Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Diablo II
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Diablo II
1. hozzászólás - 2010.01.05. 22:31:49
Ehhez végképp semmi közöm.

Tiéd a billentyűzet Ninja.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.86
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
2. hozzászólás - 2010.01.05. 22:34:03 (Válasz PottomPanna #1 hozzászólására.)
Kösz-kösz

majd MEGhálálom

Szóval sok hsz-ben volt szó Diablo 2ről ami régi nagy klasszikus. Még az előző generiáció favorit játéka, bár, ha megnézünk egy szerver toplistát talán még mindig előkelő helyen találhatjuk ezt a játékot. Nem tudom ki mennyit játszott vele, amikor időm volt én sokat. Nagyon szerettem és kb sosem lehetett megunni.

Igazából beszélgetés céljára hozattam létre a topicot Pannával.

Ki az aki sokat játszott? Kedvenc kari? Build? stb.
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.03
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
3. hozzászólás - 2010.01.05. 22:40:03 (Válasz Eliteninja #2 hozzászólására.)
Toltam vele elég sokat, jó buli volt, míg végig nem vittem. Utána vicca nem volt kedvem újra nekiülni többet...
Barbárral nem tudtam leverni, de necromancival igen. Buli volt.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.24
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
4. hozzászólás - 2010.01.05. 22:41:19 (Válasz Byzon #3 hozzászólására.)
SP-ben teljsen más a játék, mint bneten. Össze nem lehet hasonlítani

neten egyszerűen nem lehet ugyanolyat PVP-zni és, ha elég burzsuj vagy akkor a legbetegebb buildeket is össze lehet rakni
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.03
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
5. hozzászólás - 2010.01.05. 22:43:56 (Válasz Eliteninja #2 hozzászólására.)
Hűűű...anno néhány haverral...jó volt
Csapdás Assassin...úúú

Utána a nagy váltást/újítást az EftA mod jelentette...ott pedig az átalakított druidával
Amint visszakapom a gépem, akkor lehet ismét felkerül

Pontszám: 7.37
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
6. hozzászólás - 2010.01.05. 22:47:01 (Válasz Piciklon #5 hozzászólására.)
hehe mik ki nem derülnek

de gyűlöltem a trapassát, főleg, ha enigma is volt rajta....böüeh:D

kedvenc kari: clawos druid(werebear+fireclaw kombó), de a legkedvencebb(ha van ilyen szó )az a bone nekró volt. Amikor az tárgyarkból annyira fel volt tápolva, hogy a bone spear skillje 57-es volt....nah akkor a pala nem ért oda a charge-al sem nomeg ehhez kell a maxos fcr(faster casting rate) ami 130%

Persze vannak olyan buildek amiket el sem képzel az ember, de kellő anyagi háttérrel frankón össze lehet hozni

Enchantos sorci widowmakerrel és guided arrowokat lövöldöz+teleport. Nah azt nagyon nehéz megverni...
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.03
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
7. hozzászólás - 2010.01.05. 22:48:46 (Válasz Eliteninja #2 hozzászólására.)
90es szintig vittem Barbárral 2h mace speccel WW.
Frost sorcim is volt 86os azt hiszem.
Jah.. és paladin 75 (kb)

Imádtam a gémet. Még most is néha felrakom és tolok vele picit.
Online kár, hogy farmolássá butult és 1 hét alatt 70 lehet az ember. Anno offline vagy egy év volt összehozni ezeket a karikat
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.81
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
8. hozzászólás - 2010.01.05. 22:50:39 (Válasz LoWs #7 hozzászólására.)
Én pvp fan vagyok. A rekord az 9 óra latt egy lvl 86os bone nec volt neten nem tudom, hogy ez szégyen vagy dicsőség de azt hiszem kicsit mindkettő
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.03
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
9. hozzászólás - 2010.01.06. 01:20:06 (Válasz Piciklon #5 hozzászólására.)
Jaja nekem is a kedvenc patch em az efta...Ciklon az a Summoner volt...mármint a druidan a neve... :D A summonert is nagyon bírtam...igaz ez csak akk volt a neve ha patriarcha voltál... a másik nagy kedvencem ezen a szerveren a Witch volt ha matriarcha akk pedig Witchdoktor...

Sima LOD is nyomtam főbb kedvencek Paladin: fanatic aura, zeal...99 es szint (max)
Necro 99 van vagy 4-5 kari es bonespirit, vagy ha csontis akk csontik skeleton mastery 20, raise skeleten 20, amplify damage, és describe és maxos corpse explosion...
A másik kedvenncem a Sorcerer...vele fireball (a nagyobbik ennek sajna a neve már nem megy) blizzard, vagy az vagy gömb...amikor sok kicsi tüske lesz belőle) 99 es szint 3 kari raktáron...

Én még mindig tolom vele...napjainkban is ...

Maratoni rekord 83 óra játék a Lod-on (mikor a szülők elutaztak otthonról---ez még abból a korszakból volt)

B neten is nyomtam...de az már másik történet...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.01.06. 01:22:37-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.05
kedvencÉjvirágNő
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
10. hozzászólás - 2010.01.06. 01:24:32
NHK. Ha ez mond valakinek valamit.
V1: Rubinszemű Éjvirág, a Rubinpalota alapítója.
V3: Maszat a Zöldmoszat. A túró (fekete) csábító híve.
Pontszám: 8.33
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
11. hozzászólás - 2010.01.06. 09:29:50
Évekig nyomtam én is, brutálisan rá voltam kattanva Kijött a játék, valaki megszerezte, mindenki ment és vett 3 CD-t, és csak úgy izzott a Nero
Aztán másnap suliban beszéltük, hogy ki hogy áll, és megszínesítették az órákat a "Bazmeee, már Durielnél vagy??"
Majd minden kariból lehetett faszát építeni, én a sorceress-t szerettem legjobban, meg a paladint (fanaticism maxon); nagyon hasznos váltogatni az auráit Már nagyon várom, hogy kijöjjön a Diablo III, havonta felnézek, hogy van-e valami újság Kíváncsi leszek milyen lesz, bár annyira úgyse leszek rápörögve, mint akkor. Kiöregedtem
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.01
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
12. hozzászólás - 2010.01.13. 09:36:40 (Válasz Eliteninja #8 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.01.05. 22:50:39
Én pvp fan vagyok. A rekord az 9 óra latt egy lvl 86os bone nec volt neten nem tudom, hogy ez szégyen vagy dicsőség de azt hiszem kicsit mindkettő


hát ez inkább szégyen Bneten
gyorsan áthúznak hell Diabloig, ott meg öröm nézni ahogy léped a szinteket

nekem is volt pár kedvenc karakterem, de talán a smiter volt a legjobb. ÜberTristramban illetve ÜberDiablo ellen nemhogy ő, de még az Act2es kísérője sem halt meg soha

WW barbár, 47ks lightningos sorci, 16ks hammerdin ... á, régi szép idők. bár most az 1.13as patch megy a PTRen, a D3 nem tudom mikor jön majd ki
Pontszám: 5.51
kedvelt tagSalvenFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
13. hozzászólás - 2010.01.13. 13:56:42
Ahha Esőember,szóval itt bújkálsz,h verjen meg a csatkai szűzmária.
D2-t még vígan toltam egészen addig míg rá nem akadtam a VU-ra.Azóta csak porosodik a polcon.Pedig volt egy űtös kis assassinom.Előtte sorceress,de elbactam mert csak jégre specializáltam magam és hellen az már nem volt elég.Volt egy druidám is,de a nehezebbik utat választottam(nem az átváltozós,hanem amelyik elemi varázslatokat használ) és egy idő után már azzal sem volt könnyű.D3 nagyon húzódik.Talán 2012,de akkor már úgyis mind1,mert jön a világvége,bár remélem,h technikai okok miatt most is elmarad.
Pontszám: 5.67
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
14. hozzászólás - 2010.01.13. 14:50:38 (Válasz Salven #13 hozzászólására.)


nem bujkálok én, VU-t még a V2n tolom egy 35. szintű arccal, de sajnos egyre unalmasabb ott is (sok az inaktív karakter, valami kényszer katakombába kellene őket tenni a játékvezetésnek, vagy nem is tudom). a D2-t néha elővesszük a haverral. nagyon jó pont a PTRen, hogy a tulajdonságokat meg a skillpontokat újra el lehet osztani. talán ha élesbe megy az 1.13, vagy ha valaha is kijön a D3 ...

sajnos rossz hír viszont, hogy a Star Wars: The Old Republic csak 2011ben jön
Pontszám: 5.51
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
15. hozzászólás - 2010.01.13. 15:30:02
Huh, anno en is rengeteget toltam a d2-t.
Rengeteg karaktert hoztam ossze, rengeteg ido alatt
Aztan bnen bebuktam a lvl97es hc trapassamat (igen, enigma, meg amit akarsz ) egy lag miatt, es utana mar nem jatszottam komolyabban.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.53
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
16. hozzászólás - 2010.01.13. 18:28:49
Uhh, D2. Sajonos nem nagyon nyomhattam multiban (drága volt ám a net a D2 fénykorában, havernál azért próbáltam), de kipróbálgattam SP-ben a buildeket (talán nem a "kipróbálgattam" a helyes szó, inkább fanatikusan játszottam hetekig, mivel én nem a D2-vel hanem a D1-el kezdtem anno, ami szintén nagyon durva volt.) 1.04-el kezdtem, és az összes kari közül először Iron Maiden-re épülő necroval nyomtam, aztán a global phy res patch (asszem az 1.09D) után átálltam amplify damage+thorns arua mec build-re. SP-ben nagyon kiváló, még nightmare-t is tudtam nyomni 32play mod-al (de ott már nagyon zörgött a léc). Az act 5 bloodrun-ok megunhatatlanok volta, olyan gyorsan fejlődött az ember. 90-es szintig jutottam. Aztán belekezdtem egy Zealotba, de nem tetszett, átálltam Avenger buildre újrakezdés után, az felment 88-ra. Belefogtam egy ninja ( ) assassin-ba (a csapdázás nem jött be, ezt az ass-t kifejezetten kemény közelharcra fejlesztettem, maximálisan elégedett voltam a főnix+tiger+kobra kombóval), az jött be a legjobban, 95 szintet ért meg a picinyem. De ez mind SP tapasztalat, valszeg keményen elvéreztem volna Bnet-en PvP-ben. A végefelé elkezdtem item mod-okat használni, hogy összerakjam a Trang'Ouls Avatar-t (az egyik Diablo könyv mellégépelte és "Trag'ouls"-nak írja, a hajamat téptem, ne adj tollat a noob-ok kezébe...) és a Natalya's Odium-ot. Aztán robbant a bomba, ráakadtam a TES3 Morrowind-re, és hirtelen elfelejtettem hogy létezik a Diablo 2 Nem akarok semmilyen D2 fan lelkébe belegázolni, de véleményem szerint Morrowind volt minden idők legjobb kaland/RPG játéka. (A hihetetlenül szerteágazó történet olvasása közepette megtanultam, meg KELLETT tanulnom angolul, hogy tudjak rendesen játszani.)

A D3-al kapcsolatban vannak fenntartásaim. Bár nem tartom magam fanatikusnak, de félek attól, hogy D3 helyett egy D3 nevű WoW2-öt kapunk. A játék szerintem azért késik, mert ki akarják facsarni még amit lehet a WoW-ból (szerintem ezért késik a Starcraft 2 is, amit viszont nagyon várok, és remélem nem fogok csalódni, mint anno amikor a Starcraft után kijött a Warcraft 3).
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.16
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
17. hozzászólás - 2010.01.13. 18:33:51 (Válasz S0laris #16 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2010.01.13. 18:28:49
Nem akarok semmilyen D2 fan lelkébe belegázolni, de véleményem szerint Morrowind volt minden idők legjobb kaland/RPG játéka.


azért a dió meg a Morrowind két külön kategória, és mindegyik a maga kategóriájának a királya valahol van a neten egy videó, ahol a srác 14 perc alatt akasztja ki a Morrowindet
Pontszám: 5.51
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
18. hozzászólás - 2010.01.13. 18:35:44 (Válasz Andaxin #17 hozzászólására.)
A diablo hack and slash a morrowind meg rpg
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.16
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
19. hozzászólás - 2010.01.13. 18:36:23
D3 vidiket nézve szép lesz a játék, tele fasza effektekkel meg minden, de a rendes Diablo feelinget nem fogja visszaadni
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.16
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
20. hozzászólás - 2010.01.13. 18:43:59
A D2 szerintem H&S RPG, és a Morrowind megemlítésével abbéli óhajomat próbáltam kifejezni, hogy remélem sokkal durvább történetet faragnak a D2 mellé (de ne legyen még egy a "jófiúval kezdesz aki rosszviú lesz a végén és ő nyer" a'la Starcraft vagy Warcraft3). Egy dologban biztos vagyok, a játékban a videókat megint csorgó nyállal fogjuk nézni (ez a Blizzar egyik erőssége).

(Ninja, elkezdtelek keményen felpontozni, nem birom nézni, hogy Panna a fórumrabszolgád )
A hozzászólást S0laris módosította 2010.01.13. 18:44:59-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.16
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője