Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3201. hozzászólás - 2008.12.10. 17:17:52 (Válasz Mortal #3198 hozzászólására.)
Idézet: Mortal - 2008.12.10. 15:47:15
Mérvanaz, hogy mindig rossz értékelést kapok a kérdésre? direkt szivatnak vagy mi?Persze én mindenkinek a jó értékelésre nyomtam amikor értékelni kellett


Azér', mer' elrontod, mert rossz kérdéseket írsz. Többek között. (Hidd el, nincs leírva, hogy ezt a kérdést te tetted fel és nem pikkel rád mindenki.)

Ahogy látom, a helyesírással hadilábon állsz. Ez lehet bibi. És az is, hogy nem kell mindenkinek "jó"-t értékelni agyatlanul, hanem azt kell jónak értékelni, ami jó.

De, ha tényleg érdekel a válasz, akkor csak idézned kellett volna egy kérdést.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3202. hozzászólás - 2008.12.10. 17:18:25
Gondolom mindenki hallott arról, hogy az állatkákba kicsit belenyúltak.... ha a te szintednél sokkal magasabb állatod van, tehát aki elfog egy állatot és azt felnyomta már 20-30-as szintűre, akkor annak visszavették a találati esélyét és a sebzés elnyelését...mert egyesek beugattak, hogy milyen erősek ezek az állatok.....
Ezt totál kiszúrás, mert amikor elkezdtem a világ2-t, és befizettem 10K Ft-t, akkor ez volt az alaptaktikám, hogy erős állattal tolom, mihamarabb elkapok egyet, és azt tápolom...de erre ezt el kellett a szúrni....csak egy kérdésem lenne.....ha annyira nyavajogtak egyesek ez miatt, kérdem én, ők nem tudnak mindjárt az elején elfogni egy állatot, és végig kitartani mellette????? Mindenkinek ugyanakkora esélye volt magas szintű állatot tartani...arról nem tehetek, hogy egyesek ezzel nem akartak élni.....

Úgyh sztem hülyeség volt az állatokat bántani, állítsák vissza őket eredeti állapotukba....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 2.00
közellenségFarkFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3203. hozzászólás - 2008.12.10. 17:25:20
Hali
Tudok idomítani,vettem nyakorvet és fogtam be állatot. Hogyan tovább? Sehol nem találom a befogott állatokat,pedig mindent átzongoráztam...
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3204. hozzászólás - 2008.12.10. 17:34:46 (Válasz Fark #3203 hozzászólására.)
Ha befogtál egy állatot, akkor nyílt egy "állatok" menüpont. Ott kell lennie az állatodnak, de előbb idomítanod kell, csak utána tudod "öltöztetni"!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3205. hozzászólás - 2008.12.10. 17:43:50 (Válasz winnie #3200 hozzászólására.)
van épp őskövem, csak nem tom h hogyan kell aktiválni az ép őskővel
Pontszám: 5
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3206. hozzászólás - 2008.12.10. 17:44:36 (Válasz Leveli béka #3205 hozzászólására.)
mármint a kiégett ősköveket
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3207. hozzászólás - 2008.12.10. 17:45:59 (Válasz Leveli béka #3205 hozzászólására.)
vásárolnod kell őskövet
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3208. hozzászólás - 2008.12.10. 18:03:24
az állatokat amúgy úgy kellett volna visszafogni, hogy minél nagyobb a különbség az állat és a gazdi szintje között, annál kevesebb TP-t kapott volna....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3209. hozzászólás - 2008.12.10. 19:09:26 (Válasz Leveli béka #3205 hozzászólására.)
Idézet: Leveli béka - 2008.12.10. 17:43:50
van épp őskövem, csak nem tom h hogyan kell aktiválni az ép őskővel


nem "vanni" kell, hanem szerezni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3210. hozzászólás - 2008.12.10. 19:13:20 (Válasz Eardog #3202 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.12.10. 17:18:25

Ezt totál kiszúrás, mert amikor elkezdtem a világ2-t, és befizettem 10K Ft-t, akkor ez volt az alaptaktikám, hogy erős állattal tolom, mihamarabb elkapok egyet, és azt tápolom...de erre ezt el kellett a szúrni....csak egy kérdésem lenne.....ha annyira nyavajogtak egyesek ez miatt, kérdem én, ők nem tudnak mindjárt az elején elfogni egy állatot, és végig kitartani mellette????? .


már bocs, de én eddig egy "nyavajgást" olvastam. a tiedet. ha te vagy a legjobb állatos, akkor ugyanúgy a legjobb maradsz. szerintem ott érted félre a változtatást, hogy nem csak téged érint, hanem mindenkit.

játékegyensúly, ez a kulcsszó, a hosszútávú siker titka. "nyavajogni" sokan szoktak, de ha nincs értelme a "nyavajgásnak", akkor nem történik semmi (ld. a te "nyavajgásaid"). amikor olyan dolog derül ki, ami hosszútávon egyensúlytalanságot jelenthet, akkor azon változtatni kell.
Pontszám: 9
népszerűSigmarFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3211. hozzászólás - 2008.12.11. 11:09:38
Sziasztok!

Keressek valakit aki tud segítenni az állatt gyilkolos küldiben, cserében én is odaadnám az egyik állattom, van egy 5. szintű régi férgem 50 hp-val levertem és az ővé, csere ugyan ez.
Ja hányas szinten érdemes fejleszteni a másodlagos támadást?
Ha lehetne pm.-ben 1. világ Sigmar
Pontszám: 5
közellenségClyclopsFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3212. hozzászólás - 2008.12.11. 11:11:58
Hogyan lehet jelentkezni a Kvíz olimpiára?
Pontszám: 5
népszerűtlenBíborNő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3213. hozzászólás - 2008.12.11. 12:12:20
Sziasztok.Az egyik küldetésben az Orákulumot kell megkeresni.Hol is keressem?Előre is köszi a választ. Bíbor
Pontszám: 1.71
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3214. hozzászólás - 2008.12.11. 12:22:54
Az én kérdésem volt, hogy a klán bónuszok érvényesek-e a térkapus és epikus szörnyekre. Akkor senki nem tudott válaszolni, de már tudom, és okulásként megosztom. (Egy smaragdos kollégával egyeztettem)

A térkapus lényekre érvényesek a klán bónuszok, a smaragd többet varázssebez, a gyémánt többet LE-t nyer ki. (Igaz így mi gyémántok csak a fél bónuszt nyerjük, mert veszteni nem lehet ellenük, és ugye ez is a mi klán előnyünk, de ez már részlet kérdés)

Ha esetleg valaki a klán bónuszokat tutira tudja az epikus szörnyekről is, akkor az legyen szíves írja már meg.

Azt esetleg tudja valaki, hogy a kreatív affinitás, vagy spektrális manipuláció számít ezekhez a csatákhoz?
V1
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3215. hozzászólás - 2008.12.11. 13:33:17 (Válasz Clyclops #3212 hozzászólására.)
Idézet: Clyclops - 2008.12.11. 11:11:58
Hogyan lehet jelentkezni a Kvíz olimpiára?


a kvíz menüpontban. bár ezt nem ördöngösség kitalálni.
Pontszám: 5
fórumozóAgyassFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3216. hozzászólás - 2008.12.11. 13:34:25
Üdv mindenkinek!

Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném! Lehet, hogy öregszem és a szemem nem jó, de nem találok választ, hogy hogyan gyógyítsam az állatomat, ha az csatában megsérül! Hiába küldöm el pihenni, (már két napja pihen ) nem akar gyógyulni! Ha valaki tudja a választ ossza meg velem! Előre is Köszönöm!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3217. hozzászólás - 2008.12.11. 13:34:27 (Válasz Bíbor #3213 hozzászólására.)
Idézet: Bíbor - 2008.12.11. 12:12:20
Sziasztok.Az egyik küldetésben az Orákulumot kell megkeresni.Hol is keressem?Előre is köszi a választ. Bíbor


a fórumkereső használata javallott, de egyébként, amikor meg fogod találni, akkor úgyis észreveszed. addig meg úgysem találod meg. drákint hol találtad meg?
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3218. hozzászólás - 2008.12.11. 13:36:00 (Válasz Sigmar #3211 hozzászólására.)
Idézet: Sigmar - 2008.12.11. 11:09:38
Sziasztok!

Keressek valakit aki tud segítenni az állatt gyilkolos küldiben, cserében én is odaadnám az egyik állattom, van egy 5. szintű régi férgem 50 hp-val levertem és az ővé, csere ugyan ez.
Ja hányas szinten érdemes fejleszteni a másodlagos támadást?
Ha lehetne pm.-ben 1. világ Sigmar


addig fejleszd, amennyit sebezni akasz más állatába. van, aki 1-re, van, aki 30-ra viszi fel. lehet, hogy fog jelentkezni valaki, de egyszerűbb, ha magadtól versz le egy lényt, nem nehéz küldetés. keresel egy első szintű állatot és párszor megtámadod a gazdáját.
Pontszám: 5
utáltAngyal9Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3219. hozzászólás - 2008.12.11. 13:50:32
Sziasztok. Beléptem egy szövetségbe és talán 3 napig voltam tag mikor kaptam egy levelet hogy a tagok szavazatai alapján kirugnak.Hogy tudom megnézni hogy honan rugtak ki ?Melyik szövetségből.Mert sajna a szövetség nevét megsem tudtam jegyezni,mert mikor beléptem annyi új dolog volt,amire rácsodálkoztam.Valaki aki tudja a választ irjon .köszönöm.
Pontszám: 5
fórumozóNakshNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3220. hozzászólás - 2008.12.11. 14:00:37
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne: állatomat hogyan tudom gyógyítani? - elküldtem pihenni, de már elég régóta semmi, konkrétan tegnap délelőtt óta, lassan gyógyul?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője