Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Megújult kvíz-olimpia
irritálópasy1967Férfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
121. hozzászólás - 2010.12.15. 22:37:50
*** 50 kérdésből 3 nem jó: nem értelmezhető, rossz válasz.
A harmadikon már csak röhögni tudtam: Milyen napra esett 2009-ben április 1-je.
(ezt törölni kellene az adatbázisból szerintem)
A játékban elmegy egy pici hibaszázalék, de miért nem lehet 50 kérdést JÓL ÖSSZEÁLLÍTANI ?
Pontszám: 3.40
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
122. hozzászólás - 2010.12.16. 02:13:12
Mivel az utolsó olimpiákon a leírt hibák már jelen voltak, ezért most új taktikával vágtam neki a kalandnak. Minden kérdésre a harmadik lehetőséget jelöltem be. Így már fel sem tűnt h volt-e helyes válaszom helytelennek jelölve, viszont örültem h lett 12 jó megoldásom. Csak azért se nem fogom felidegelni magam ezentúl az olimpiákon!
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 7.93
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
123. hozzászólás - 2010.12.16. 03:21:47
Nekem ilyen bugok nem jöttek elő, de a kérdéseket nem lehetne manuálisan kiválogatni? Vagy legalább ellenőrizni? Ilyen aranyosságok, hogy régen milyen színű volt a Végzetúr menüje, ne legyenek már. Legalább olimpián ne. Komolyan erre hol keressek rá? Vagy egy újonc hol keressen rá? Én még emlékszem, hogy lila, de akkor is.

Olyan előfordult - ha már programhibák - hogy tökölt vagy fél percet a gép a kérdés betöltésével, közben meg az idő persze ment.
V3: Xarun
Pontszám: 7.12
fórumozóWillowNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
124. hozzászólás - 2010.12.28. 02:23:55
Már megint iszonyatos állatságok maradtak bent, pl az ÁFA valaki szerint "áruforgalmi adó", általános forgalmi adó helyett, a kérdést persze nem tudom idemásolni, de korántsem ez volt az egyetlen, volt 3-4 "hány lónak hány lába van" jellegű kérdés is, legalább azt át kéne nézni, ami az olimpiára kikerül, nem?
Pontszám: 5.62
népszerűIdont'Care AtallFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
125. hozzászólás - 2010.12.28. 13:26:58
Nekem kivételesen nem volt bugom ez alkalommal, de a kérdések...
NA jó, többségük most kivételesen normális volt, de azért az olyan kérdéseken mint hogy milyen orrszarvúja van a BP-i állatkertnek vagy hogy ki volt a szövetségi kapitány (még azt sem mondta hogy MILYEN szövetségi kapitány) 2007-ben még mindig kiakadtam... Ezeket még a Google sem tudta...
Mindegy, majd legközelebb...
Amúgy meg tényleg nem ártana valami olyasmi, hogy a kvízolimpia előtt összeválogatnának olyan 500 kérdést amik MEGVÁLASZOLHATÓAK, és azokat tennék fel mindenkinek, és máris sokkal inkább lenne valódi észverseny formája mint a mostani szerencsejátéknak, ahol nagyjából azon múlik az eredménye az embernek hogy a véletlenszám-generátor ami kidobta a kérdését milyen kedvében volt......
A hozzászólást Idont'Care Atall módosította 2010.12.28. 13:28:32-kor
Pontszám: 7.53
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
126. hozzászólás - 2010.12.28. 19:30:43
Sziasztok.
Kaptam egy hibás kérdést: Mi a diabetes mellitus. A válaszok között fel volt sorolva az I.-es és a II-es típusú cukorbetegség is. A gond az, hogy mindkét típusú cukorbetegség diabetes mellitus, ezen kívül van még diabetes insipidus, ahol a diurézist az ADH hormon hiánya okozza, nem a magas vércukorszint. Persze rosszat tippeltem, ha ezért bukom a medált, akkor küldök egy seggberúgást a kérdezőnek, meg az adminnak is, aki ezt átengedte...
Pontszám: 7.70
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
127. hozzászólás - 2010.12.29. 10:50:46
Csak úgy a vicc kedvéért, mert ez a kvízolimpia amúgy is vicc:
Melyik helységnév szerepel Antal Imre paródiájában?
Ez volt az 50. kérdésem, és emiatt lett csak 49 helyes válaszom.
Nagyon jót röhögtem.
Pontszám: 7.82
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
128. hozzászólás - 2010.12.29. 11:06:40 (Válasz csati777 #127 hozzászólására.)
Remélem, nem Lepsény volt a helyes válasz.
Pontszám: 8.26
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
129. hozzászólás - 2010.12.29. 20:43:16
Első kérdés kvízolimpián:

A zenei hang elé írt

1. undefined
2. undefined
3. ('kereszt') hogyan módosítja a hangot?
4. undefined

Ez mégis mi a POKOL? Sehogy sem javul meg. Kiléptem-beléptem, ugyanez.

Edit: Gondoltam betippelem, vigye kánya, max lesz egy rossz válaszom, de a tetü olimpia még csak tovább sem lép a kérdésről!

