Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5581. hozzászólás - 2009.03.06. 13:46:10 (Válasz McPaul #5579 hozzászólására.)
Egy ilyen kérdés, hogy nincsenek véletlenül xxx-nek fókuszkrisztályai? Egyelőre ezt tudnám kitalálni, mint okot. Ezt leszámítva szerintem is sok a különbség, pláne, hogy mind körben jobb volt.
Egyébként Neked is feltűnt, hogy állatod nem vett részt a csatában?
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5582. hozzászólás - 2009.03.06. 13:48:58 (Válasz Viszok009 #5580 hozzászólására.)
A fenebe, nem akartam belekeverni, nem vele van bajom.

Nekem meg egy 13as allatom van, aminek alapszintje is 4gyel nagyobb...
Pontszám: 2
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5583. hozzászólás - 2009.03.06. 13:50:36 (Válasz Zoltanszon #5581 hozzászólására.)
A fokuszkristalyainak a bonuszait beleszamitottam a tulajdonsagertekeibe.

Az alltom moralja meg 100%-os volt, hogyhogy nem vett reszt??? Ott kellet lennie.
Pontszám: 2
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5584. hozzászólás - 2009.03.06. 13:55:33 (Válasz McPaul #5582 hozzászólására.)
Nem tudom, de nem vett részt. Legalábbis a csataleírásban nem szerepel. Nem küldted el gyógyítani, gyakorolni, stb.? Ne haragudj a feltételezésért, de velem is megesett egy ilyen után, hogy elfelejtettem harcba hívni.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5585. hozzászólás - 2009.03.06. 14:01:37 (Válasz Zoltanszon #5584 hozzászólására.)
Legutóbb én is állat nélkül mentem bajnokira A döntőben el is agyabugyáltak ahogy kell
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5586. hozzászólás - 2009.03.06. 14:04:33 (Válasz McPaul #5583 hozzászólására.)
Eszembe jutott még valami. Nem a rubin horába tartozik az illető? Mert annak a bónuszai:
+5% sebzés (de minimum +1)
ütései nagyobb eséllyel találnak
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5587. hozzászólás - 2009.03.06. 14:05:41
Befogtam egy wantu-t..tombol s minden, de én annyira über vagyok, hogy 30 perc alatt a lehető leglazábban beidomitom...meg hát mi nekem az a 100 LE, ugye ? Zsir, nem...kehem...amúgy taccsra lehet-e tenni egy ilyen háiasitott vadállatot csata folyamán ?
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5588. hozzászólás - 2009.03.06. 14:21:37 (Válasz Jerrylee #5587 hozzászólására.)
Rossz hírem van, 30 perc 1. szintű idomítással alatt nem tudod teljesen beidomítani.
És igen, meg lehet ölni egy ilyen állatot (van is egy ilyen küldetés a későbbiekben) pontosabban ájulttá lehet verni.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5589. hozzászólás - 2009.03.06. 14:24:32
Noshát, nyomtam még egyet az idomitás-szakimon, mielőtt az idomitás befejeződött volna, igy már lehet rá esély h szót fogad nekem teljesen ? Mert ha nem, még lazán nyomhatok rajta min 4 szintet ( 6-ra ) ??
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5590. hozzászólás - 2009.03.06. 14:28:57 (Válasz Jerrylee #5589 hozzászólására.)
A wantunak 900 Le az idomítása, tehát még minimum 7* kell nyomnod és akkor már lehet, hogy engedelmeskedik...lehet hogy pacsit is fog tudni adni!!

Nana!!
6-ra? Szó sincs róla először bekell idomítanod neked kb így néz ki:
wantu 200/900 Idomítás magyarul még 700 le-t, 3,5 órát kell áldoznod arra, hogy az állatod legyen(harcos társad) Szintet akkor tud majd lépni,ha teljesen beidomítottad és elviszed portyázáskor magaddal: harcolni hívom
tehát 2. szintet akkor fog lépni, ha minimum 10 * nyertél csatát,amikor veled volt mert nyertes csatánkánt ő 10 TP-t kap. Ezt az intelligens kedvenc szakértelemmel lehet majd növelni.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.03.06. 14:32:53-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5591. hozzászólás - 2009.03.06. 14:34:35
Hidat verek eccsém...hogy ezek a wanutu-k ilyen igényes izék...mér nem elég nekik a 2-es ( max 6-os, könyörgöm ) szint?? de mindegy " új pácélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem", szal most asszem hanyagolom a dolgot, a wantu-t pedig ráérek akkó nyomni, amikor 5-re lépek. Nem ? Előrébb láttam olyat, hogy valakit meg lehet átkozni, és hát brrrrrrrrrrrr , félek tőle...én sose szerettem az átkokat. De tényleg...ez annyira izé dolog, hogy jópofizni kell valakinek, hogy vegye már le...nem ??
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5592. hozzászólás - 2009.03.06. 14:43:28 (Válasz Jerrylee #5591 hozzászólására.)
Hogy Miiiii??? Ezt most nem nagyon értem?
Mint írtam ,de akkor írom még1*:

Wantu, 3. szintű állat, ez ennyit tesz több az élete mint a óriás skorpiónak, kőzúzónak, kobaltpatkánynak, sörényes ubuknak, azon kívűl szintenként 3 életpontot fog majd kapni. Mégegyszer mondom Neked alapból egy 1. szintű wantud van, ha beidomítod akkor azért lesz jobb mert (megmarad a cselekvéspontod, ha csatázol nagyobb esélyed lesz nyerni, "megvéd" téged, aranyos! )
Na amint beidomítottad 1. szintű, HA azt akarod, hogy 2. szintű legyen akkor harcolnod kell (portyázni) minden NYERT csatában kap az állatod 10 TP-t. Na érted már????Neked nincs semmi féle 6. szintű állatod! Idomítani bármikor tudod, bár sztem nem olyan sok az a 900 Le...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5593. hozzászólás - 2009.03.06. 14:50:54 (Válasz Viszok009 #5592 hozzászólására.)
Elbeszéltek egymás mellet. Jerrylee az idomítás szakértelemrőkl beszél, egyelőre az 2. szinten van, de tudná tenni 6.ra is akár, de azt majd később, mert "pácélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem"
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5594. hozzászólás - 2009.03.06. 14:54:37 (Válasz Zoltanszon #5593 hozzászólására.)
Az lehet,csak 1 picit furán fogalmaz, akkor én kérek elnézést! Sorry...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5595. hozzászólás - 2009.03.06. 14:56:44 (Válasz Zoltanszon #5586 hozzászólására.)
Nem, az illeto gyemant. En zafir vagyok, meg ez is nekem kellett volna hogy kedvezzen ...

Egyszeruen hihetetlen az egesz. Ha ezt komolyan gondoljak, akkor inkabb lottozom, szerencsejatekbol az kisse kifizetodobb ...
Pontszám: 2.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5596. hozzászólás - 2009.03.06. 14:57:26 (Válasz McPaul #5595 hozzászólására.)
Paul, ha nem volt nálad az állat tiszta sor, hogy kikaptál.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5597. hozzászólás - 2009.03.06. 15:22:57 (Válasz CaveMaN #5596 hozzászólására.)
Az eg vilagon semmi koze nincs ahoz, hogy en az alabbi ertekkulonbsegek mellett 1x talalom el 4-bol, mig o engem 2 utesevel eltalalt...

En tamadasom - O vedekezese: 66 vs 64 -> +2 pont, azaz ALAPBOL nagyobb!!! --> EGYETLEN talalat 4-bol
O tamadasa - En vedekezesem: 47 vs 75 -> -28 pont, kozel 60%-kal kisebb!!! --> 2 utes talal ...
(Raadasul meg a szerencsem is 15%-kal nagyobb)

Semmi de semmi koze nincs hozza!
Maximum elnyelesben jelentkezhetett kulonbseg!

Ez Viadal, nem Belas-verseny! Ennyi erovel akkor uljunk korbe egy tabortuzet, es dobaljunk egy 20-ast, es akinek iras, az kiesik...
A hozzászólást McPaul módosította 2009.03.06. 16:02:14-kor
Pontszám: 2.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5598. hozzászólás - 2009.03.06. 15:33:37 (Válasz McPaul #5597 hozzászólására.)
Könyörgöm értsd már meg, hogy mivel nálad nem volt állat, nála pedig igen, ezért nem random, hogy ő nyert, az állat ennyi előnyt jelent a harcban.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5599. hozzászólás - 2009.03.06. 15:41:22 (Válasz Lanmandragoran #5598 hozzászólására.)
Hogy a stilusodhoz alkalmazkodjak:
Konyorgom, ertsd mar meg, az allat sebez, elnyelest ad, DE nem befolyasolja a vedekezesed, tamadasod...

Idezet:
Harc
Ha egy szörnyed be van idomítva, akkor kiválaszthatod, hogy veled tartson a portyáid (és persze a védekezéseid) során. Ilyenkor minden közelharci körödben támadni (ha talál sebezni) fog, illetve a fizikai sebződés egy jelentős hányadát felfogja. A szolga alapvetőn 4 tulajdonsággal rendelkezik, elnyelés, támadás, védekezés és sebzés. Az elnyelés rád hat, azaz a téged ért fizikai sebzést csökkenti. A sebzés és a támadás a szörny találati esélyét, illetve az általa okozott sérülés mértékét befolyásolja. A védekezés annak az esélyét növeli, hogy az állatodat az ellenséges végzeturak nem fogják tudni másodlagos támadással eltalálni. A tulajdonságokat a szörny alap és tapasztalati szintjének összege, illetve a felszerelése befolyásolja. Ez alól egyedül az elnyelés képez kivételt, amiben az alapszint nem játszik szerepet.
Idezet vege.

Neked talan mas szabalykonyved van? Erdekelne az a valtozat.

Akkor ujra atszamolhatnek mindent, es a Titkos Szabalyok Kiskonyve alapjan epithetnem fel a karakteremet. Hidd el, nem banom azt a jopar orat, mert elvezem a szamolgatast, tervezgetest. Pusztan elvarnam, hogyha a KOZZETETT szabalyok alapjan en vagyok az erosebb/jobb, akkor élvezhessem a "munkam" gyumolcset is...
A hozzászólást McPaul módosította 2009.03.06. 15:48:24-kor
Pontszám: 2.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5600. hozzászólás - 2009.03.06. 15:58:34 (Válasz McPaul #5599 hozzászólására.)
Te csak ne alkalmazkodj a stílusomhoz. Mikor lassan ötödik alkalommal írja le neked valaki, hogy ez az állat miatt történt, és te továbbra is kötöd az ebet a karóhoz, hogy de ehhez semmi köze az állatnak, az már kicsit fárasztó.
A te támadásod, és az ő védekezése közt 2 pont különbség van, vagyis maximum 50% esélyed van eltalálni minden körben, erre jön az állat elnyelése, ami ilyen kis enyészmesteres sebzéseknél kényelmesen be tudja nyelni a teljes sebzést. Mit szeretnél, írták volna oda, hogy eltaláltad, sérült 0 ÉP-t? Ezt úgy nevezik, hogy nem találtad el.

Ellenben az a 60%-nyi különbség a te védekezésed és az ő támadása közt kb azt jelenti, hogy neki minden körben 30-35% esélye volt eltalálni, itt jött be a random, neki szerencséje volt és összejött mindhárom ütés, amit nálad állat nem lévén te bekaptál.
És ez nem másik szabálykönyv, ez csupán a hat hónapos játéktapasztalat mindazoktól akik megírták, hogy ez az állat miatt teljesen korrekt végeredmény.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője