Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kvíz értékelésének rendszeréről
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
481. hozzászólás - 2008.12.23. 17:29:17
Oké nap-nap után olvasok olyan kérdést ami egyszerűen helyesírásilag borzalom. De mivel a 4 válaszlehetőség között megvan a válasz nem törődök vele.

A filmes kérdésemnél nincs a 4 lehetőség között Igen vagy Nem, van ellenben 4 filmcím. Na akkor vajon mire gondolhattam? Bár válaszodból egyenesen jön, hogy amibe lehet beleköt az értékelő.
Pontszám: 3.17
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
482. hozzászólás - 2008.12.23. 17:32:45 (Válasz YoghDemer #481 hozzászólására.)
A jó értékelők azt a kérdést engedik át, amibe nem lehet belekötni, mert csak az érdemel jutalmat.

Szerinted melyik a jobb? Ha minden szemetet megkapsz, mert mindenki mindent átenged, vagy csak olyan kérdéseket kapsz amiért érdemes a kvízzel foglalkozni?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
483. hozzászólás - 2008.12.23. 17:50:46
Oké. Akkor átírom a kérdést a 4 válasznak megfelelően. Ja mégsem, mert a gép már elvette a lehetőséget és a jutalmat sem kaptam meg. 4 szó és tökéletesen értelmes kérdést kapunk. "Melyik az a film.....

Nem szívesen reagálok minden mondatára valakinek, de 46 kérdést írtam már amit még a értékelők is elfogadtak és 8 "rosszat" és abban a 8-ban is volt ami korántsem rossz csak ott is megkaptam a "speciális érdeklődési kört".

Pl.: Az Avatár rajzfilmben Aagh milyen néphez tartozik?
1. föld
2. víz
3. levegő
4. tűz

Ez egy kiváló rajzfilm amerikából, torrent ről letölthető. De már az 1 évad magyarul is ment egy rajzfilmcsatornán. Talán a Nickelodeon-on nem tom. A világ1 szerveren sokáig én is értékelő voltam, de egy ideje nem kapok értékelendő kérdéseket.
Pontszám: 2.44
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
484. hozzászólás - 2008.12.23. 17:55:10
A főhős neve írásban helyesen Aang, és a helyes válasz a levegő. Ennek a népnek utolsó tagja Aang. Ez lemaradt
Pontszám: 1.57
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
485. hozzászólás - 2008.12.23. 20:18:32 (Válasz YoghDemer #484 hozzászólására.)
Nos, ez is speciális kérdés, pedig szeretem azt a sorozatot.
Ez ugyanaz mint hogy honnan származik Drizzt Do'Urden, vagy milyen faluban nőtt fel Rand al'Thor, vagy melyik tartomány városában él Uzumaki Naruto.
Pontszám: 9.29
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
486. hozzászólás - 2008.12.23. 20:52:41 (Válasz YoghDemer #484 hozzászólására.)
Szerintem még szerencséd is van, hogy két ilyen kulturált fórumozó reagálta le a hozzászólásaidat, mint cirip és Lanmandragoran.
Mások egészen más hangnemben küldtek volna el melegebb éghajlatra - megjegyzem, joggal.
Maximálisan egyetértek mind cirippel, mind Lannal, és a toleranciájuk előtt tisztelegve nem kommentálom bővebben a kifakadásodat.
Pontszám: 7.67
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
487. hozzászólás - 2008.12.23. 22:20:45
Konky csak azért nem fogok napi 20 spec kvízkérdést bemásolni ide neked, mert baromira nem érek rá. Van más dolgom is mint nektek bizonyítékokat szedni össze, hogy a játék kvízrésze hibáktól hemzseg. Én veszem a fáradságot és amikor felkér a játék írok kérdést, csak és kizárólag az LE-ért teszem, mert nem az a hobbim, hogy kvízkérdéseket írogatok. Amúgy a rendszer nyilván arról szól, hogy ingyen írjuk tele a játékot kvízkérdésekkel nehogy már a Beholdernek legyen vele dolga. A jutalom is csak a játékban használható ott is csak jelképes, nem ettől leszek erős karakter. Ezért bánt, hogy egy amúgy jó kérdést rossznak értékelnek. Kiváncsi lennék te mennyit írtál már? Ha ekkora arcod van.
Pontszám: 2.44
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
488. hozzászólás - 2008.12.23. 22:45:30 (Válasz YoghDemer #487 hozzászólására.)
Hát, furcsa értékrended van arról hogy kinek mekkora arca van. Aki neked rosszra meri értékelni egy kérdésedet, az egy hülye idióta barom, aki meg esetleg ellent mer neked mondani, az úgyszintén és még arcoskodik is?

Nagyon gyorsan vegyél vissza az arcodból, vagy ne várd hogy illően elmagyarázzuk neked, hogy miért lett kiszavazva egy pocsék kérdés.
Azzal a közel 50 beengedett kérdéssel sem nagyzolnék a helyedben annyira, kb annyi nekem is van, és tudom hogy a játék elején, mikor még mindenki értékelhetett, bekerült a játékba minden vacak kérdés is, különben nem lenne olyan terjedelmes a kvíz topic.

(A hozzászólásainkat meg hiába pontozgatod lefelé, te jössz ki rosszabbul belőle)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
489. hozzászólás - 2008.12.23. 23:50:28
A lepontozást te kezdted te publáma. És jellemzően csak ami neked nem tetszik abba kötsz bele, de érdemben semmire nem válaszolsz. Fingod nincs milyen kérdéseket írtam és sértő, hogy nálad azonnal vacak lesz mindegyik, meg nálam az illendőbe nem tartozik bele a pocsék jelző sem. Erre varrjál gombot.
Pontszám: 2.55
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
490. hozzászólás - 2008.12.24. 00:09:08
Konky ha már itt tartunk kár hsz-t írni ha csak egyetértesz másokkal és másokat idézel. Pechedre átlátok rajtad meg illedelmes fórumozó maszkodon. Te küldesz melegebb éghajlatra, de, hogy ne érje szó a ház elejét mások véleményeként írod meg. Még tanulnod kell ezt a stílust, mert mások véleménye itt nem jelenik meg csak a te hsz-ed amit olvasni lehet. Legközelebb ha már kinőtt a szőr a pöcsödön szívesen hallanám TE mit gondolsz rólam. Az talán még érdekelne is.
Pontszám: 2.18
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
491. hozzászólás - 2008.12.24. 00:19:54 (Válasz YoghDemer #483 hozzászólására.)
Az ilyen barom kérdésektől kapok kiütést. Minimum speciális és érdektelen lexikális tudás!
Remélem a többi is hasonlóan színvonalas...
Pontszám: 6.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
492. hozzászólás - 2008.12.24. 01:53:07 (Válasz YoghDemer #489 hozzászólására.)
Tudod mit pontoztam le? Az első két hozzászólásod, amiben ismeretlenül hülyézel le mindenki mást, aki rajtad kívül játszik. Én úgy vélem az arcoskodós megjegyzésedig egyetlen egy téged sértő jelzőt nem használtam, csupán a kérdésedről alkottam véleményt, szándékosan kerültem az olyan kifejezéseket, amik rád utalhatnak.
De ha így állsz hozzá az egészhez, azt javaslom inkább ne is tegyél fel kérdést, mert nehéz úgy művelt, intelligens embernek való kérdést feltenni, hogy a kérdező nem üti meg a kellő szintet.

Hogy mire nem válaszolok érdemben. Világosan megmondtam az első hozzászólásomban, hogy az a kérdés messze van a speciálistól, a Con Air igenis egy elég koros, elég jó kis film, de értelmetlenül raktad fel a kérdést. Attól, hogy te ezt a csöppnyi agyaddal nem vagy képes felfogni, és kötöd az ebet a karóhoz, mert mindenki hülye aki nem neked ad igazat, az már az egyéni szociális problémád.

Valóban nincs róla gőzöm sem, hogy milyen kérdéseket tettél fel, annál több eszem van hogy két rossz kérdés alapján aljossak véleményt ötvenről. Én azt mondtam nem jelent semmit, hogy van majdnem ötven elfogadott kérdésed, mert a játék elején a 30 válaszos időszakban szinte minden kérdést elfogadtak még a játékosok.
Nekem is volt olyan délutánom, mikor 10 feletti kérdést dobtam fel egymás után, és mind jó lett. De nem is állítanám ki őket a hű de gyönyörű kérdések közé.
Abba meg minek kössek bele ami nekem is tetszik? Nem vagyok skizofrén.

Részemről a téma lezárva. Majd ha valami idióta a korrekt, pontos és nem speciális kérdésed szavazza ki, akkor lesz okod rinyálni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
493. hozzászólás - 2008.12.24. 08:45:16 (Válasz YoghDemer #490 hozzászólására.)
Idézet: YoghDemer - 2008.12.24. 00:09:08
Konky ha már itt tartunk kár hsz-t írni ha csak egyetértesz másokkal és másokat idézel. Pechedre átlátok rajtad meg illedelmes fórumozó maszkodon. Te küldesz melegebb éghajlatra, de, hogy ne érje szó a ház elejét mások véleményeként írod meg. Még tanulnod kell ezt a stílust, mert mások véleménye itt nem jelenik meg csak a te hsz-ed amit olvasni lehet. Legközelebb ha már kinőtt a szőr a pöcsödön szívesen hallanám TE mit gondolsz rólam. Az talán még érdekelne is.

te nagyon hülyének nézel mindenkit.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 8.75
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
494. hozzászólás - 2008.12.24. 09:54:41
Feltettem egy kérdést ami úgy szólt,
Hányszor történt portyázást segítő fejlesztés a játékban?-2008 12 22.
A helyes válasz az volt: egyszer sem, mert eddig csak nehezítették a portyázást

A kérdésem úgy eltünt, mintha nem is létezett volna. Nincs a töröltek között, nincs rossz kérdésem, egyszerűen nincs feltett kérdés.

