Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Smaragd szövetségek
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
681. hozzászólás - 2011.01.06. 10:21:14
Aki jót akar játszani a világ 3-on csatlakozzon kis szintűeket (1-10) várunk. Akadémia 10. El magyarázom mindenkinek, hogy lehet jó vadászos karit csinálni. Kicsi a kutunk gyorsan fel lehet húzni, de utána gyorsan nőni fog.

Hálal Angyalai Szövetség
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.44
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
682. hozzászólás - 2011.02.06. 09:41:32
Hazátlan Smaragdok! Gyertek és csatlakozzatok a Smaragd Farkasokhoz! Nálunk családban lesztek! (v1)
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 3.52
fórumozóMagelockFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
683. hozzászólás - 2011.02.13. 10:05:58
˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘Hello! ˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘
V3-on, a KILLER LION'S smaragd szövetség tagokat keres. Magasabb szintű, építő karakterek előnyben. Jelentkezés: Magelock végzetúrnál.
Gyertek bátran, mindenkit szeretettel látunk, csak legyél aktív és fórumozz sokat. Ráadás: hasznos tanácsokkal szolgálunk, csak kérdezz és mi válaszolunk!
˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘ ˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘
Pontszám: 5
fórumozóJackTorranceFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
684. hozzászólás - 2011.02.15. 15:52:11
Tag felvétel a Verhetetlenek szövetsége ! szövetségbe!
15. szint felett!
Csatlakozz még ma !
Pontszám: 5
fórumozóBFrankoFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
685. hozzászólás - 2011.02.19. 10:24:32
Csatlakozzatok a V5-ön egy dinamikusan fejlödő de még új szövetséghez a Emerald Dragons-hoz Mindenkit szeretettel várunk nemre,fajra ,szintre való tekintett nélkül csak légy aktiv játékos.
A hozzászólást BFranko módosította 2011.02.19. 10:25:35-kor
Pontszám: 5
közellenségNyaciFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
686. hozzászólás - 2011.03.01. 16:12:43
Célunk a kis szövetségek
eggyesítése egy zászló alá. (V1)

Szövetségünk aktív mind tagokat tekintve mind háborúk és építkezések terén.

Toborzásunk szintkorlát nélküli bármelyik smaragd Úrnő és Urat szívesen látunk.
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
687. hozzászólás - 2011.03.01. 16:42:26 (Válasz Nyaci #686 hozzászólására.)
És mindenezek mellett nagyon titkos is.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.83
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
688. hozzászólás - 2011.03.01. 17:04:59 (Válasz Ezüstszél #687 hozzászólására.)
Jahj hát nem értesz te ehhez. Ez a lényege , bármelyik szövetségbe be lehet lépni és így egyesítve lesznek egy zászló alá.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.71
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
689. hozzászólás - 2011.03.01. 18:11:33 (Válasz Helion1988 #688 hozzászólására.)
Azt írta kis szövetségek, igaz abból is van vagy 2500...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.15
közellenségNyaciFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
690. hozzászólás - 2011.03.05. 18:20:35 (Válasz Ezüstszél #687 hozzászólására.)
Nem nagyon látom mi titokzatosat látsz benne de persze ez a te véleményed...
Amúgy én se cryolnék ha lenne normális Szövetségünk ahol sokkal több aktív tag lenne, nem sok értelmét látom az olyan szövetségeknek amiben van 5 ember és csak 1 játszik.
Helion te se nagyon láttad meg a lényegét a dolognak sajnos el kell szomorítanom téged
Pontszám: 3.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
691. hozzászólás - 2011.03.05. 18:33:51 (Válasz Nyaci #690 hozzászólására.)
Viszont te sem látod hogy mit kifogásolnak a többiek. Ha elfelejted odaírni hogy melyik szövetségről van szó, és kinél kell érdeklődni, akkor elég titkos lesz a dolog.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
közellenségNyaciFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
692. hozzászólás - 2011.03.05. 18:47:15
Hát gondoltam hogy ha a világot oda írom hogy melyikbe vagyunk és hogy mi a nevem van annyi kreativitása az érdeklődönek hogy rámkeres vagy akár privát üzenetet is küldhet de az túl kézenfekvő lenne :/
Pontszám: 3.67
közellenségNyaciFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
693. hozzászólás - 2011.03.05. 18:55:41 (Válasz Lanmandragoran #691 hozzászólására.)
Persze semmi gond nincs azzal ha az ember szól a másiknak, hogy figyumár manus... lefelejtettél valami lényeges dolgot... sőt erre még azt mondom, hogy egy "nemes" gesztus...
De amikor az ember "nyomorán" kezdenek el lovagolni nem igazán tartom viccesnek... jahh de persze ez a XXI. század :/
Pontszám: 3.67
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
694. hozzászólás - 2011.03.05. 19:43:26 (Válasz Nyaci #690 hozzászólására.)
De értem a lényegét a dolognak hogy szeretnél egy 35-fős aktív Szövetséget.
Ezzel nincs is semmi gond ,sokan megpróbálkoztak már vele ezért van 100 oldalnyi szövetség v1-en (kb 2500db) remélem neked össze jön (ha nem is 35 fő de egy aktív jó társaságú szövi).
Csupán azt kifogásoltam hogy nem írtad oda a szövetség nevét, és az hogy a felhasználó neved a fórumon Nyaci attól még nem evidens hogy a játékban is az.(pl nekem csak Helion és nem Helion1988)

Ne aggódj nem szomorodtam el, de kérlek olyan gyönyörű a magyar nyelv "cryolnék" helyett egy sírnék szó annyival szebbé tette volna a hozászolásodat.

