinted megengedi. Tehát 65. szinten maximum 6% csökkentést adhat neked. 20. szint felett már nem a varázslatsebzést csökkenti, hanem szintenként 0,6% rezisztenciát ad (a varázslatok tulajdonságot módosító hatását csökkenti), de ez a hatás szintfüggetlen, a szövetség minden tagja élvezheti.
Márpedig ha a második 20 szint hatását szinttől függetlenül élvezheti mindenki, nem lehet 60. szintű tag jelenlétéhez kötve, mint a Kastély, vagy mégis?
Ami számomra továbbra is talány, a Háború csarnokán túl, a Gyógyító szentély. Előfeltétele a Bűvös kunyhó 5, utóbbit látom, építeni még nyilván nem lehet, akadémia kell. Ellenben a Dics piramis előfeltétele maxos labor, kennel, térkapu, Gyak.tér 30. Utóbbihoz Nagymesteri építészet, ahhoz 25-ös Gyak.tér és fal, ahhoz Mesteri építészet, ahhoz 20-as Gyak.tér és fal kellene. Egyik se nagyobb 7-esnél, mégis ott van a piramis, pedig ha jól számolom, a szentélyhez közelebb járunk. De talán csak azt nézi, hogy van olyan előfeltétel, ami már el van kezdve, ezért látom.
Ám így se érzem mindenkor következetesnek a rendszert, épp a Háború csarnoka miatt. Ez az épület izgat, mert az NF, HT, stb mintájára, azt is látni kéne, főleg hogy az epikus emlékművet húzzuk, vagyis már csak másfél épület választ el.
A hozzászólást Matyóka módosította 2011.08.05. 23:00:32-kor
V1 - Ivanhoe, Zugivó Italbarátok
V2 - Ethan Hunt, DragonXL
V6 - Ethan Hunt, Dardosia
Doomlord W1 - Anton Gorodetsky, Homless Beauties And Dorks
http://vegzetur.wikidot.com
Pontszám: 4.44
fórumozóLaczasFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1030. hozzászólás - 2011.08.07. 14:29:13
Szerintetek miért van az hogy tele a kínzókamrám, és másnapra sose kapok semmit! Még azt sem írja ki az ajánlásoknál hogy 0LE!!! Mintha nem is lenne...
Pontszám: 5
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1031. hozzászólás - 2011.08.07. 14:37:17 (Válasz Laczas #1030 hozzászólására.)
mert inaktívakat kamrázol
Pontszám: 5.22
népszerűtlenZu'litFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1032. hozzászólás - 2011.08.08. 14:17:18
Th'zad vok 8 . szintű. Bajnokin Rubi vastitán nyert! Nincs ilyen karakter és minden statja megegyezik velem ugyxannait nyert/vesztett. Miez ??? Simán nyertem volna help pls....
Pontszám: 2.89
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1033. hozzászólás - 2011.08.08. 14:20:41 (Válasz Zu'lit #1032 hozzászólására.)
Ha nincs elég nevező a kategóriádban, akkor "klonoznak" alacsonyabb kategóriából neked ellenfelet. Mivel 8. szint alatt nincs kategória, így a saját klónoddal harcolsz kvázi "pénfeldobásos" bajnokit... (Még mindig 50%-al több esélyed van, mintha meg se rendeznék a kategóriát érdektelenség miatt!)
Pontszám: 6.28
népszerűtlenZu'litFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1034. hozzászólás - 2011.08.08. 14:21:52
Akkor mi a halálért csinálok egy jó karaktert? Bocs a kultúrálatlanságért de ezen kiakadtam
A hozzászólást Zu'lit módosította 2011.08.08. 17:31:25-kor
Pontszám: 1.94
népszerűtlenZu'litFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1035. hozzászólás - 2011.08.08. 14:22:18
A klónom nyerte a bajnokit :Ö) Akkor miért nem én kapom a medált?
Pontszám: 2.51
fórumozóSgt_FLeXFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1036. hozzászólás - 2011.08.08. 19:07:13
"Melyik szervünkben található testünk legkisebb izma?"
A kérdésre helyes válaszként a "fülben"-t jelölték meg, holott a szemben található, ami a válaszok között szintén szerepelt.
Pontszám: 5.50
fórumozóSgt_FLeXFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1037. hozzászólás - 2011.08.09. 00:20:57
A kérdés: Melyik állatra mondják tréfásan, hogy "szarvas testű nyúlutánzat"?
Véleményem szerint ez a "tréfás elnevezés" nem elterjedt. Nem része az általános műveltség körébe tartozó tudásanyagnak, a keresés sem ad egyértelmű találatot.
Pontszám: 5.50
kedvencMatyókaFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1038. hozzászólás - 2011.08.10. 15:38:52 (Válasz Dozer #1028 hozzászólására.)
Epikus emlékmű 1 befejezve, Akadémia építhető. Láthatóvá vállt az A háború csarnoka, és bár nincs 60. szintű tagunk, a Kastély. Utóbbi előfeltétele: Akadémia 10. Tudja valaki, ki szerkeszti a wikidot-os oldalt? Javítani kéne.
V1 - Ivanhoe, Zugivó Italbarátok
V2 - Ethan Hunt, DragonXL
V6 - Ethan Hunt, Dardosia
Doomlord W1 - Anton Gorodetsky, Homless Beauties And Dorks
http://vegzetur.wikidot.com
Pontszám: 6.00
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1039. hozzászólás - 2011.10.07. 18:17:14
2011.10.07. az aukción megvásárolta a következő tételt: A taumaturgia kisebb köve 0 aranydukátért.

V2-ön levonta a dukátot és nem adta ide.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.41
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1040. hozzászólás - 2011.11.18. 20:42:11
valami nem stimmel. 12 ezer feletti ep-m van és pihenek. mégis alacsony ep-t ír ki. 31 perc mulva gyogyulok. Bug
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 3.90
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője