Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Alkímista labor
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
481. hozzászólás - 2011.03.12. 23:41:45 (Válasz Craslorg #480 hozzászólására.)
te egy szerencsés ember vagy...v3-on tele vagyok eszenciával de sima katalizátorban biza nagy az ínség...amin persze a 20 kavicsos konverter vagy a 2 kavicsos granulátum segíthet...már régóta meg van a labor jó ideje maxos is...szóval sajna egyet kell értsek Lanmaffiával...ennek fizetés nélkül sok esélye nincs...mint mondtam te egy szerencsés ember vagy
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6.07
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
482. hozzászólás - 2011.03.13. 01:18:30
De Cras most akkor neked van összesen 1 darab? A fejlesztés most azért megy mert több embernek már 10 van és nincs több.

Ha átutalok most rögtön 100k-t akkor megkapom én is megaesszenciákat? Vagy ha utalok rögtön egy misit akkor kapok egy legyőzhetetlen karaktert? Hol fog ez elszállni?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.98
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
483. hozzászólás - 2011.03.13. 07:40:45
Tény, hogy katalizátorból 6-szor annyi kell, mint a többiből, ezért célirányosan kell rá buksifedő a dögöknek. Gondolom az alapvető koncepció az volt, hogy az esszenciák nagy részét elhasználjuk és csak a maradékból költünk az ultrára, megára. Az más dolog, hogy a játékosok nagy része az esszenciákat nem használja fel és gyűjti. Tény, hogy a 4 az 1-ben váltáshoz kell egyszer fizetni, de utána már megoldható. Azt én is támogatom - már korábban is írtam -, hogy az ultrákat is valahogy be lehessen váltani, pl csoporton belül 4 az 1-ben.
Pontszám: 7.37
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
484. hozzászólás - 2011.03.13. 07:42:25 (Válasz LanMaffia #482 hozzászólására.)
Egyébként én elfogadom azt, hogy aki jobban költ a játékra, annak több legyen. Itt bejön a gazdasági rész, pénzért előnyt kap, az esszenciák meg olyan nagy előnyt azért nem biztosítanak, hogy elszálljanak. Van más a játékban, ami a pénzért sokkal brutálisabb előnyt biztosít, mint az esszenciák.
Pontszám: 7.37
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
485. hozzászólás - 2011.03.13. 08:45:27 (Válasz Craslorg #484 hozzászólására.)
V1-en pakolok a sajti pajti kommandóra sityakot...eredmény: az első mega karácsony körül sikeredett és azóta is szenvedek a másodikért.
Igaz, ahhoz már sóher vagyok, hogy a vágó dögök TP-s sitykát kapjanak.

Ennyit arról az elméletről, hogy aki fizet annak milyen jó. (Akit érdekel, a karakterlapomon kinn van, hogy mennyit költöttem a V1re.)
A hozzászólást Piciklon módosította 2011.03.13. 08:45:50-kor

Pontszám: 6.34
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
486. hozzászólás - 2011.03.13. 10:09:46 (Válasz Piciklon #485 hozzászólására.)
Nem a gradilátumos sityakvásárlástól lesz sok megaesszenciád, hanem a +10/most már +13 TP sityak használatától, mert jóval gyorsabban lehet pörgetni az ismételhetőseket, ergó ugyanannyi idő alatt >2-szer annyi dög sajtolható, ami több, mint dupla annyi esszencia ugyanannyi idő alatt. Sajna ezek a +TP-s tárgyak nagyon szétvágták ezt, a +13-ast nem tudom miért kellett beletenni, a +10 is duplázta ezt a tempót.
Pontszám: 7.37
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
487. hozzászólás - 2011.03.13. 13:04:03 (Válasz LanMaffia #476 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2011.03.12. 17:06:20
Csak azért hogy biztos legyek... ez most az a játék hogy fizess fizess fizess és kapsz megaesszenciát, aki meg nem fizet az így járt? Mert nagyon úgy néz ki.


Mint mindenben az őköves cuccok jobbak. Az ősköves kényelmi funkcióval kényelmesebb és az ősköves sajtoló cuccokkal esszencia is több esik. Ha több megaesszenciát akarsz akkor fizess. Őskőért nem tudsz esszenciát venni, csak lehetőséget, úgyhogy erős a kijelentésed, hogy pénzért kapni megaesszenciát. Majd ha te is 120-nál több ismételhető küldetést csinálsz meg egy hónapban, akkor neked is sok megaesszenciád lesz. Ahhoz pedig fizetned kell.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagFetekeNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
488. hozzászólás - 2012.01.26. 23:22:42
Szükségem lenne most kb. 20 katalizátor esszenciára Mennyi az esélyem rá, hogy mostantól 1 hónapig csak az essen??? ...gondoltam...0...

Lehetne ez is egy event ajándék valamikor:
-egy zsák katalizátor esszenci (10 db)
vagy
-mostantól 1 hétig/hónapig csak katalizátor esszencia pottyan, ha megiszod a talált csodaitalt
stb.
Szerintem sokan örülnénk ilyen ajándékoknak is
Mi van veled? Semmi???

feteke
V1
Pontszám: 6.13
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
489. hozzászólás - 2012.01.27. 07:31:14 (Válasz Feteke #488 hozzászólására.)
Amennyiben idomított állatokat speciális esszenciával sajtolsz, akkor minden esetben 20% esélyed lesz rá. Amennyiben kennelezteted őket és 20-as szintükön sajtolod, akkor 2 db-ot is kapsz egy sajtnál erre a 20% esélyre. Emellett van egy relikvia, melynek a megvásárlásával 4 bármilyen más azonos esszenciát beváltva kapsz egy katalizátor esszenciát.
Pontszám: 7.51
népszerűShimrod85Férfi
Végzetúr tehetség
194 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
490. hozzászólás - 2013.08.04. 14:53:10
Sziasztok! Bár végigolvastam mind a wikit
mind az alkimista labor topicot, nem
találtam a konkrét választ. Na most csak a
mega, vagy az ultresszencia hatása is
végleges. Még mielött írnátok, hogy vigyem
fölé az egeret majd ott írja, mobilról
játszok, hiába az android a jawascript ezen
része híányzik. Elöre is köszönöm.
Pontszám: 7.96
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
491. hozzászólás - 2013.08.04. 15:13:55 (Válasz Shimrod85 #490 hozzászólására.)
Csak a megaesszenciák hatása végleges.
Ha az ultráknak maradandó hatása lenne... elég brutális lenne halmozni mondjuk a +40 szívósságot!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.04
népszerűShimrod85Férfi
Végzetúr tehetség
194 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
492. hozzászólás - 2013.08.04. 15:17:05 (Válasz Alendaar #491 hozzászólására.)
Köszi. A leirás nem volt egyértelmű.
Pontszám: 7.96
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!