Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Új játékunk, a Mágia Mesterei
népszerűtlenZu'litFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
141. hozzászólás - 2011.02.23. 18:30:25
Igen csak azt nem értem, ha tudták (és sztem tudták) h ez lesz mért nem vettek normális gépet és drágább legyen a prém vagy nekünk jobban megérje fizetni egyéb dolgokért.
Pontszám: 5.17
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
142. hozzászólás - 2011.02.23. 18:45:21 (Válasz Lanmandragoran #135 hozzászólására.)
Te sem tudsz olvasni! Vagy csak a szövegértés nehéz!

Birka azt mondta és Miklósi is, hogy akinek már volt karaktere 16:30 előtt! Nem regisztrációról volt szó!
Nekem a regisztrációm már meg volt 14-én amikor elindult az előreg. De karaktert már nem tudtam létrehozni mert indulás után pár órával le is állt a rendszer. Márpedig a 10 mágia kő annak jár akinek volt karaktere.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.91
kedvelt tagRONNIEFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
143. hozzászólás - 2011.02.23. 18:57:40
Szerintem már így is elég pénzben van a prém,hiába,hogy egyszer kell fizetni.
Nekem is megvolt az előregnél a regi,de én 16:20-kor csináltam meg a karimat Még bent voltam a szerencsések között.
Hogy őszinte legyek,a kövek nem tartottak ki 1 óráig se...
De mindegy is,szerintem Miklósék is tisztában vannak vele,hogy ha új gépet vettek volna konkrétan senki nem venne prémiumot,mert rettentően drága lenne(3500 lenne bankkártyán,4500 mobilon kb.)Az meg kinek lenne jó?Nekünk nem,mert nem élvezhetnénk a játékot,nekik sem,mert nem jön belőle pénz.Akkor már inkább költsek úgy 4000-et,hogy veszek prémet,túlélőcsomagot,a maradékból meg jó erős holmikat
Pontszám: 6.67
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
144. hozzászólás - 2011.02.23. 19:19:05 (Válasz Zu'lit #134 hozzászólására.)
én spec nem unom a VU-t, ettől független kiváncsi voltam az MM-re, nekem tetszene, ha lehetne vele játszani...de a VU az jobb, összetettebb, az biztos..
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.35
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
145. hozzászólás - 2011.02.23. 19:24:08
Én se tudtam karit csinálni, sajnos nem teheti meg mindenki, hogy pontban 10kor csorgó nyállal várják, hogy belépjenek. Sztem pont hogy nekik nem jár a kárpótlás, sztem jobban jár annak, aki mondjuk este hazaér a munkából, és alig várja, hogy kipróbálhassa a játékot, erre azt találja, hogy majd 2 nap múlva gyere újra. Aki már 10kor belépett, az már legalább kapott kis ízelítőt, akár már tapasztalatokat is gyűjtött, hogy ha új karit csinál, akkor hogy csinálja. ÚGyh szerintem az igazságos az, hogy mindenki kap egy prém karaktert és kész Aki fizetni akar, az amúgy is fizet a tárgyakért, mert a többi dologért, tehát 1 darab prém kari sztem igazán kijárna Pontozzatok, ha Ti is így gondoljátok
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.49
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
146. hozzászólás - 2011.02.23. 20:10:22 (Válasz Eardog #145 hozzászólására.)
Du-tán 3-kor léptem be annyi idő alatt léptem majd 4 szintet...
Pontszám: 7.03
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
147. hozzászólás - 2011.02.23. 20:21:27
Őőő...meg kéne néznie Miklóséknak, hogy nem maradt-e ötszörös sebességen a beta óta
*gyors mod: a telepítgetések közepette el tudom képzelni...
A hozzászólást Piciklon módosította 2011.02.23. 20:22:02-kor

Pontszám: 5.99
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
148. hozzászólás - 2011.02.23. 20:24:42 (Válasz Piciklon #147 hozzászólására.)
ne huncutkodj majd megesz az agy baj
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.09
irritálóCin99Nő
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
149. hozzászólás - 2011.02.27. 12:47:19
nem tudom, nekem nem szimpi. persze, vidámabb, élettelibb grafika mint a VU, de nekem nem tetszik.
1. ha legalább a harci jeleneteket kidolgozták volna, és nem csak megemelkedik a kari és odavágódik, persze csukott szájjal, és a háttérben meg üvölt, színvonalasabb lenne.
2. az sem tetszik, hogy női karaktereknek is bumszli férfiteste van, ami ráadásul még csak nem is hasonlít valmilyen mértékben nőre. elég ocsmány csajszi a karakterem
ezek persze nem akkoranagy gondok. mindenesetre szerintem ez a játék TÚL PvE. alapvetően PvE orientált vagyok, de PvP játékon szeretek csak fejlődni. (pl egy kliens játékban PvP karit "használok" PvE-re, egy másik 1v1 ellen jó karaktert pedig bizonyos sokat adó mágikus kövek ütésére, amik szörnyek tömegeit küldik néha-néha. tökjó benne ) MM-en 1xűen nem BÍROK!
1. túl kevés pénz jön be. PvP-játékokon több a pénz.
2. túl gyors a TP és VP reg. PvP játékon a PvP miatt van ez, és pl VU-n ilyenkor elmegyek vadászni. MM-en fejlődés közben a gyengébbeknek BIZTOS a megdöglés, egy idő után nagyon hosszúak a küldik. nagyon könnyű belehalni
3. túlgyengítettek a máguskasztok. én a mágia alapú harcosokat szeretem, de itt azokkal nehéz játszani. a mágus varázslatai erősek, viszont a tőr az egyetlen használható fegyver, amit hármas szintig fel tud tenni. a pap meg veszettgyengén támad, a gyógyítás meg annyit ad vissza, amennyit a szörny a következő körben be fog neked sebezni. szóval nem. ráadásul csak gyengébb szörnyeket bír el (pont ezért) és még kevesebb pénzt kap. a tolvajszerűekkel is elbírok, de az meg abszolúte PvP. a szörnyek ugyanis nem sebeznek sokat (a TP kevés ), legalábbis PvP játékban nem. az ellenállásokra tehát a nagyot sebző játékosok ellen van szükség.
4. kevés a cucc. ez a tolvajnak különösen nagy hátrány, mert az ő spéci tulajdonságai csak NÖVELIK a védekezést, de ha 0, ahhoz nem lehet az x %-át hozzáadni, mert az is 0.

Vagyis, marad a VU
Mit művelsz ott? Földet?
Pontszám: 5.18
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
150. hozzászólás - 2011.03.06. 13:38:14
Kipróbáltam. Nem jött be.

Sajnos úgy látom az összes böngészőben játszható RPG és társai halálra vannak ítélve. Hogy miért? Mert túl sok időt emésztenek fel. Ha valaki munka közben cigiszünetekben akar VUzni simán megteheti. Viszont ha pl WoWozni akar ahhoz már minimum új állás után kell néznie. Ez a helyzet a MMvel is. Az érte fizetett pénzért meg egy 3ds MMOban komoly grafikát és tényleg élvezetes játék mentet +PvP-t kapunk. Ráadásul nem körökre osztva. Úgyhogy nekem nagyon nem éri meg a dolog.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.88
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
151. hozzászólás - 2011.03.11. 08:32:15 (Válasz LoWs #150 hozzászólására.)
Te most ide jársz trollkodni?
Nekem sem jött be egyébként, 4. szintű karitól búcsúztam. A VÚ leköt, bár azt tervezem, 100-as szinten abbahagyom...
Viszont (ez mindig visoznt-ra sikerül?!...) a Sárkányölő jó és a Kalandok Földje meg zseniális, szerintem.
Pontszám: 7.52
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
152. hozzászólás - 2011.03.11. 09:21:00 (Válasz Appple #151 hozzászólására.)
Idézet: Appple - 2011.03.11. 08:32:15
Te most ide jársz trollkodni?
Nekem sem jött be egyébként, 4. szintű karitól búcsúztam. A VÚ leköt, bár azt tervezem, 100-as szinten abbahagyom...
Viszont (ez mindig visoznt-ra sikerül?!...) a Sárkányölő jó és a Kalandok Földje meg zseniális, szerintem.

Első: Muhaha! Tervezni lehet, de függő vagy te is, mint sokan.
SÖ egy nagyon lebutított VÚ, pont napi 5 percre ideális KF jól indult, csak nem volt rá kereslet, így félbemaradt.
Pontszám: 6.43
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
153. hozzászólás - 2011.03.11. 09:34:53 (Válasz Craslorg #152 hozzászólására.)

Ez komoly? Tényleg nem fejlesztik a KF-et? Néha kilép, történnek fura dolgok, de azért 95%-ban játszható. A SÖ-t sejtettem, hogy nem fejlesztik, de nincs is rá szükség. Ha jól számolom, úgy 5 aktív játékos lehet velem együtt, ha csak a PvP-t nézem (akik eddig támadtak)
Őszintén szólva nem tudom, hogy tényleg abbahagyom-e. Eddig VÚ-ba öltem a legtöbb pénzt (max. 5-6e másfél év alatt), de ettől még tényleg jó lenne időnként kiszállni. Jön a nyár, a Balaton partján nem laptoppal tervezek ücsörögni
Meg egyébként is átlag napi 1 órát elvesz; kétnaponta epikus, akkor is ott kell lenni... Azért ez szörnyű, nem? .....
Pontszám: 7.52
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
154. hozzászólás - 2011.03.11. 10:52:49 (Válasz Appple #153 hozzászólására.)
A Balaton partra kivihetsz normál gépet is, ha a laptop nem tetszik, csak hülyén fog kinézni Viszont nehezebben is kapják ki a kezedből
Pontszám: 8.95
fórumozóBezseroka7Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új játékunk, a Mágia Mesterei
155. hozzászólás - 2011.05.18. 22:33:10
Halottatok már a Beholder többi játékairól. Van sok régi, de jó és szinvonalas játékuk.
Ha másra vágysz nem napi 1000klikkelgetésre, akkor javaslom nézz fel a beholder honlapjára. www.beholder.hu és próbáld ki a levelezős játékaikat, egy egyszerű regisztrálás után kitudot próbálni a Túlélők Földjét 10 forduló ereéig akár 3 különböző karakterrel. Az Ösök városát pedig mindenre elszánt fantazi rajongóknak ajánlok ahol akár 5 zsetonra is lecsökkentheted a fordulók árát!
Semmit nemveszthetsz, ha kipróbálod magad egy igazán gondolkodtató játékban!
Pontszám: 5.25
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!