Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
101. hozzászólás - 2012.05.05. 07:33:16 (Válasz Bobi75 #96 hozzászólására.)
Ő is elég karakánul szokott fogalmazni, nekem néha kicsit szögletes, ahogy Te is Egyébként egy bugris néven ír oda.
Pontszám: 9
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
102. hozzászólás - 2012.05.05. 07:35:03 (Válasz Azazel #98 hozzászólására.)
Szerencsénk van. A mi Magyarországunk nem korlátozódik arra a két felnőttre és három gyerekre, akik együtt élünk. A faluból jópáran hozzá tartoznak. Egy nagyobb közösség részének lenni sokkal biztonságosabb
Pontszám: 9.25
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
103. hozzászólás - 2012.05.05. 07:38:46
Olvasgatva a hozzászólásaitokat, nekem mondjuk eszembe jutott az is, hogy (saját példámból kiindulva) sok minden múlik ám a vezetőn is. Én is multinál, gyárban nyomom, folyamatos három műszakban. Volt főnökünk (azóta már manager) régen megvalósított egy olyan rendszert, ami ennek elég jól elejét vette. Ha mondjuk kolléga1 (mondjuk hívjuk Tamásnak, aki az egyik gyártósor vezetője lesz a példában) berobban hozzá, hogy:
- Te főnök, képzeld el a Józsi mit csinált mikor...
Kb eddig jutott el. Művezetőnk udvarias mosollyal hellyel kínálta és pillanat türelmet kért, amíg is intéz váltást Józsinak a sorra és behívja az irodába őt is, hogy meghallgassa Tomit, mi a probléma. Általában itt kezd el hebegni-habogni a sorvezető, hát hogy ő nem úgy gondolta, csak a főnöknek akarta mondani, hogy... De viszont akkor nem kellett mondania. A főnök szép magyarul elmondta: ha nem vállalja a véleményét Józsi előtt, akkor az egésznek nincs értelme, mert nem fogja megtudni a kolléga, mi is a probléma vele. Vagy elmondja előtte is, vagy fogja be és menjen vissza dolgozni. 2-3 ilyen után megszűnt a berohangálás a főnökhöz. Mivel ebben a stílusban "nevelte ki" a kinevezésekor őt követő vezetőket (engem is), így a mai napig él a területen a rendszer. Nem is jelent már az ilyesmi igazi problémát.
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 7.50
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
104. hozzászólás - 2012.05.05. 08:11:58 (Válasz Bobi75 #78 hozzászólására.)
Idézet: Bobi75 - 2012.05.04. 18:50:44
Olvastam most több hozzászólást is, látom, hogy megy a mindenféle kisebbségek szidása 1000-el. Lefogadom a darwinizmus népszerű itt. Aminek az a lényege, ha országunk népét nézzük példának: nem vagyunk képesek ellenállni, nem is akarunk, gyávák vagyunk, hagyunk, tűrünk mindent. Érdemesek vagyunk a fennmaradásra? Ez pofonegyszerű, nem kell hozzá négy oldal.


Ebben - sajnos - egyetértünk!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.68
közkedveltBobi75Nő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
105. hozzászólás - 2012.05.05. 10:56:19 (Válasz Jademaster #103 hozzászólására.)
Ez ritka szerencse Addig hagyján, hogy egy munkahelyen megvalósul az amit eddig írtam, de amint rájönnek a többiek, ők is megteszik. A mohóság.
Pontszám: 8.33
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
106. hozzászólás - 2012.05.06. 09:34:12 (Válasz Bpetya75 #102 hozzászólására.)
Azért akadnak errefelé szomszédos baráti országok, nyitott határszakaszok...
Csak az érthetőség kedvéért sarkítottam.
Báró Samedi
Pontszám: 8.44
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
107. hozzászólás - 2012.05.06. 09:43:06
Kíváncsi lennék, mi történne ha az angolok kilépnének ebből a pénzvilág érdekeit hajszoló mocsadék unióból, aztán a mai választás után a franciák is beintenének???

Egyébként ugyanaz a szerepünk most is, mint anno a török időkben: mi vagyunk a pajzs a Nyugat előtt. A bevándorlók jó része rajtunk keresztül menne hozzájuk. Persze az orvost, mérnököt beengedik, de az "alja" marad. Aztán kritizálják a menekültpolitikánkat.
Felvevőpiacnak kellettünk, meg - mivel 20+ év múlva már nem az olaj lesz a szemellenző - a vízkészlet és a hatalmas, jó minőségű termőterületek miatt. Nem véletlen, hogy az utóbbi időkben nagy mennyiségű ingatlan került kínai, ízraeli, stb. kézbe...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.01
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
108. hozzászólás - 2012.05.08. 22:40:45
Valamelyik nap láttam egy házépítős műsor végét. A házaspár elmesélte, hogy a régi házuk leégett, mindenük odalett. Nehéz időket éltek meg, de a saját két kezükkel felépítették álmaik házát és most boldogok.

Néha kicsit úgy érzem, ha nem is váratlan tűzeset, de egy előre látható lavina el fogja vinni a házat. Nem tudni mikor, nem tudni mennyi kárt fog okozni, de lehet hogy jobb lenne mielőbb túlesni rajta.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.45
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője