Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Gigantikus Temploma
közkedveltdavid16Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
141. hozzászólás - 2018.09.06. 12:30:57
Én nem értem ettől függetlenül ezt az őskő nerf-t.
Az hogy kevesebb relikviát ad vagy transzdestrukcióból is kevesebbet ad,azt megértem.Mert aki időt akar spórolni az áldozzon fel valamit érte.
De amennyi őskövet ki lehet szedni a tk-ból az mire is elég? kb prémiumra vagy esetleg 1-2 állatfelszerelésre.
Aki csak ennyiből játszik,vagyis ennyi ősköve jut annak a karaktere mérföldekre van egy fizetős játékostól.Bár lehet csak szórakozásból játszik és neki így is bővel elég ebből a játékból.Sajnos ez lett tőlük elvéve.Persze így rá vannak kényszerülve hogy fizessenek ha őskövet akarnak.Ez amolyan Miklós motiváció.
De ha tk-ból őskövet veszel ki és meg sajtoló anomáliát vagy kiképzést csinálok amivel nőnek az állatok.Én mindig előnybe leszek azokkal szemben akik tk-ból őskövet vesznek ki.Most szegényektől ez is el lett véve.Meglehet nézni mennyi őskövet emészt fel a karakterem v6-n és lehet ahhoz viszonyítani hogy mennyit is ér a tk-ból kivett őskő.Milyen kevés ahhoz képest hogy mennyi kell a játékba. 6 csatlós öltöztetése már-már 1000 vagy 2000 őskő.
Ez mellé még a heti 40 sajtolásom amire rakok tp-s felszerelést és sajtolós felszerelést... Plusz a térkapu várakozási idő....

Miklós: Nem csináltok egy olyan fejlesztést hogy én rendelek pl 1600 őskövet,ebből 400 őskövet el tudok küldeni egy játékos társamnak?
Nekem vannak itt nagyon jó játékos társaim,akikkel nagyon jó a viszonyom.Sokuk nem tud őskövet költeni,de én szívesen támogatnálak titeket és a társaimat is. Legalább évente 2x . Bármi ilyenre nyitott vagyok.Tudom vannak az ajándékok ami befizetés után jár.De ha nekik őskő kell akkor én azt küldenék. Pár százat.
V6
Pontszám: 9.28
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
142. hozzászólás - 2018.09.06. 13:26:29 (Válasz david16 #141 hozzászólására.)
Végül is ez az őskő ajándékozás ötlet nem is olyan rossz, mondjuk én úgy tudnám elképzelni hogy lenne egy számláló ami nőne a tisztán vásárolt mennyiség 10-20%-ával és az lenne az ajándékozási keret, bármikor bármennyit el lehetne ajándékozni ha van a karakternél annyi és engedi a keret, azaz ha veszek 750 követ, akkor 75 követ szétoszthatok ha akarok az aktuális készletemből. Így a nem fizető játékosok is juthatnak ingyen kőhöz, de az mégis ki van fizetve. Esetleg az ajándékozási számlálón lenne is egy limit, mondjuk 100-200 őskőig nőhet.

Kieg: Az ajándék kő nem duplázódhat majd a kiégettek miatt.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2018.09.06. 13:28:23-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
143. hozzászólás - 2018.09.06. 13:26:52 (Válasz david16 #141 hozzászólására.)
Az őskő küldés / átadás sajnos önmagában nem megvalósítható, képzeld el, hogy valaki játszik X karakterrel, farmolja a templomokat akármit és az összes alt átküldi az őskövet a főkarinak. Vagy valaki megadja a másiknak a usernevét hogy építsen a karakterével amíg nyaral, és az összes őskövét átutalja magának. stb... a lehetséges visszaélések száma végtelen. max olyat lehet, hogy amikor befizetsz, akkor nem az ajándékot adod át másnak, hanem magát az őskövet (vagy annak egy részét). Ezt úgy tudjuk megvalósítani pl. egyszerűen hogy az ajándékcsomagban őskő van, és amikor az ajándékcsomagot átadod másnak, akkor az őskövet is megkapja.
Pontszám: 7.74
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
144. hozzászólás - 2018.09.06. 14:29:55 (Válasz Miklós #143 hozzászólására.)
Igazából szerintem látod te is, hogy arra próbálunk játszani, hogy maradjon meg a játékostömeg, akár annak az árán is, hogy magunktól veszünk el valamit, vagy nekünk kell több energiát beletenni valaminek a farmolásába. Jelenleg V1 "pörög" a legjobban, de ha most csak 2 tucat ember megy el, mert nem tud vagy nem fog őskövet venni, akkor már sokkal kevesebb szövetség lesz SZB-ben, kevesebb embert lehet ütni, stb. Én a játékosokat szeretném megtartani leginkább, sokat számít egy aktív arc is a fórumon. Igazából amúgy "csak" prémium tagsággal csak vegetáló játékot lehet játszani, nem megsértve ezzel senkit.

Más: a tízszeres gigantikus templom nem kerül 10* annyi időbe. Kb. ugyanannyi idő alatt teljesíthető, mint a sima. Nekem akkor is nagy szívfájdalmam ez a transzdestrukció nerf, ezt nem is lehet máshonnan szerezni. Abban igazad van, hogy tényleg elszállhat a kapható templomkristályok mennyisége. Sőt, el is szállt, ez jött jól a őskőváltáshoz. Én viszont direkt nem is váltottam, várván egy eventre, ahol majd feltolom az állatokat kellően (nagyon le vagyok maradva), de ígértetek egy tárgyat, amivel egyetlen állat szintjét is lehet majd húzni, szóval arra várok nagyon Mondjuk én erre simán lőnék el smaragdszelencét is.

Annak örülök mondjuk, hogy mindenre van értelmes válasz vagy van logika a döntés mögött, meg annak is, hogy hajlandónak mutatkozik a nádszál kicsit dőlni, ha úgy akarja a nép
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.92
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
145. hozzászólás - 2018.09.06. 17:14:28 (Válasz Miklós #143 hozzászólására.)
Ez is lett a kérés, hogy a befizetésnél lehessen átadni őskövet valamilyen módon (azt senki nem kérte, hogy akármit is lehessen átadni csak úgy karalterek között), így a te megoldásod pont jó lesz (amúgy nem biztos, hogy jó irány, ha a játékosoknak kell helyetted maradásra bírni a haverokat, akár úgy is, hogy pénzzel támogatják őket, kicsit abszurdnak látom ezt).

Egész egyszerűen a játék érezhetően halad az elmúlás felé, hisz nem tudtok fejlesztéssel lépést tartani az élen járok igényeinek kielégítésére, az újabbak illetve az alacsonyabb szinten lévőknek meg egész egyszerűen horror pénzt kell(ene) beleölni a játékba a harcoló csatlósok felszerelése miatt.
V1-en 250-es szinten (inspirátorral pláne) biztos elég sok kheszon gyűlik a felszereléshez, alacsonyabb szinten (pl. V6) nem. Akkor legalább kellett volna karakter szintben korlátozni, hogy hány harcoló csatlósod lehet (pl. a 6. csak 250-es szint fölött), és mire oda ér a karakter, már van elég kheszon, nem kell az egészet őskőből fedezni.

Ha több játékos a cél (vagy legalább a maradék megtartása), akkor olcsósítani kell a játékot, nem drágítani, hisz ez egy spirál lesz (drágább a játék, mert sokan abbahagyják - abbahagyom a játékot, mert egyre drágább).

Amit mindenképp biztosítani kell, az a lehetőség, hogy a nem vagy alig fizető játékosok is tudjanak maradni. Hiába nem fizetnek, a jelenlétükkel tartják fent a játékot. Ha csak a nagy befizetőkre támaszkodtok, az nagy baj, mert 50 emberrel meghal a játék még akkor is, ha az egészet összeolvasztjátok 1 szerverre.

Amúgy a TK nerffel egyetértek, nem is használom azt a módot őskő szerzésre, ha kell őskő, befizetek. De a havi 50-60 őskő megszerzésének a lehetőségét a free játékosoknak valamilyen módon meg kell teremtenetek, és nem olyan áron, hogy ezzel lenullázzátok a karakterüket. Hisz így is gyengébb a karakterük jóval, de prémium nélkül már nekik sincs élvezet a játékban. Lehet az első pár évben volt, de egy 9. évét taposó játékban ezt az alapfunkciót már ingyen kéne adni (hátha maradnak és ez ösztönzi őket mások meghívására, ami akár plusz bevételt is termelhet).

Az új játékoddal is kb. ezek a játékosok fognak játszani. Nem biztos, hogy ha most a hobbijátékosok alól kihúzod a talajt, a régieknek meg nagyon megdrágítod, akkor hosszú távon jól jársz. De persze nem látom át a számokat, lehet ez így működik, de miért ne működjön jobban?
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.27
kedvencRiskaFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
146. hozzászólás - 2018.09.06. 19:27:53
Kedves Miklós!
Ezt az üzenetet egy free játékos írja. Mivel a folyamatos prémiumot már nem tudom fenn tartani, így jegelem a karaktert. (katakomba) Ha marad ez a rendszer kettő hét múlva törlöm is.. Ez csak egy tényközlés feléd semmi több. Felhívom a figyelmedet hogy így a fizetős játékosokat fosztasz meg egy kihívást jelentő ellenféltől. (Még bajnokit is sikerült nyerni.) Így hamarosan ők is meg unják. A játékban lévő pótlék nem igazán motiváló. Hidd el nem vagyok hajlandó 200 oldalbetöltést indítani csak azért, mert a verembe meg csináltam két küldetést. A napi jutalomhoz 70-et pláne nem. Mivel ezzel még páran lesznek így fogyni fog az aktív üthető célpont. Ez úgy két év múlva a teljes játék megszűnését hozhatja maga után. A fizetősök cél, és sikerélmény nélkül maradnak. (Kár érte.) A mostani fejlesztések nem hoznak elég motivációt nekik sem a folytatásra. Főleg mivel nagyon sok régi hiba javítása nem történt meg. Keresek más szórakozást magamnak. Hidd el találni fogok. Sőt a fizetősök is így fognak tenni. (Remélem tévedek.) További jó játékot mindenkinek.
Pontszám: 7.12
kedvencAnbuhatakeFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
147. hozzászólás - 2018.09.06. 21:05:36 (Válasz Miklós #132 hozzászólására.)
Akkor valamit félre értettem ..

Fordítsunk magyarról magyarra...Azt írtad korábban, a templomi medálok száma bővülni fog. A mostani kommented alapján csak a Gigantikus Templom ad újabb medált, a normál nem. Jól értem? Ha igen, akkor a transzdestrukció ellenére is a Giga Templomot kell támogatnom.

Publikus hogy mennyi a medálok maximális száma? Vagy elsiklottam fölötte valahol?
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 8
népszerűBumbyFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
148. hozzászólás - 2018.09.07. 07:45:03
Be lehetne rakni a templomkristaly atvaltasahoz mondjuk 15 templomkeistalyert egy hét premium valtast.Ez eleg realis lenne.
---
Pontszám: 8.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
149. hozzászólás - 2018.09.07. 07:55:44
Na mondjuk kicsit utánagondolva ez is vicces. 520 forint 20 őskő. Valószínűleg mindenkinek van 20 kiégettje, így hát 40 kő. 6 kavics a prémium 1 hétre. Tehát 520 forintból megvan 6 hét prémium. Na ennyit azért tényleg mindenki ki tud fizetni prémiumra.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.84
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
150. hozzászólás - 2018.09.07. 08:27:30
Üdv!

A 6 db harcoló csatlós nagyon nem fér ki egymás mellett.., a második sorba kellett volna rakni!!
A bónuszokat első látásra jól hozza, csatázni csak holnap tudok már velük, így azt csak akkor tesztelem.
A hozzászólást Valheru75 módosította 2018.09.07. 08:30:47-kor
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 8.84
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
151. hozzászólás - 2018.09.07. 08:39:44 (Válasz LanMaffia #149 hozzászólására.)
Igen, vagy 960 forint (kb egy doboz cigi) 10 hét prémium sms-el, 5000 forint egy egész évre.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
152. hozzászólás - 2018.09.07. 09:16:40
Idézet Idézet: barbarabee - 2018.09.06. 17:14:28
De a havi 50-60 őskő megszerzésének a lehetőségét a free játékosoknak valamilyen módon meg kell teremtenetek,

Számolj utána, ez bőven megvan. Kezdetnek ott van a cirka évi 2 piramis, darabonként bruttó 325 őskövet hoz a konyhára. Valamennyi kiadás azért ott van, de azért nettóban marad 200 körüli összeg, az 1 évben 400 őskő, havi szinten 30, már megvan a prémium tagságod.
A templommal kapcsolatban, vegyünk egy karaktert aki már ellőtt 100 átváltást, 200-as transzdestrukciónál tart, és havi 2 templomot tud megcsinálni. Kap havi 248 templomkristályt (+az apró innen-onnan). Ez további 40 őskő havonta.
Eltelik 1 év, lesz 248-as transzdestrukció, havi 296 templomkristály, 33 őskő havonta.
Még 1 év elment. Ennyi idő alatt azért csak beeshet még egy free játékosnak is egy gigantikus templom. +56 transzdestrukció, 304-es, 352 per hó, kivéve amikor a gigantikust csinálod, akkor 1860. Bár itt 90-es átváltásnál tartasz, akkor is kapsz havi 64 őskövet.

Ezt lehet még tovább számolgatni, de az jól látható, hogy a free játékosok prémium tagsága még így sincs veszélyben, bőven kigazdálkodható, és a gigantikus templomok valóban elég masszív boostot adnak.

Még itthon vagyok szóval a számításaim nem pontosak, de azért kb. stimmelnek, remélem.

Riska: minden tiszteletem, de egy játék sosem attól szűnik meg, hogy valaki, aki egyáltalán semmit sem fizet érte, az abbahagyja a játékot, hanem azért, mert a játékot nem éri meg fenntartani, több a költség, mint a bevétel, a fizetős játékosok nem fizetnek többé, pl. azért, mert korlátlan mennyiségben lehet őskövet szerezni...

Anbuhataka: A megszerezhető templomi medálok maximális száma 20, ezt tudod egy relikviával 30-ra kitolni. Ha ezt a maximumot eléred, a Végzet templomában nem kapsz többé medált, csak a gigantikus templomban.

LanMaffia: gondolkodtam a javaslatodon. Csinálhatunk egy tárgyat, ami az átváltás számlálót csökkenti, 20-szal, vagy 50-nel. Tehát pl. ha 151-nél tart valaki, és már 90 lenne az átváltás, elhasználja ezt, és a következő évben megint 60 lesz neki a váltás. Persze ez csak egy különleges és ritka jutalom lenne, nem teremne minden bokorban – de hamarosan itt a VU 10 éves szülinapja, ott pont jó apropó lenne 1 ilyet osztani.
Pontszám: 7.74
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
153. hozzászólás - 2018.09.07. 09:42:07 (Válasz Miklós #152 hozzászólására.)
Miklós, ezt a "korlátlan őskő szerzés" dolgot szerintem egy kicsit túlértékeled, legalábbis én nem érzem még, pedig simán csináltam havi egy templomot mióta játszom a v6-on, vagyis az indulása óta, most tartok ott, hogy 37 követ jelent egy templom, azért ezt nem nevezném korlátlan mennyiségnek, pláne hogy minden sima templom után a következő mostanáig egyharmad őskővel adhatott többet. Még ha az ember évente 20 templomot is csinál meg, akkor is az egy év alatt 6 őskővel szerez többet temlomonként. Kicsit igazságtalan dolog az extrém temlomozókra érvelni, elhiszem hogy valaki évente 30-50 templomot megcsinál, átlag játékstílust kellene venni. Ez kicsit olyan, mintha azt mondanák, hogy az élelmiszer árát évről évre duplázzuk, hiszen meg lehet keresni a kis hazánkban akármennyit.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2018.09.07. 09:44:46-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.20
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
154. hozzászólás - 2018.09.07. 10:09:40 (Válasz Miklós #152 hozzászólására.)
Továbbra is úgy érzem, hogy a többségnek nem a nerfel van problémája hanem azzal, hogy nem lett előre szólva és volt aki pofára esett volt aki nem. Nyilván egy prémium tagságra való kavicsot szinte hűségszilánkból is összelehet kaparni az meg esik mindenhonnan. Szóval azoknak a felháborodását kicsit erősnek találom akik csak a prémium tagságukat féltik.

Viszont vannak olyanok akik elég erősen fektettek a templomba rengeteg őskővet és energiát, hogy majd egyszer megtérüljön. Számolva azzal, hogy majd templomkristály->őskő átváltásból lehet fedezni az árát az állandó jelleggel bekerülő "megveszed vagy az összes eddigi erőfeszítésed kárba megy" című fejlesztéseknek. Gondolok itt pl: az alkimista laborra vagy a sokadik harcoló csatlósra. Természetesen V1-en kisebb-nagyobb inspirátorral könnyedén összelehet szedni a megfelelő mennyiségű kheszont, de V6on még néha az aktuális eventre és a havi veremre se elég a csp. Jó lenne ezen is kicsit elgondolkodni. V1en nyugodtan lehetne dobni egy jó nagy nerfet a kheszonra, ha már a bevétel a lényeg, aztán megnézném ki mennyire örül majd az újabb harcoló csatlósnak

Egyre kíváncsibb vagyok arra a beígért kompenzációra a nerf miatt
A hozzászólást Spellatrix módosította 2018.09.07. 10:11:00-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 8.33
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
155. hozzászólás - 2018.09.07. 10:54:49 (Válasz Spellatrix #154 hozzászólására.)
Már sokadszor említed ezt, ezért reagálok rá:nem, nem lehet inspirátorral sem kheszonból felszerelgetni a csatlósokat
Még úgy sem, hogy kb 30 harci szintenként cserélek csak teljes szettet.
Pontszám: 7.39
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
156. hozzászólás - 2018.09.07. 10:55:14 (Válasz Mortal55 #153 hozzászólására.)
A korlátlan alatt azt értettem csak, hogyha nem változtatunk semmit, és a havonta szerezhető templomkristály egyre több és több, viszont az átváltási arány ugyanaz marad, akkor az idővel a végtelen felé konvergál.
Pontszám: 7.74
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
157. hozzászólás - 2018.09.07. 10:55:33 (Válasz Spellatrix #154 hozzászólására.)
30 hűségszilánk egy hét prémium, 120-130 hűségszilánk egy havi. Csak szilánkból állni a folyamatos prémet nem egyszerű, vagy akár lehetetlen.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.20
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
158. hozzászólás - 2018.09.07. 10:59:59 (Válasz Miklós #156 hozzászólására.)
Így is végtelen, csak éppen meghosszabbítottátok a dolgot, amiben mondjuk van logika, úgysem fog 20-30 évig élni a játék, hogy megint gondot okozzon ez a dolog, ha mégis, akkor lehet megint nerfelni.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.20
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
159. hozzászólás - 2018.09.07. 11:05:17 (Válasz Ricskosz #155 hozzászólására.)
Nem én találtam ki. V1-es kollégák hangoztatták, hogy kheszonból simán megoldják a csatlósok felszerelését. Nehéz elhinni, de ha így van jó nekik.

Mortal ez csak egy példa volt. Napi 1 belépés is ad és a veremből is esik tonnaszámra. Ennyi hűségszilánkkal és templomkristállyal kétlem, hogy ne lehetne megoldani továbbra is a prémiumot, viszont másra tényleg nem lesz elég.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2018.09.07. 11:05:50-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.45
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
160. hozzászólás - 2018.09.07. 11:24:01
Most meg Csinaltam egy vermet
Kivételesen adott kettő templom Pálca ingyen 15 szint alatt
Plusz vehetek négy pálca
Na most én eddig is meg Vettem a pálcakat 90%ba
Ez egy pálca esetén 56 Őskő
Aztan meg Csinaltam a templomokat volt hogy 6-7et egy nap
Ezt lé ból dekiztem és sokszor ehhez 6dekretum kellett egy templomba, volt hogy több ott az egész templomot kukaztam
Ezt azért tudtam megtenni mert be vezetetettek az ősi templom pálcát helytelenül ezzel gyorsitva a templomok teljesíthetőségét
Nerf helyett elég lett volna ki venni az ősi pálcát és úgy havi max de erősen maximum 4 templom teljesülne ez havi plusz 8transzdestrukcio lenne csak és nem szaladna el az képzeletbeli ló sehova
Én nem azért valtottam a kristalyok Őskő re hogy ti szegényebbek legyetek, ha nem mert ezt egy felől semmi sem tiltotta masfelol így amit előtte évekig templom ra koltottem pénzt részben vissza térült
Addig hogy valakinek 300 felett adjon a templom végső jutalma kristályokat bizony nem kevés idő és anyagi ra forditas kell
Szamolj Utana nyugodtan

Nekem jelenleg 270 kristály 10 Őskő
Nem ölted meg a jatekom csak MÁS valamire kell majd valtani a kristalyokat
De kiképzés re nem Latom értelmet
Esszencia anomalia már nem kell
Dukat se annyi ra
Sajtolo esszencia talan ami meg eri még
Viszont az ezer szam gyűlő kristalyok alltal Eztan vagy az allatok szintje fog el szallni vagy a sajtolt lé miatt a Tö növekedés
Akkor azt is nerf fogja súlytani?
Amúgy kis matek
Templom pálca 56 kő
Venni többet lehet mint ingyen szerezni
Az tud sok templom meg csinalni aki meg veszi a pálcakat Mindet amit lehet
Ha végén kapok 300 +24kristaly kerekitsuk 330 ra ez 110 Őskő
Mínusz 56 a pálca
Tiszta nyereség 54 kő
Tehát még nem Tudom meg venni a következő pálca belőle és még hol a premium hol a mindenre így koltok oskovet?
Akar hogy nézem inkabb az van, hogy jött egy fejlesztés és ezzel aki dolgozott annak ezért pénzt kell adni
Bevétel allando vagy csökkenő tehat fizetés re kényszeritjuk a jatekosokat
Ha ezt így mondod szerintem jobban jött volna le mint úgy hogy korlatlan kő szerezhető és az mindent fut
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2018.09.07. 11:30:12-kor
Pontszám: 7.89
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!