Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5601. hozzászólás - 2009.03.06. 16:16:49 (Válasz Lanmandragoran #5600 hozzászólására.)
A 6 honapos tapasztalatodra alapozva levezetem, miert beszelsz butasagot.

Tudomasom, es a kozzetett szabalyok szerint allatkaja szintjet fogja fel elnyelesben. Azaz 12-ot... +2 elnyeles targyakbol, az osszesen 14.
Ime a fegyverek sebzese:

Enyészmester
Szint: 12
Sebzés: 15-51 ----> Alapbol nagyobb mint a 14-es elnyeles... Azaz ha eltalalom, akkor SEBZEK minimum 1-et.
Erre jon meg ugyebar az ero bonusz ...

Neked nyilvan gyakorlati peldara is szukseged van, ezert lassuk az aktualis csata kozelharci sebzeseit:

Rebecca lesújt rád az Enyészmesterrel. Talált, 33 ép-t sebződsz. ----> joval nagyobb 14-nel...

Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Enyészmesterrel. Eltaláltad, 24 sebzés! ----> nicsak, ez sem egy jegyu, pedig mar le van vonva belole az elnyeles...

Rebecca egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 36 ép-t sebződsz. ----> joval nagyobb 14-nel...

Tegyuk meg hozza, hogy az erobol szarmazo sebzes bonuszom miatt (Erő: 39 vs 29 -> 34,5%) nagyobbakat kellett volna utnom mint o.

A tapasztalatrol meg annyit, nem egy Online jatekban jatszottam eddig, es meg mindet sikerult az elen zarnom. Nem tapasztalat kerdese, hanem tervezese, szamolase.
A magyarazatodat teljes mertekben cafoltam, orulnek ha nem mennenk el szemelyeskedes iranyaba.

Utolagosan ajanlom figyelmedbe CaveMan hozzaszolasat a lapon, kisse feljebb, miszerint o a dontoig csak elment allat nelkul... Ismet egy gyakorlati pelda arra, hogy a magyarazatod NEM allja meg a helyet.
Pontszám: 3
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5602. hozzászólás - 2009.03.06. 16:28:02 (Válasz McPaul #5601 hozzászólására.)
Sajnos számolgathatsz, de a Végzetúrban tényleg ilyen nagy a random. Ez alól talán csak a játék középső szakaszában éreztem kivételt, nagyon alacsony, és nagyon magas szinten már bárki megverhet, és fordítva.

Én eddig minden bajnoki után játszottam egy mini bajnokit saját magamnak. 3-4 napig támadom azokat, akikkel ott összefutottam, aztán a 8-9 csata eredménye láttán vagy bosszankodom, vagy nem.

Próbáld ki. Az eredményed már úgysem változik, de a feszültség levezetésére jó lehet.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5603. hozzászólás - 2009.03.06. 16:29:19
Koszonom, mar magtortent a revans, mind a kettot foldbe vertem, a Nagy Bajnokot is, es a legyozomet is...

Egyszeruen ez szanalmas. Informatikus mernok leven, nem tudom felfogni, hogy lehet 30-40es ertekeknel ekkora randomot hasznalni.
Ez kegyetlen nagy randomnak kell legyen. legyen mondjuk a Random 1000. A sok hulye meg eljen abban a hitben, hogy szamitott valamit az egyhavi tervezgetese, szamolgatasa, karakterepitese.

Azutan ha elerjuk a 100as ertekeket, toljuk fel a randomot 10000-re, hogy konzekvensek legyunk, es tovabbra is kutyagumit se szamitson, ki hogy jatszik...
A hozzászólást McPaul módosította 2009.03.06. 16:35:20-kor
Pontszám: 4.25
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5604. hozzászólás - 2009.03.06. 16:50:15 (Válasz chehs #5602 hozzászólására.)
Ha valoban ugy van ahogy irod, akkor meg egyaltalan mi ertelme van ennek az egesz Bajnoki Viadalnak?
Sorsoljak ki a medalt az elejen, es adjak oda a szerencses nyertesnek.
Akkor nem lesz semmilyen eszmei erteke, es nem fogja azokat piszkalni, akik igenis tervezgetve, tudatos epitkezessel keszulnek erre az esemenyre.
Leven mas vegceljat nem lattam meg a jateknak, en ezt hittem egy merfoldkonek, egy kituzheto celnak. Merem allitani, nincs erosebb jatekos a 3-as serveren. Meg lehet kovezni, le lehet nagykepuzni, de igen sok idot oltem abba, hogy elore kalkulaljam a leheto legoptimalisabb fejlodest a Viadalra hegyezve.
Ezek utan felmerult bennem, hogy mi ertelme maradt a jateknak egy celorientalt ember szamara? Miert fizessek tovabbra is?
Pontszám: 5
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5605. hozzászólás - 2009.03.06. 16:52:51 (Válasz Viszok009 #5592 hozzászólására.)
Dehát én nem is mondtam, hogy 6-os szintű állatom van...csak valaki mondott olyat előtted, hogy az idomitás szakim 7-es kell legyen minimum, hogy szót fogadjon az az állat nekem.Aztán lejött az is, amit Te mondtál. Nincs semmi gubanc, csak mondom, miért nem elég neki a 6-os szintő szaki? ( mert akkor/pilla annyira tudtam volna felnyomni ). Annyira én se vagyok láma, hogy azt higgyem, egyből 6-os állatkám lesz... ( pedig szép lenne )

Köcce a tanácsokat, lassan kiismerem magamat na!

U.i." A tapasztalt harcosok tanácsa olyan ajándék, mely nem hálálható meg!" (H. János)
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5606. hozzászólás - 2009.03.06. 16:59:35 (Válasz McPaul #5604 hozzászólására.)
Figyu ha levertél mindenkit akkor várj egy hónapot és remélem Te nyersz! Sok Sikert!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5607. hozzászólás - 2009.03.06. 17:01:14 (Válasz Jerrylee #5605 hozzászólására.)
Tudom mégegyszer bocsesz!
A mai nap húzos volt legalább 100 commentet írtam és kicsit elfáradtam...
Hehe
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóDr akula

hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5608. hozzászólás - 2009.03.06. 17:13:05
Engem meg egy építőacc vert el páncél nélkül minden tulajdonságom nagyobb összesen 59-el és az állatomat se hagytam otthon.
De ez is csak a kibaszott random miatt van gondolom.
világ 2-n azért gyengébbektől sose kapok ki ha vannálam állat ha nincs, sőt ott még az is elképzelhetetlen hogy egy buzogányos többet üt rajtam mint én az enyészmesterrel, de biztos a buzogányos fizet nektek ezért nem a prémiumos akkor kedvezzetek nekik, többet ugyse fizetek ezért a szarért.
Pontszám: 2.86
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5609. hozzászólás - 2009.03.06. 17:18:16
Na most már elég az OFF-okból ez hivatalosan Kérdezz, és mi válaszolunk, ha pedig BV miatt van hozzászólás akkor azt a Bajnoki Viadal topicba légyszíves!

Köszönettel,
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5610. hozzászólás - 2009.03.06. 17:19:20 (Válasz Dr akula #5608 hozzászólására.)
Dr akula, lehet, hogy nem nekem kellene ( és szerintem mások is megteszik ), de kérnélek, hogy mérsékeld magad, hiszen civilizált emberek lennénk és nem ártana ahoz máltó módon viselkedni. van, hogy én is kiakadok, de a feszültségedet ne itt vezesd le és ha igen, akkor is emberhez méltón. Na! ( mellesleg, amikor egy 2-es szintő emberke vert le én is hasonlókat gondoltam, de másként csomagoltam. ) ja és a személyeskedés nem vezet sehová, meg hát a prémium nem kötelező, hát ne hőbörögjé má.

Moderátor bácsik és nénik, elnézést, hogy beszóltam, de nem tudom nőni ki azt, hogy én is voltam moderátor...és mellesleg zavar is..

Szóval nincs hari, igaz ?
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 8
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5611. hozzászólás - 2009.03.06. 17:20:28
ugye mondtam, hogy lesz itt ejnye-bejnye ?
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5612. hozzászólás - 2009.03.06. 17:22:18 (Válasz Viszok009 #5609 hozzászólására.)
Legy oly szives, add meg a linkjet a Bajnoki Viadal Topicnak, en kerestem elso postom elott, de nem talaltam.
Pontszám: 5.33
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5613. hozzászólás - 2009.03.06. 17:23:54
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,57.0
Pontszám: 6
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5614. hozzászólás - 2009.03.06. 20:24:28 (Válasz cirip #5613 hozzászólására.)
Koszonom
Pontszám: 5.33
fórumozóMangoobabyNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5615. hozzászólás - 2009.03.06. 20:36:38
hogy lehet állatkákat bevinni a "csatába??"
honnan tudok szerezni ojat??
Mangoobaby
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5616. hozzászólás - 2009.03.06. 20:40:12 (Válasz Mangoobaby #5615 hozzászólására.)
kell csapdakészítés szakértelem (tanulás 3-as szint), ezzel foghatsz el állatot, ahelyett hogy levadásznád
kell idomítás szakértelem (tanulás 4-es szint), ezzel éred el, némi lé és idő ellenében, hogy állatod harcolni tudjon melletted
A hozzászólást cirip módosította 2009.03.06. 20:41:03-kor
Pontszám: 5
fórumozóLumberjackFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5617. hozzászólás - 2009.03.06. 21:57:09 (Válasz cirip #5616 hozzászólására.)
hogy adhatok át lélekkövet egy másik karakteremnek?(3. világba)
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5618. hozzászólás - 2009.03.06. 22:02:29 (Válasz Lumberjack #5617 hozzászólására.)
Ha törlöd a karaktered az 1-es/2-es világról van erre lehetőség, egyébként sehogy...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóNutrilonFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5619. hozzászólás - 2009.03.06. 23:52:11
Szeretném megtudni mi a baj a kérdéssel?

Ki uralkodott Magyarországon 1095 és 1116 között?

I.András
Könyves Kálmán
I.Géza
I.László

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5620. hozzászólás - 2009.03.06. 23:53:23 (Válasz Nutrilon #5619 hozzászólására.)
Szerintem rendesek akartak lenni, hogy írhass helyette. Szép kérdés lenne, de dátumokat ne kérdezzünk...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!