Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Lélek barlangja - fogadó (Kubla törzshely.)
fórumozóAmateonFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélek barlangja - fogadó (Kubla törzshely.)
241. hozzászólás - 2008.12.19. 17:07:30
~ Hova lett mindenki?~ gondolja Amateon ~ Na mindegy, egy ilyen kihalt helyen nem maradok tovább!~ ezzel távozott!
,,Pyarronban tisztességes kiképzést kapott, kevesen forgatták olyan jól a kardot, mint ő."
Pontszám: 5
fórumozóYvanoreNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélek barlangja - fogadó (Kubla törzshely.)
242. hozzászólás - 2009.01.20. 20:28:21
Hosszú és fárasztó útról tér be egy poros, koszos lény. Köszönésképpen bólint , hang nélkül a pulthoz siet. Inni kér , a pultra könyököl és két kezére támasztja csuklyás fejét. A rárakódott por könnyű felhőként száll fel róla a mozdulattól. Szét se néz, fáradt nagyon. Leül egy csendesebb zugba és figyeli a betérőket. Vár...
A hozzászólást Yvanore módosította 2009.01.20. 20:30:42-kor
Pontszám: 3.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélek barlangja - fogadó (Kubla törzshely.)
243. hozzászólás - 2009.07.05. 18:04:11
-Aztakkor így hasitottam ketté a hétfejű sárkány mindahét fejét a levélbontó késemmel...
*hallatszik már kintről Shaktor mély baritonja ahogy meséli az őt körülsereglő népeknek izgalmas s csodásabbnál csodásabb már már a hihetetlenség határait súruló történeteit*
-Höhöhö...
*villantja meg hősünk mindent elsöprő 100 dolláros mosolyát félvállról ahogy lassan megközelíti ama becsületvesztőt hova most dolga illetve egészenpontosan az nagy unalma csábiitotta...megaztán amugyis az effajta nyári meleg napokon mindig jólesik egy kis borocska valami hűvös taverna egy félreeső asztalánál...majd csakamugy hetykén elpöccinti cigarettáját és betaszítva az ajtót belép a helységbe...a tömeg még sokáig tolong zajong az ajtó elött vannak akik követik mások inkább az ablakokon át fiygeli celebünk minden mozdulatát és boldogan újságolják egymásnak hogy megfogták a köpenyét sőőt még egy kis dekk is előkerül aminek birtoklása kissebb verekédést is szül pár jólmegtermett Bközepes tarkopasz Shaktorfanatikus legény között...
-Bort...Vöröset...valami jófajta pincehideg félédest...
*adja le rendléstét hősünk a pultoslegények majd szemrevételezi hova is csöppent ő voltaképp...de nincs sokáig ideje nézelődni mer egy hang szólítja meg*
-Mesélje el nagyjóuram hogy történt az amikor szétvert egy teljes birodalmi légiót egymaga...
*érdeklődi egy 10éves forma kölyök ismerősünket...Shaktor arcán szolid kis mosoly ahogy visszaréved a múlt ezen egy jeles korfordító eseményéhez...*
-Sej akkor még fiatal voltam és boho...ha csak egy falevél megmozdult máris tüzeltem...
*villantja meg kis ismétlő nyilpuskáját köpenye alol amit még egy szaknderversenyen nyert valami vándor muzsikustól a fickó monogrammja még mindig ottvan a fegyver oldalán...T.N.G.*
-szóval akkor még igen fiatal voltam tán annyi mint te...azt ottvolt elöttem az a böszömnagy légio de nem aggódtam hisz velem volt ez...
*apró körübelül 30 cmeres fémhenger villan Shaktor kezében majd a semmivelösszenemtéveszthető hang amikor a lézerkard pengéjét aktíválják és kiugrik markolatból...*
-ohhhh...ahhh...hhuuuuhhuuu
*hüledezik a közönség*
-és mindez elég volt?
*kiváncsoskodik a gyerek tovább*
-há persze...
*az igazsághoz persze hozzátartozik hogy a kardot hősünk találta valami fekteruhás fazonnál aki az égből hullott le valmi ismeretlen fémszerkezetben...igazából ez a dolog magyarázza meg azt is hogy barátunk testét és ruházatát mér tarkítják különböző toldozva foldozva rögzített fémek kapcsolok huzalok és antennák...a pultosnak is egy R2es kapcsológombájval fizetett bár igazából fogalma sincs mi is az az R2...ő amolyan kicsi kényelmetlen széknek nézte amikor megtalálta de ez a kis piros gomb annyira teccett neki hogy kibogarászta és megtartotta...ha teljesen őszinték akrunk lenni mindent elhozott ami mozdítható volt ami meg nem azt eladta az orkoknak szaré hugyé meg egy éjszakáért a törzsfő lányával...persze aztán egy teljes Grófságot lemészárolt hogy megőrizze titkát az eseméyneket meg rákente a hegyekben lakó ork atyafiakra ennek köszönhető egyébként a még mai is tartó többszázéves háborújuk a vidéken...noh mind1...szóval a Légioval is úgyvolt hogy valójában ő is a velük érkezett ő volt az egyik teknősbéka formáció farka...valami varázslót kellett volna kinyirniuk...az egész brigádból csak ő élte túl...a varázsló meg ahogy végetért a csata el is tünt...hősünk meg sztár lett...*
-Kinyírtam mind egy szálig az összest...nem kegyelmeztem senkinek...rideg vagyok...rideg mint a kő...Tíz év pszicho-tréning hipnózis gyógyszeres kezelés és imádság…gondolkodás nélkül darabokra téptem mindet...
*mondja olyan halálkomolyan hogy azmár tényleg bizisten...*
-Nahde teccetős kis putri ez itt...megnézem kik járnak erre...szóval táguljatok büdös csőcselék takarodjatok a földekre dolgozni meg őröljétek a búzát ne itt tespedjetek...
*adja ki az utasításokat majd ahogy a terem megtisztult ő is keres magának egy kényelmes sarokasztalt...elehyezkedik lábát felteszi rá és csendben szemlélődik bár ahogy így elment mindenki és végignéz az amugy totál pókhálós poros kihalt helységben már meg se döbben hogy a többi asztalnál is leginkább csontvázzá aszódott hullák ülnek...*
-Élni tudni kell...bár úgylátom itt nem mindenkinek sikerült...
*jegyzi meg csakamugy magának és jót kacarászik a helyzet komikumán*
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.70
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!