Szerk.: Nem találtam Nyaci nevű játékost a V1-en és nem is láttam sehol hogy leírtad a játékbeli nevedet, lehet elkerülte a figyelmemet ,de az is lehet hogy én vagyok a hülye.
A hozzászólást Helion1988 módosította 2011.03.05. 19:50:09-kor
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.41
kedvelt tagWágner úrFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
695. hozzászólás - 2011.03.12. 12:39:59
Sziasztok!
V2-n a Chóringer champions új tagokat vár.
Jelenleg 3 aktív és 2 inaktív tagunk van.
Szinttől függetlenül mindenkit várunk.
Keresd Deviáns-t a 2.világon
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
696. hozzászólás - 2011.03.12. 13:02:03 (Válasz Nyaci #693 hozzászólására.)
Véresen komolyan veszed a dolgot.
Csigavér.

Nem szóltam be, csak humorizálni próbáltam picit. Ezekben a topicokban rendszeresen elfelejtik az emberek feltüntetni, hogy hova toboroznak.

Ha egy kis humor számodra sértés, akkor dolgozz egy kicsit a lelkivilágodon, mert nagyon sok "sértés" fog még érni az életben, és nem fogod érteni miért "szemétkedik" veled mindenki.

Én se sértődtem be Helion hsz-én, amikor azt írta, hogy nem értem a dolgot. Megtehettem volna ugyanolyan alapon, mint te. De ez csak humor. Relax, man.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.83
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
697. hozzászólás - 2011.03.20. 16:11:31
Szervusz

Feladok egy hirdetést ki tudja talán épp ilyet keresel és épp itt.

V2-n a SMARAGD KONZERVATÓRIUM szövetsége felvételt hirdet.

Néhány szó rólunk.
- Összetartó baráti társaság vagyunk.
- Célunk,hogy aktív tagokkal töltsük meg a szövit. Igen ez egy cél Képzeljétek el 35/35 aktív ember egy helyen a VU-ban. Megvan? Na ez a cél. Jól haladunk 35/29 amiből 4 inaktív ,de egyelőre visszavárjuk Őket.
- Aztán vidáman felvergődni a top szövetségek nyomába. ,ha ügyesen vidámkodtok akkor nem is fog vergődésnek tűnni.
- Amit adni tudunk jó "környezet", épületbónuszok, csaták, tanácsok, fejlődésed elősegítése és biztosítása a többi már csak rajtad múlik (nagy szavak ,de tényleg csak rajtad múlik).

,hogy mit várunk el?!
- Bemutatkozó levél e nélkül felesleges jelentkezni. (Fecsu123-nál szintén V2,ha nem lenne tiszta)
- Helyesírás. Könyörgöm szép a magyar nyelv. Elírás előfordul bárkivel (velem is),de az analfabéták ne is jelentkezzenek.
- A kút feltöltése nagyon rövid időn belül. (veheted szinthatárnak)
- Előny,ha kiváló karaktered van. Valamiben kiemelkedik (pók, EH-s, optimalizátor, bubis vadász, vadász, építő). Ezeket nem részletezném. Legyen értelmesen fejlesztve a karaktered.
- Kiemelten keresünk epikus ölőt, epikus zúzót vagy csak hétköznapi epikus hőst. ,hogy tudd hova tenni magad a 110. epikus jön 170 e ÉP felett. A mocsok és nagyokat is üt. :S

- Lépj be, és nyerj te is őskövet. Minden 100. nyer. szlogen is lehetne,de majd dolgozom rajta.

Remélem felkeltette az érdeklődésed ez a hirdetés,mert pont ilyet kerestél ez pont neked való.

Üdv: F.

(a félreértések elkerülése végett a hirdetésben szereplő ősköves részért semmilyen felelősséget nem vállalok. ,ha nem nyernél valószínűleg a 99. voltál :S)
Pontszám: 8.35
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
698. hozzászólás - 2011.03.21. 07:54:46
Hazátlan Smaragdok! Gyertek és csatlakozzatok a Smaragd Farkasokhoz! Nálunk családban lesztek! (v1)
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 2.69
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
699. hozzászólás - 2011.06.14. 20:37:16
a v3-as Ay's szövetség, tagfelvételt hirdet!....aktív, fórumhasználó, szerepjátékos beállítottságú játékosokat keresünk...olyan karaktereket akik rendelkeznek némi tapasztalattal, de nem a tápolás mindenekfelett, a játékélményük legfőbb forrása...

lélekkút:428.324

épületeink:

-Védőfal 11.
-Gyakorlótér 12.
-Mágustorony 10.
-Átokpiramis 5.
-Lélekpajzs 4.
-Aurapajzs 4.
-Palota 20.
-Energiakristályosító 4.
-Térkapu 9.
-Kennel 25.
-A Pusztítás Citadellája 5.
-Kincseskamra 15.
-Bűvös kunyhó 4.
-Nekrofun fókusz 7.
-Kínzókamra 5.
-A háború csarnoka 1.
-Akadémia 15.
-Epikus emlékmű 2.
-Katalizátor 15.
-Katakombák
-Kémgömb
-Aréna

amit kínálunk még: összetartás, vidámság, kellemes társaság, sok sok tapasztalat...meg minden...a jelentkezés módja: értelmes bemutatkozás...akár mókásan is
Time in a bottle
Pontszám: 6.44
népszerűPaddaFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
700. hozzászólás - 2011.06.21. 20:54:16
Sziasztok!

V3-on frissen alakult Outcast nevű szövetségünknél tagfelvétel van. Ha alacsonyabb szintű szövetséget keresel nálunk a helyed. Minden tagunk aktív, a szövetségünk célja az, hogy minden tagunk jól érezze magát és amennyire tudjuk, segítsük egymást.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője