Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés - Világ 3.
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
121. hozzászólás - 2009.03.01. 12:58:17 (Válasz Csaba112 #120 hozzászólására.)
transzcendális projekció:

Lélekenergiád egy részét elrejtheted ellenfeleidtől. Minden szakértelemszint után 100 LE-d érinthetetlenné válik, azaz ellenfeled nem tudja ellopni belőle a részét győzelem esetén. Ha pl. 4-es projekciód van, és van 2000 LE-d, akkor ellenfeled csak az 1600 LE arányos részét lopja el. FONTOS! A szakértelem nem működik, ha ellenfeled szövetségével háborúban álltok, illetve ha te vagy a támadó fél!
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSvegerFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
122. hozzászólás - 2009.03.02. 00:25:34
Üdv

Feltettem egy kérdést v3-n és eltűnt.Kiírta hogy kiértékelés alatt van mire visszajöttem most már nincs róla infó hogy jó vagy rossz lett a kérdést és a kérdésem sincs meg a kvíz topicba

508.helyes válasz után adtam le a kérdést és most ezt látom:

Eddigi kérdéseid értékelései: 3 jó, 0 rossz, 1 törölni.
Eddig 508 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 92 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.

Vagyis 3+1=4 nem 5.Hova tűnt ??

Esetleg ha elveszett akkor kiírhatom újra a kérdést,de most nem engedi jelenleg az 5 kvízemet kiírni
Nem árulom el hogy milyen néven vagyok a játékba,mert akkor megkérnél hogy ne támadjalak.Így elkerülök egy kellemetlen beszélgetést.
Láss előre és fejleszd a karakteredet.
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
123. hozzászólás - 2009.03.02. 00:32:29 (Válasz Sveger #122 hozzászólására.)
Eltűnni akkor tűnik el, ha a kvízadmin törli az adatbázisból valami miatt. Ha nagyon rossz kérdés lett volna, akkor megkapod rá a rossz értékelést, ha csak kisebb probléma volt vele, akkor akkor nem növelte a rossz értékeléseid számát, de a lehetőséget nem kapod vissza, hogy írhass helyette. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy olyat kérdeztél, amit hetente húsz ember megkérdez, és ezért az admin anélkül törölte, hogy egyesével megnézte volna, hogy ki vannak-e már értékelve.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagGaborpivarcsiFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
124. hozzászólás - 2009.03.05. 12:56:12
Valami gáz van a vadászatommal. Olyan, mintha kifagyott volna a rendszer. Az alábbi szöveget írja ki:

Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 0-38:0-38.
Ezután még 12 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 20 cselekvéspontod van.
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre helyesen válaszoltál, +10% lélekenergiát fogsz kapni!

Az idő nem csökken, valamint megszakítani se tudom a vadászatot. a 0-ab:0-cd számok oldalfrissítésenként változnak, de nem történik semmi.
V3 - Pivi
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
125. hozzászólás - 2009.03.05. 12:58:58
Pont az előbb láttam ezt a másik topikban más is erre panaszkodik a vadászat során.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
fórumozóExitusFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
126. hozzászólás - 2009.03.05. 13:09:02
Üdv.!
Az lenne a problémám, hogy az exitus nevű karakteremmel indítottam 12 vadászatot, eltelt pár óra hossza, amire hazajöttem ezt írta ki a vadászatnál:

Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 0-41:0-4.
Ezután még 11 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 38 cselekvéspontod van.

ha megnyomom, hogy vadászat megszakítása, ezt írja ki:

Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 0-42:0-29.
Ezután még 11 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 38 cselekvéspontod van.

és akárhányszor nyomom meg, akkor se tudok újból vadászni, de portyázni meg pihenni mégis tudok, és akkor is ezt írja ki. Kérlek titeket, oldjátok meg ezt a problémát valahogyan. Előre is köszönöm.
Pontszám: 5
kedvelt tagSissy71Nő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
127. hozzászólás - 2009.03.05. 23:42:35
Iszonyatosan dühös vagyok és most inkább nem írom le, hogy mit gondolok a randomról és a kitalálójáról, a fair játékról és a békés, 3. világról és arról, hogy sokkal gyengébb karakterek hogyan verik ronggyá a prémiummal felturbózott, jóval erősebb karakteremet....
Mindenesetre bárki bölcs ötletei valósultak is meg itt, annak üzenem, hogy KÖSZÖNÖM! A játéktól sikerült elvenni a kedvemet...
A hozzászólást Sissy71 módosította 2009.03.05. 23:45:21-kor
Pontszám: 2.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
128. hozzászólás - 2009.03.06. 01:38:44 (Válasz Sissy71 #127 hozzászólására.)
Inkább azt írd le, hogy mi a gond? Prémiumosként, magasabb szakértelmekkel, negatív a győzelem vereség mutatód 100-nál több csata után nem prémiumosok ellen? Vagy egyéb probléma van?
Pontszám: 5
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
129. hozzászólás - 2009.03.09. 07:07:08
sziasztok

17717 LE-s az Euro klán kútja erre jön ez:

Kapituláltatok a Mohir szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 17717 ponttal. Ma, 21:04

vagyis 100%-os veszteség ilyen a másik 2 nem békés világon sincs itt meg 1000 fölé se szokott menni.

Kérjük a hiba kijavításást.

Csaba
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.50
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
130. hozzászólás - 2009.03.12. 11:01:04
Az utolsó 7 csatámból 4 vereséggel végződött, ehhez képest az Eddigi csatáid oldalon győztes csataként látható, azaz fals információ jelenik meg!
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 5
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
131. hozzászólás - 2009.03.12. 11:07:12
Világ 1 dettó..
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 3.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
132. hozzászólás - 2009.03.12. 11:19:29
Nyugi, épp most változtattak a rendszeren, bekerült a csata utáni regeneráció.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
közellenségFényhajósNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
133. hozzászólás - 2009.03.12. 12:34:08
Sziasztok!

Valaki magyarázza meg nekem légyszi, miért kapott rossz értékelést a következő kvízkérdésem:

Mi az Aréna építésének feltétele?

Gyakorlótér 4
Védőfal 5
Gyakorlótér 5
Örtorony 6

Helyes megfejtésnek a Gyakorlótér 4 volt bejelölve.
A kérdés a következő minősítést kapta:

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Tessék????? Egy speciális érdeklődésű réteg? Hát miféle speciális réteg, ha nem maguk a játékosok????
Pontszám: 2.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
134. hozzászólás - 2009.03.12. 12:42:03 (Válasz Fényhajós #133 hozzászólására.)
Első szintűként ezzel a válasszal nyilván teljesen tisztában voltál. Másrészről az ilyen kérdéseknek külön témája van.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
135. hozzászólás - 2009.03.12. 12:42:25 (Válasz Fényhajós #133 hozzászólására.)
Van olyan topik, hogy nem fogadták el a kérdésem miért? Máskor légyszives oda írd.

De elmondom miért kapott ilyen értékelést, azért mert egy nem szövetségben játszó játékos szerinted honnan fogja tudni erre a választ?
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
136. hozzászólás - 2009.03.12. 12:47:26 (Válasz Kagemusha #130 hozzászólására.)
Idézet: Kagemusha - 2009.03.12. 11:01:04
Az utolsó 7 csatámból 4 vereséggel végződött, ehhez képest az Eddigi csatáid oldalon győztes csataként látható, azaz fals információ jelenik meg!

Idézet a világ1 topicból:

Bekerült a sebzéskompencázió, és sajnos bekerült vele egy hiba, néha nem az nyerte a csatát akinek kellett volna.
Szerencsére gyorsan javításra került, de aki bekerült a szórásba és emiatt LE-t vesztett, az írjon nekem PM-et a csata ID-jével, és visszaírom neki.
Pontszám: 5
fórumozóPetking5Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
137. hozzászólás - 2009.03.13. 15:24:33
Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy az értelmetlen rosz kérdéseket töröljétek. PL: Melyik mitologiai lény változik kővé, tutomal a medúza az kővé változtat, és a troll ami azzá változik a fény hatására.
Petking
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
138. hozzászólás - 2009.03.13. 15:26:47 (Válasz Petking5 #137 hozzászólására.)
kvíz 3. topicba írd be légyszíves, a kérdést minél pontosabban idézve.
Pontszám: 5
közellenségLaurannaNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
139. hozzászólás - 2009.03.16. 11:15:36
Sziasztok!
A kvízben feltettem a kérdésemet egy napja de ugy néz ki hogy még senki sem válaszolta meg... csak érdeklödnék hogy ez hiba vagy várjak türelemmel?
Pontszám: 3
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
140. hozzászólás - 2009.03.16. 11:16:11 (Válasz Lauranna #139 hozzászólására.)
Türelem
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!