Mi ez diktatúra? cenzúrázzuk ami nem tetszik?
Pontszám: 7.50
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
495. hozzászólás - 2008.12.24. 10:31:05 (Válasz YoghDemer #490 hozzászólására.)
Én nem foglak alpári módon sértegetni, nem alacsonyodok le a szintedre.
Azt hiszem, a hozzászólásomból érezhető volt, hogy mit gondolok rólad. Ha neked nem esett le, akkor olvasd el még néhányszor.
Ha továbbra sem sikerül kibogozni, akkor nagyon szívesen válaszolok privátban, nem pedig itt, szét-offolva egy topikot.
Pontszám: 8
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
496. hozzászólás - 2008.12.24. 10:31:21
Szia Sir Ny! Jól látod a dolgot, de azért vannak kivételek. Pl. téged nem nézlek hülyének.

Zaccmester: Látom egyre többeket vonz a téma kár, hogy csak böfögni tudnak. Mutasd már meg azt a lexikont amiben benne van egy 3 éve futó rajzfilm az Avatár. Ha megmutatod kapsz pirospontot. De ne netes legyen mert szerintem a lexikális tudás alatt a könyveket érti a rendszer. Amúgy neten is nehéz megtalálni, bár fenn van.

LanMan: Alapvetően igazad van, ideje lezárni a témát. A kérdésfeltevés lehetőségét ígyis-úgyis 100 kérdés múlva kapom vissza, írhatnék akár 200 hsz-t akkor is. Nyugi nem fogok. Érdekes indulatok váltok ki belőled - meg másokból is- (cirip kivételével) a "pici agyammal". Amire ha igaz lenne - remélem egyetértesz - nem lennék képes. A vicc az, hogy veled igazából nincs bajom. Mint olvastad nekem átfogó véleményem van mindenkiről nincs kivétel. Nem is értem miért te válaszolsz ezekre, a Beholdernek dolgozol?
Az egész panaszok topic-kal van baj. Mostanra tisztán látszik, hogy ez a beteg megnyugszik topic. Sőt rosszabb, mert ideális esetben gyorsan kiderül, hogy tulajdonképpen elhúzhatsz a francba. Már írtam máshová is asszem kvíz2.-be és még csak válaszra sem méltattak. Itt kaptam választ, bár ígérem nem teszem ki az ablakba. Továbbá másoknál is látom, hogy ha panaszkodni mer garantált pl. a lepontozása. Amire teszek magas ívről de azért vicces, hogy ez a kis plusz a fórummotorban mire van használva.
Sajnos nincs időm lila ködben úszó novella hosszúságú hsz-eket írni a story topic-ba. Biztos király dolog és ha lesz időm hozzá is szólok majd.
Pontszám: 4.14
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
497. hozzászólás - 2008.12.24. 10:34:15
Konky ennyit tanultál a jogi egyetemen? Kár érte. Látszik te nem érted a hsz-emet. Pontosan tudom mit gondolsz rólam és ne hidd, hogy a demagóg dumáddal megtéveszthetsz. Nincs elég per, hogy Végzetúr-azol?
Pontszám: 2.63
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
498. hozzászólás - 2008.12.24. 10:35:39 (Válasz YoghDemer #496 hozzászólására.)
Idézet: YoghDemer - 2008.12.24. 10:31:21

Zaccmester: Látom egyre többeket vonz a téma kár, hogy csak böfögni tudnak. Mutasd már meg azt a lexikont amiben benne van egy 3 éve futó rajzfilm az Avatár. Ha megmutatod kapsz pirospontot. De ne netes legyen mert szerintem a lexikális tudás alatt a könyveket érti a rendszer. Amúgy neten is nehéz megtalálni, bár fenn van.


Miről beszélsz? Értelmezd újra amit írtam! Nem nehéz, két mondat...
Nem vagyok 10 éves, hogy kövessem a rajzfilmtrendet mint alapkövetelmény.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagThernielleFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
499. hozzászólás - 2008.12.24. 10:39:42
Kedves YoghDemer. Nagyon szeretném, ha befejeznéd. Mostanra már teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy egy ostoba tuskó vagy, ne rontsd el légy oly' drága még jobban az összképet a topic teleszemetelésével, habzó szájú fröcsögéssel és műveletlenséged ilyen fokú kinyilatkoztatásával.
Több perifériára szorult hülyegyereket ismerek, akik náladnál különb előadói stílussal bírnak. No. Részemről ennyi, csak felhúztam magam ezen. Szeretem olvasni a fórumokat, bárki láthatja, nem is igen szoktam hozzászólni, de az ilyet nehéz tűrnöm.

Egyébként pedig Boldog Karácsonyt mindenkinek, remélem, a Jézuska alaposan telepakolja a fátok gyökereit... ümm, mondjuk gyökérkezeléssel.
Pontszám: 7.20
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
500. hozzászólás - 2008.12.24. 10:42:37
Zaccmester: Nem tudom hány éves vagy, nem ismerjük egymást. De ez a rajzfilm még neked is tetszene, mert jól átgondolt története van, tele van humorral, akcióval, keleti filozófiával. A Végzetúr játékosai szerintem 10 és 20 év között vannak. Azért ilyen korban még nézhető egy jó rajzfilm. És még talán ismerik is.
Pontszám: 3.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!