Edit2: És amikor lejár, újraindul! Óriási! Szeretném megköszönni az élményt mindenkinek.
- Köszönöm annak aki a kérdéseket fáradságosan összeválogatta. Sajnos nem élvezhettem, pedig az itteni hsz-ek alapján jó móka lett volna.
- Köszönöm az engine-t hegesztőknek, akik felfedezték hogyan lehet a kérdést fúzionálni a válasszal, hogyan lehet belecsempészni az ismeretlen misztikus hangulatát a válaszok közé, továbbá sikeresen applikálták az infinite loop-ot a kvízolimpiába.
- Köszönöm, hogy nem kell viselnem a lelki terhét annak, hogy esetleg kiszorítok másokat az értékes, kvízmedált érő helyekről.
- Köszönöm azoknak, akik úgy gondolták, hogy minek tesztelni az ilyen kipróbált, stramm részét a játéknak.
- Köszönöm a pápának, hogy nincs védőszentje az online játékoknak, szegény beleroppanna a feladatba, míg az összes negatív indulatot semlegesíti.
- Végül köszönöm a barátaimnak, hogy tegnap elhívtak társasozni, így csak ma este jutottam az olimpiához, és csak 1-2 órát mérgelődtem az egészen. Nem kell tovább idegelnem magam, és órákig lógni a neten, hogy hátha egyszer megjavul.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2010.12.29. 22:25:50-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 9.05
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
130. hozzászólás - 2010.12.30. 14:11:30
Sajnos igazam lett, Mr Diabétesz miatt pont lecsúsztam a medálról. Seggberúgások elküldve!
Pontszám: 7.71
közkedveltGameoverNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
131. hozzászólás - 2011.01.28. 06:22:04
csak úgy mondom, a kvízolimpián hibás az a kérdés, hogy hol van 3 fejű izmunk, mert van a karon: musculus triceps brachii és van a lábszárunkon is, musculus triceps surae, ami magyarul a 3 fejű lábikraizmunk!!!!
Pontszám: 7.50
népszerűtlenLady VízipókNő
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
132. hozzászólás - 2011.01.28. 10:11:15
Több olyan kérdést is kaptam, amiknél az összes lehetséges válasz végén ott volt egy-egy ? vagy !, ami teljesen fölösleges és zavaró.
A filmes kérdések pedig őszintén szólva kiakasztanak, mert egy számomra ismeretlen filmben egy számomra ismeretlen színészről kellene tudnom, hogy szerepelt-e benne. Még ha valami igazán híres filmről van szó, akkor oké, de némelyik kérdés szerintem nem olimpiára való.
Amikben cégek, márkák szerepelnek, az meg főleg nem olimpiára való, szerintem!
Pontszám: 8.22
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
133. hozzászólás - 2011.01.28. 12:21:19
nekem is volt egy kérdés ami szerintem szar volt...

ki volt I. Károly fia?

I Károlyból jópár volt a történelemben én kiokoskodtam hogy a kérdés valszeg Károly Róbertra vonatkozik de ez így akkor is nemjó mer akkor tegyék oda hogy I. Károly magyar királynak...vagy klérdezzék úgy hogy Károlyróbert

mind1 ideges vagyok mert megint nemtudtam hibátlanul megcsinálni és a sok kocka megint lehappolja a kvízmedálokat...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.01
népszerűPipazocsakanyFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
134. hozzászólás - 2011.01.28. 14:29:22
A kvízolompia kérdései között található egy hibás is:

Mi volt Hollandia fizetőeszköze az Euro előtt. Kérem javítani.
Pontszám: 6.67
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
135. hozzászólás - 2011.01.28. 20:26:33
Nagyon pipa vagyok
A kvízolimpia ablakán belül ha bárhova kattintok, az azzal horizontálisan legközelebb elhelyezkedő választ kiválasztja, még ha előtte már be is jelöltem egy másikat. Mivel az ember siet, volt, hogy a válaszgomb fölé kattintottam picivel, így a legalsót kijelölte, miután már bejelöltem a helyes választ. Egyszerűen dühítő. Megyek, beveszem a piruláimat...
Hmmmm
Pontszám: 7.41
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
136. hozzászólás - 2011.01.28. 21:52:09
sajnos gyerekek erről lemaradtok ez az enyém medál lesz !! olyan jól gugliztam hogy 51 helyes válaszom van bocsi :D sziasztok:D
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.96
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
137. hozzászólás - 2011.01.29. 11:44:42 (Válasz SuperEgo23 #136 hozzászólására.)
Akkor te a következő olimpián egyel kevesebbet kapsz. Grat :-)
Pontszám: 8.27
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
138. hozzászólás - 2011.01.29. 20:30:22
köszi úgyis megterhelő a legjobbnak lenni
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.64
fórumozóTurljanszkijFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
139. hozzászólás - 2011.02.05. 16:52:33
Árulja már el valaki nekem a retardált félhülynek, hogy kell jelentkezni a kvízolimpiára.
Merthogy az oldalon ott van a dicsőségtábla de semmit de semmit nem lehet megnyitini, hogy nevezhess...
a leírás alapján pedig ugye nem szintfüggő...
thx

Ui: világ 5
google chrome böngésző
Pontszám: 5
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megújult kvíz-olimpia
140. hozzászólás - 2011.02.05. 16:57:44 (Válasz Turljanszkij #139 hozzászólására.)
Mindig csak azon az adott két napon lehet jelentkezni, amikor zajlik. Hogy ez mikor lesz, mindig előre jelzik neked az események menüpont alatt
Pontszám: 7.00
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője