Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűtlenBkatus13Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2521. hozzászólás - 2008.11.23. 13:23:58
Hogyan lehet megtalálni Drakint és a hordaparancsnokot? Azt tudom , h a Drakint 8-as szintnél találom meg. De hol? A hordaparancsnok hányas szintnél látható és hogyan találok rá? Legyetek szívesek válaszolni a kérdésemre! Előre is köszi!
Pontszám: 1.80
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2522. hozzászólás - 2008.11.23. 13:26:55
Van mindkét világon karakterem, és nálam (lekopogom ) működik a kvíz és a portyázás is.
Ennek ellenére, akik nemrég indultak és a Mentort csinálják (ne hagyják azért ki, mert táp), nem kizárt, hogy annak valami programhibája. Javaslom többen is írjatok a piros betűvel jelzett adminisztrátorok valamelyikének, de leginkább Miklósnak.
Akinél a kvíz nem megy, nézze meg, hogy nincs véletlenül egy kinem töltött kérdőívük! Ha semmi ilyen, akkor szintén közvetlen üzenet az adminisztrátorok felé, mikor, vagy mettől-meddig állt, vagy még áll fenn a hiba.
Akit az zavar, hogy kikap a gyengébb tulajdonságösszegűtől, annak megnyugtatásként, később is lesz esély arra, hogy szinte a legutolsó senki is képes legyen leverni, mert ez a beépített random. Egyébként bárki gyengébbet is támadsz, ha az épp pihen, az 10% védekezés bónuszt jelent. Ez kezdőként még iszonyúan sok(+14 védelem, át sem ütik sokszor).
Tanácsokat sokan, sokfélét osztogathatnánk, de mint a viccben, juhod már nem lenne, mikor tanácsunk még mindig.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 6
népszerűtlenHodukacFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2523. hozzászólás - 2008.11.23. 13:50:17
-.-
Pontszám: 2.33
népszerűBkittenNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2524. hozzászólás - 2008.11.23. 13:51:12
Sziasztok, most regisztráltam és szerettem volna támadni többször próbáltam, de csak egy üres képernyő jön fel az üzenettel.hogy Portyázás
Itt támadhatod a többi végzeturat, ha épp nem vadászol vagy pihensz. A Tulajdonságösszeg mellett, a LE oszlopban ha valakinél 100-nál kisebb számot látsz, azt jelenti, hogy ha le is győzöd az illetőt, annyivel kevesebb LE-t és TP-t szerzel tőle, mivel már támadták az elmúlt 3 órában.
Legfeljebb annyiszor portyázhatsz, ahány portyázáspontod van!
mindez ez teljesen fehér üres képernyőn jelenik meg, nem enged jatszani. jó lett volna pedig kipóbálni de ez így értelmetlen hogy nem történik semmi.Kérlek segítsetek!
köszi
Végzeturas házasságot támogatom...
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2525. hozzászólás - 2008.11.23. 14:05:49 (Válasz Bkatus13 #2521 hozzászólására.)
Idézet: Bkatus13 - 2008.11.23. 13:23:58
Hogyan lehet megtalálni Drakint és a hordaparancsnokot? Azt tudom , h a Drakint 8-as szintnél találom meg. De hol? A hordaparancsnok hányas szintnél látható és hogyan találok rá? Legyetek szívesek válaszolni a kérdésemre! Előre is köszi!


Darkin
Idézet a http://vegzetur.wikidot.com/-ról
"Drakint a 8. szintre lépve a legenda oldalon találhatod meg. A küldetést bármikor teljesítheted a szint elérése után, ha a nevére kattintasz.

"A hordaparancsnokot a 11. szintre lépve a legenda oldalon találhatod meg. A küldetést bármikor teljesítheted a szint elérése után, ha a hadúr szóra kattintasz a szövegben."
A hozzászólást Alienkiller módosította 2008.11.23. 14:06:08-kor
Pontszám: 5
népszerűtlenACMilanFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2526. hozzászólás - 2008.11.23. 14:16:28
őskővel mit lehet csinálni??????
A hozzászólást ACMilan módosította 2008.11.23. 14:18:16-kor
Pontszám: 3
irritálóBoderFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2527. hozzászólás - 2008.11.23. 14:20:15
aszem törlök, ez így nem valami jó játék, ha állandó problémába ütközik az ember ( egy egyszerű, játék által beépített feladatot nem tud végrehajtani az ember, kicsit nevetséges ). Persze, ha megtalálom hol a törlés
Pontszám: 4.25
irritálóBoderFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2528. hozzászólás - 2008.11.23. 14:23:27
hol is lehet törölni???
Pontszám: 4.25
népszerűtlenACMilanFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2529. hozzászólás - 2008.11.23. 14:24:13 (Válasz Boder #2528 hozzászólására.)
Beállítások
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2530. hozzászólás - 2008.11.23. 14:25:37 (Válasz ACMilan #2526 hozzászólására.)
Speciális eszközökre elkölteni illetve prémium tagságot tudsz belőle venni.

Boder mint az olvashatod tegnap óta gond van a játékkal nem csak nálad, de fogják javítani. Aki ismeri a Beholder, munkáit az tudja ezt és vár türelmesen. A türelem nagy erény.
De hogy neked is segítsek egy kicsit a beállítások résznél legalul ráklikkelsz majd az bejövő oldalon megadod a jelszavad és újra rá klikkelsz, sok sikert remélem ez a része még működik az oldalnak.
A hozzászólást Alienkiller módosította 2008.11.23. 14:28:55-kor
Pontszám: 8.33
népszerűtlenACMilanFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2531. hozzászólás - 2008.11.23. 14:31:25 (Válasz Alienkiller #2530 hozzászólására.)
kössz és most találtam egy kiégett őskővet az mi
Pontszám: 3
népszerűBkittenNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2532. hozzászólás - 2008.11.23. 14:33:56
Sziasztok, szeretnék kapni egy kis segítséget.Most regisztráltam, próbáltam portyát indítani de senkit nem hoz fel, nem látok kiválasztani se enged. Először még láttam, csak egy üres oldal jött be, de indítani nem engedte a jatékot. Aztán vadászgattam kicsit ez után már a portyázás oldalon senkit nem mutatott . Most ilyenkor mi van, hogy lehet ezzel játszani??
Végzeturas házasságot támogatom...
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2533. hozzászólás - 2008.11.23. 14:35:27 (Válasz ACMilan #2531 hozzászólására.)
Jelenleg sok mindenre nem mész vele, de ha veszel őskövet akkor annyi kiéget át változik őskövé amennyit veszel. Azaz ha van 10 kiéget őskövet és veszel sms-el 9 őskövet akkor 9 kiéget átalakul rendesség tehát kapsz 18 őskövet.
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2534. hozzászólás - 2008.11.23. 14:36:57 (Válasz Bkitten #2532 hozzászólására.)
Jelenleg hiba van a gépezeten, s azért nem válaszolnak az Adminok mert gőzerővel próbálják javítani. Kis türelmet kérek az ő nevükben is. Addig is gyűjtögesd a vadászati pontot olvasd a forumot és mire javítják, már tudod hogy melyik taktika a legjobb egy kezdőnek.
A hozzászólást Alienkiller módosította 2008.11.23. 14:38:37-kor
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2535. hozzászólás - 2008.11.23. 14:37:24 (Válasz Bkitten #2532 hozzászólására.)
Idézet: Bkitten - 2008.11.23. 14:33:56
Sziasztok, szeretnék kapni egy kis segítséget.Most regisztráltam, próbáltam portyát indítani de senkit nem hoz fel, nem látok kiválasztani se enged. Először még láttam, csak egy üres oldal jött be, de indítani nem engedte a jatékot. Aztán vadászgattam kicsit ez után már a portyázás oldalon senkit nem mutatott . Most ilyenkor mi van, hogy lehet ezzel játszani??


Próbáld meg azt, hogy behozod a toplistákat, lekéred a saját karakteredet, aztán nézel körülötte valami szimpatikust. Rákattintasz a nevére, bejön a karakterlep és azon kattints a támadásra. (Lehet azt mondja nem lehet mert sérült vagy ilyesmi, akkor válasz mást).
Ez valami hiba most, szerintem már dolgoznak rajta.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűBkittenNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2536. hozzászólás - 2008.11.23. 14:39:33 (Válasz Byzon #2535 hozzászólására.)
igen, már ezzel kezdtem a próbálkozzással:(( nem ment..akkor máskor visszajövök hátha addigra javítják.köszi a választ!
Végzeturas házasságot támogatom...
Pontszám: 7.50
kedvelt tagMacskacicoNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2537. hozzászólás - 2008.11.23. 15:09:02
Hali! Én már 2. szintre léptem, de portyázni változatlanul nem tudok. Ugyanaz, mint az előzőknél fehér lap stb.
Már 72 portyapontom van, de kb. ............csinálhatom velük.
Pontszám: 4
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2538. hozzászólás - 2008.11.23. 15:17:31 (Válasz Macskacico #2537 hozzászólására.)
Tényleg nem tudok mit mondani Macskacicó, csak azt, hogy valószínűleg már erősen tornáznak a hiba javításán. Volt már ilyen, hogy valamit nagyon nem akart a rendszer, hamar helyrerakták mindig! Nyugi!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
irritálóNowelFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2539. hozzászólás - 2008.11.23. 15:20:10
Remélem mert nekem is portya hiányom van már.
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket."
J.F. Kennedy
Pontszám: 5
fórumozóEra30Nő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2540. hozzászólás - 2008.11.23. 15:31:29
Sziasztok.Amikor elindítom a vadászatot nem kapok kvíz kérdéseket ez kb. 2 napja van.Lehet ez ellen tenni valamit?Köszi:Clau
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője