Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1
Szerző
Topic neve: V4 őskő és nyeremény átvitel
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
V4 őskő és nyeremény átvitel
1. hozzászólás - 2010.04.12. 12:41:33
Idézet a Végzetúr felhasználási feltételekből:
A játékban a megmaradt őskövek visszaváltására, vagy más játékosnak való átadására jelenleg nincs lehetőség.


Ebben a leírásban azt nem fejtettük, ki hogy a játékosok azonosítása az e-mail címek alapján történik, tehát ha egy ember két világban két különbözző e-mail címen regisztrál karaktert, akkor az nem számít egy játékosnak. Mi nem tartjuk nyilván a játékosokat, csak az azonosítókat, amik az e-mail címekhez vannak rendelve. Emiatt két különböző e-mail címen levő karakter között nem lehet őskövet átadni, hiszen az nekünk nem egy embernek látszik, hiába bizonygatja a tulajdonos az ellenkezőjét. Egy e-mail címen levő karakterek között is csak akkor lehet őskövet átadni, ha az átadó karaktert törli a tulajdonosa.
Ugyanez igaz a V4-en is az őskövek és díjak átadására. Mivel a V4 végetértekor gyakorlatilag törlődik a karakter, ezért a nyereményt és a megmaradt ősköveket át lehet rakni, de csak olyan karakternek, aki szintén arról az e-mail címről van regisztrálva, mint az átvett karakter.
Sajnos ezt a dolgot nem fejtettük ki ilyen részletesen a felhasználási feltételekben, vagy a V4 szabályai között, amit pótolni fogunk. A korábbi V4-ek esetén átírtuk ezeket a nyereményeket, ha valaki jelezte, és bizonyította, hogy mindkét karakter ténylegesen az övé. Hosszas megfontolás után a most véget ért V4 esetén még szintén kivételesen megtesszük ezt, azonban itt hívnám fel minden játékos figyelmét, hogy a jövőben ilyenre NEM LESZ LEHETŐSÉG. Kérünk tehát mindenkit, hogy ebben a tudatban, és ennek megfelelően regisztráljon a következő V4-ekre.
Ha valaki nem tudta átrakni a V4-es nyereményt, vagy maradék ősköveket, az info@beholder.hu-ra írhat.
Pontszám: 8.66
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V4 őskő és nyeremény átvitel
2. hozzászólás - 2010.04.12. 12:44:22 (Válasz Zoli #1 hozzászólására.)
Köszönjük, ez így korrekt és tökéletesen elfogadható.
Pontszám: 7.14
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V4 őskő és nyeremény átvitel
3. hozzászólás - 2010.04.13. 12:32:33
Igazából nem látom értelmét, miért ne lehetne átadni őskövet másik e-mail címre / másik játékosnak. Nekem már jól jött volna (pl. HKK kód vásárlása esetén), ha át tudok a sajátomból adni őskövet valaki másnak. Nem látom okát, miért ne tehetném ezt meg - és v4-es problémák sem lennének.
Pontszám: 7.21
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V4 őskő és nyeremény átvitel
4. hozzászólás - 2010.04.13. 19:21:48
GOndolom a visszaélések miatt van ez, mert ilyen esetekben még több munka/gond lenne a Behónak, így az aegyszerűbb, nem adhatsz át, azt kész. Meg hát a bent maradt őskövek is bevételt képeznek.

Amúgy szerintem annyi lenne az egész, hogy a VU adatlapomon megjelölhetnék bárkit, hogy küldök neki őskövet. Ekkor a karakteremhez tartozó e-mail címre menne egy automatikus e-mail, ami tartalmazna egy aktiváló kódot/linket. ha ezt visszaigazolom, akkor teljesülne a küldés, és kész.
Így ha még valaki ellopja, feltöri a karakterem, akkor sem tudja a saját karakterének elküldeni az ősköveimet. (hacsak ez e-mailomat is el nem lopja)

Nem vagyok programozó, de ez sem nagy munka...
(mint ahogy egy másik topicban felvetett közös őskő-Bank az összes világon lévő karakteremnek)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.46
irritálóCubanoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V4 őskő és nyeremény átvitel
5. hozzászólás - 2010.08.28. 22:36:50
Sziasztok!

Nekem van egy karakterem V2-ön és V3-on is de a V2-es karakterem E-mail-al regeltem V4-re viszont ha síkerül valamit nyernem az nem oda szánám és ha ehez szükséges akár törlöm is mert az egy kis karakter .Én sem értem miért nem dönthetem el hogy melyik karakteremnek akarom .És ha törölöm a V2-et akkor nem kapok semmit mert úgye ezen az E-mail-on nem lesz karakter más világon a 4-en kivül.

Válaszotokat előre is köszönöm
Pontszám: 3.29
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V4 őskő és nyeremény átvitel
6. hozzászólás - 2010.08.29. 09:28:51 (Válasz Cubano #5 hozzászólására.)
A V4 kiírásakor tisztán le van rögzítve, hogy kinek lehet a nyereményt átvinni, nem értem mi a gond vele? Csak azonos email címen szereplő karakternek.
Pontszám: 7.72
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V4 őskő és nyeremény átvitel
7. hozzászólás - 2010.08.29. 09:54:37 (Válasz Craslorg #6 hozzászólására.)
írasd át ugynarra az emailr aés kész
Pontszám: 4.06
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V4 őskő és nyeremény átvitel
8. hozzászólás - 2010.08.29. 11:24:40 (Válasz Ricskosz #7 hozzászólására.)
Olyan e-mail címre nem lehet átírni karaktert, amin már van másik karakter is, a rendszer kijelzi, hogy ez az e-mail cím már foglalt.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V4 őskő és nyeremény átvitel
9. hozzászólás - 2010.08.29. 11:28:15 (Válasz Lanmandragoran #8 hozzászólására.)
Esetleg ír emailt és átrakják, akkor még működik is a dolog.
Pontszám: 7.72
irritálóCubanoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V4 őskő és nyeremény átvitel
10. hozzászólás - 2010.08.29. 12:07:10
Köszönöm már írtam is ez űgyben Zoli-nak ha jól láttam ő nyította ezt a topicot
Pontszám: 5.53
Oldal: 1
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője