Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Kihívás Tornya
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
441. hozzászólás - 2019.02.23. 18:04:27 (Válasz Fsanyi82 #440 hozzászólására.)
Kicsit több mint elég infót kaptam, most pedig számolgassunk. Nem akarok tű pontos lenni ezért nézd el nekem a megközelítő értékeket. Már 300-as szinten ha jól tudom 900-as szörnyet kapsz, ami valahol 400K körüli le-t adna 1-3 csp-re, vegyünk egy átlagot azaz 200k le kijön egy csp-re. Nem tudom, hogy egy szintnyi verem összességében mindent számolva mennyi le-t hoz mert vannak egyébb jutalmak is, viszont egy szint szerintem 35-40 csp-t azért igényel, de legyünk optimisták és legyen 35 csp egy szint. 35*200k az 7 millió le fölött kell hozzon egy szint a veremben (közel 120 millió le egy verem) ha annyira ráfizetés lenne a torony. Mersze jogosan mondhatod hogy ez így közel sem pontos mert a torony kisebb sinten kevesebb le-t adna, igaz is, viszont garantáltan egy cspre, az első 100 szint környékére érnéd el azt hogy 1 csp-ért egy verem csatáni le-t és tp-t kapsz, 200-as szinten viszont 1 csp-re 2 veremcsatányit, majd megint redukálódna a dolog egy keveset amikor már "kémlelő" támadásokat kellene végezned. Simán számolhatunk azzal, hogy ki tudnál hozni átlag 100k le-t egy csp-re szb-s le/tp aránnyal, azaz vermenként 60 millió le értékű cuccot kell kihoznod hogy körülbelül ugyan ott legyél. Nem tudom hogy mennyit hozol ki valójában, de nem is kötelező elárulnod, inkább csak játszadozok a számokkal.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
442. hozzászólás - 2019.02.23. 18:27:49 (Válasz Mortal55 #441 hozzászólására.)
Ezzel egy a baj

Hogy nem fog ennyi lé-t adni hisz akkor meg a pp lenne értéktelen vacak és menne a rinya, hogy csak kihivás torony legyen nonstop hetente ujra indítva

egyébiránt játszani jó a számokkal , de a vermet sem csak végig kattingatom hanem maximálisan kihasználom küldizésre

ha a te általad elképzelt Lé mennyiség jönne a mellé azért elég brutális tp is kellene , aminek páran örülnének mások meg amiatt mondanák, hogy ez így stop

egyébként némi finomítás mellett a torony maradhatna ahogy volt persze mindig egyes szintről kezdve a tokenek miatt
állatsebzés részt kell ki venni , lejjebb venni , vagy adni ellene védekezési opciót
és vagy a várakozási időt kell törölni vagyy lehessen látni előre milyen elemmel jön a következő , ennyi és teljesen jó lesz
Pontszám: 8.60
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
443. hozzászólás - 2019.02.23. 19:17:56 (Válasz Fsanyi82 #442 hozzászólására.)
Miért is lenne értéktelen a pp? A pp is alap helyzetben ugyan azt a le/tp arányt adja mint a veremben a csp, csak éppen egy csp többszörösen adja ugyan azt az arányt (mégsem értéktelenedett el eddig sem a pp), ergó aki szb-zik, és vermezik rendszeresen az nem hiszem hogy összeszarná magát ha ugyan az erőforrása kicsit több erőforrást érne, így totálisan nem értem a problémádat, nem mellékesen mibe tart kérni, hogy a küldetésekbe is számítson a csata, ha már erőforrásba is kerül, eddig is csak azért nem számított és szerintem jogosan, mert nem került közvetlenül semmibe a csata, ismétlem hogy közvetlenül semmibe. Nem beszélt itt még senki sem arról hogy hetente induljon újra, értelme sem lenne. Várom a további érszrevételeidet.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
444. hozzászólás - 2019.02.23. 19:26:01 (Válasz Mortal55 #443 hozzászólására.)
Elkalandoztunk az alap problémától ..
te csp ből tolnád én nem
úgy gondolom van épp elég tevékenység ami erőforrás igénye egyre növekvő, miközben szerezni nem lehet többet ezekből az erőforrásokból , tehát úgy gondolom , nem kell erőltetni ezt a vonalat
ennél nincs jobb érvem a csp ből vagy sem témában
ha majd a szokásos személyek elkezdenek nyűglődni avagy érdemben a te vagy az én verzióm, vagy leginkább a saját elképzeléseiket elő adják a JV felé lesz változás , addig pedig mi itt ketten beszélhetünk erről akár heteket

az event nem lenne rossz ,az előzőekben már írtam mik a hibái egyedül, ami miatt nekem sem és neked sem meg sokaknak nem tetszett
Pontszám: 8.60
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
445. hozzászólás - 2019.02.23. 19:44:14 (Válasz Fsanyi82 #444 hozzászólására.)
Pedig nem kalandoztunk el a témától, nem akarod hogy csp-be kerüljön az event, mert azt gondolod hogy akkor kevesebbet kapnál a csp-dért mintha azt a verembe töltenéd, csak szerettem volna levezetni hogy ez közel sem biztos, megértem ha ez nem esett le elsőre. Azt is megértem hogy kevés a rendelkezésre álló csp, csak azt nem értem, hogy akkor miért nem azon vagy hogy kapjunk többet ha már ígysem elég (egyébbként értem, nem lenne semmi értelme), esetleg rakhatnánk nerfet a veremre, ne lehessen ilyen sok szintje mert minden verem után egyre égetőbb lesz a csp hiány, függetlenül attól hogy csp-s lesz a torony vagy sem, (itt "csendben" jegyzem meg hogy egye fene akkor kerüljön a számodra értéktelen pp-be). Amúgy is, egyszer valami hasonlót írt Miklós, hogy soha nem is volt cél, hogy mindenre legyen erőforrás, meg hát beszélhetünk a csp hiányról, de sajnos szinte biztos hogy valamiféle nerf lesz a vége, hiszen az itt a jól bevált szokás.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.02.23. 19:46:51-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
446. hozzászólás - 2019.02.24. 21:26:36 (Válasz Mortal55 #441 hozzászólására.)
kicsit elszámoltad egyébként
Eh szaki összege eszenciával 192
egy 900 as szintű szörnyért ha a szb (verem , kufár) szabályaival számolsz akkor 113607 LE jönne ha gyémánt vagy akkor pedig 131216 LE 246 tp-vel
de eddig a szintig el is kell jutni (most sem vittem 300as toronyszintig és ha nincs egyéb értelme eztán sem fogom )

A verembe a kieső csp-k részben pótolva vannak (üres mezők is 20 energia vagyis 1 csp), mivel a kapott LE 3x os
minden szinten kapsz öt szörnyet ami azonos szintű veled
kapsz 3 eltorzultat (nekem ezek 294es szinten 337esek )
páros szinteken egy piros szörnyet és egy fő szörny (később megnézem majd ezek mekkora szintűek)
páros szinten 5-10 csp megy a levesbe mivel 10 csata van 3x os lé-vel azaz mintha 30 at csatáznál de itt kárpótlásul eshet rejtett kincs kapsz energia mezőket stb tehát nem akkora probléma
egyedül ami verembe kevesebb az az ektoplazma , az valamiért csak dupla itt elég sokat lehet veszteni normál vadászathoz képest de helyette van szörny talizmán

ahhoz , hogy verembe legyőzz 10 szörnyet igazából semmi teljesítmény (én még gyógyulok is közbe ) állataim épek , vihetek vágó állatot is hizlalni
kihívás torony ba mire 10 db 300 körüli szörnyet leszedsz rámegy 3-9 órád gyorsítás mentesen és mellé biztosan elmegy 10 csp a semmire mindeközben az állataid mennek sziesztázni 12 órára , akkor is ha sok ezres szintűek és irreálisan magas vastag bőrt tudnál húzni (mondjuk egy 20 ezrest - ez sem érne lófittyet sem )
ha gyorsítod kővel és használsz feltámasztás eszenciát persze gyorsabb de az már akkor jóval drágább, mint verembe ráérősen menetelni


v3 as toplistát látom , hozzám közel azonos szintűek átlag 150 szintig mentek páran 200 fölé (ez 450-600 as szintű szörnyek )
450es szörny előbbi számítással gyémántként 59644 LE adna 123tp
600 as szörny előbbi számítással gyémántként 79525 LE adna 164tp re

aki ezen szintekig eljut annak a verem ugyancsak gyerekjáték (akinek nem az nagyon rosszul fejleszti magát), ez pedig csak szívás arra akarok kilyukadni , hogy nem látom értelmét annak, hogy erőforrásból menjen

amit változtatni kell az eventen két egyszerű dolog
1, másodlagos sebzés határát meg huzni 25%-on ahogy az eredetileg is volt , ha mégsem , akkor a vastagbőr af et tovább fejlesztve ne csak vari ellen védjen jobban (bár ez is xart sem érne)
2, valamilyen módja legyen annak , ha nem is minden következő szörnyet de tudjak előre kémkedni mi következik


kieg:
Ha netán a tk pontokat át lehetne váltani csp-re 1-1 arányba akkor beszélhetünk tovább a csp ből menjen az event témába

Engem nem tudsz meg győzni , hogy ez miért lenne jó
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2019.02.24. 21:58:05-kor
Pontszám: 8.60
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
447. hozzászólás - 2019.02.24. 21:49:43 (Válasz Fsanyi82 #446 hozzászólására.)
Végig sem kell olvasnom ezt a terjedelmes szöveget már az elején kiderül hogy te néztél be valamit és tudom is hogy mit, érdekel esetleg? Vagy a tévedésedről se akarjalak meggyőzni?
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.02.24. 21:50:06-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
448. hozzászólás - 2019.02.24. 21:54:41 (Válasz Mortal55 #447 hozzászólására.)
Azért olvasd végig
Mond hol a hiba.
Gondolom azzal jösz, hogy lehetne itt is mint verembe, hogy 3*le adjon
Vagy mi másban van hiba?
Pontszám: 7.90
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
449. hozzászólás - 2019.02.24. 22:10:05 (Válasz Mortal55 #432 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2019.02.23. 12:26:55
Viszint ha a verem szörnyek szerint jön a le és szintarányosan. akkor szerintem megéri rákölteni a csp-t, pláne ha az eseménypont bukás esetén is jár. Jó lenne ha egy 300 szint környéki karakter megírná ide hogy kb mennyi le-t kap egy verem csatáért.


Azaz nem jövök hanem jöttem is csak nem figyeltél eléggé és potyára áldoztál a számolgatásra időt és letámadtál egy téves eredménnyel, totálisan azt vadásztad hogy hol tévedek, ahelyett hogy fontosabb részleteket figyeltél volna meg (vagy adtál volna egy alternatív ötletet), például hogy felvetettem ötletnek, hogy akkor kerüljön pp-be ha számodra az nem olyan fontos. Veled gyakorlatilag nem lehet haladni mert totálisan elzárkózol attól, hogy bármi (szinte bármi) erőforrásba is kerüljön a torony, egyszerűen nem tudok, vagy éppen már nem akarok mit kezdeni veled, szabályosan rosszabb vagy mint Miklós, bár ezt ne vedd sértésnek, csak őszinte alkat vagyok.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
450. hozzászólás - 2019.02.24. 22:47:50 (Válasz Mortal55 #449 hozzászólására.)
Ez az egész nincs ha nem jelzem jár lé és tp holott nem kellene járjon
Ekkor gyorsan meg lett szüntetve és jött javaslatnak, hogy menjen erőforrásért
Te pedig le ragadtál a csp -nél.
Nekem a pp is értékes, sehol sem állítottam, hogy nem az.

A kérdés az miért kellene erőltetni ezt az eventet erőforrásért?
Most nem neked vagy nekem hanem bárkinek..
Toplistán változtat?
Kevesebb bosszúsag fog érni mert nem tudsz tovább menni már segítséggel sem, és erre még erőforrást is pazarolnál
Állataid ki fogják birni?

Dehogy..

Teljesülnek a küldetések ha erőforrásból csinálod ez szép és jó de úgy 200 szint utan a majd 8000kritikus ellenére is én kapok kritikus sebzést és többnyire el sem találom sem varival sem közelharcba, vagyis be ragadna a küldetés is független attól, hogy 1-nek vagy 3-nak vagy 10-nek számol egy csatát

Továbbra is vakon mész neki, majd vársz vagy gyorsítasz és akkor sem biztos tehat nem kapsz semmit

Mindegy nem kettőnknek kell ezt meg vitatni

Nekem pedig nem kötelező minden eventet csinalni.
Pontszám: 8.60
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
451. hozzászólás - 2019.02.24. 23:01:01
Ne bántsátok ezt az eventet Jó így van ahogy legutóbb volt.
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 6.66
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
452. hozzászólás - 2019.02.24. 23:14:05 (Válasz Fsanyi82 #450 hozzászólására.)
Újra bebizonyítottad hogy nem figyeltél eléggé a témában, hamarabb jött a csp ötlete mint az hogy szóba jött hogy jön a csatáért le és tp. Aztán pedig jössz azzal hogy leragadtam a csp-nél, pedig mikor jelezted hogy mennyire fú de nagyon fájna, feldobtam ötletnek a pp-t mert azt is megjegyezted hogy elértéktelenedne a pp, ebből gondoltam hogy neked már annyira nem nagy szám, mert én igyekszek figyelni az érveidre, sőt, tudod én azt szeretem a forumos beszélgetésekben, hogy vissza lehet olvasni és én nem is vagyok rest visszakeresni. Abban totálisan igazad van, hogy nem kettőnknek kellene megvitatni a dolgokat, csak éppen nem vagy parner benne (mármint a megvitatásban), ráadásul a te nézeted az enyém ellen, egyszerűen szinte senkit sem érdekel a torony, hogy valaki valamelyikünk pártjára álljon így mintegy leszavazva a vesztest. Totálisan igazad van hogy ketten viaskodunk a semmin, ezért is jeleztem már korábban, hogy ha aktív leszek a következő torony alatt, akkor szét trollkodom majd a panaszkodók hsz-eit, mert igenis megérdemlik majd. Remélem semmit sem fog változni a torony event, vagy éppen még jobban elszúrják Miklósék (az ötleteim amúgy nem rejtett szabotások akarnak lenni, komolyan gondolom őket), de az biztos hogy legyen újra torony, tudjak majd itt a fórumon szórakozni rajta. (Ja és lehet nyugodtan lepontontozni azoknak az illetőknek, akik csak lepontozáshoz értenek de érvelni vagy érdemben hozzászolni nem tudnak. Nem neked szólt Fsanyi)


Kieg: Ja és igen, én nem eröltetném az erőforrás opciót, hanem azt hogy lehessen a tokenek miatt az első szintről kezdeni, de Miklós csak abban az esetben engedi ha erőforrásba kerülnek a szintek, akkor meg már kapjunk is jó árat az erőforrásainkér mert az is opció hogy semmit sem kapunk érte. A szavazásból is látszik, hogy nem opció, hogy erőforrás nélkül lehessen az elejétől csinálni. Az egész ebből robbant ki, semmi köze nem volt hozzá hogy egy bug miatt adott le-t és tp-t az event.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.02.24. 23:23:54-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.20
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
453. hozzászólás - 2019.02.24. 23:33:26 (Válasz Unr34l #451 hozzászólására.)
Totálisan igazad van, fulladjon csak megint érdektelenségbe az event néhány elvetemültet leszámítva.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.20
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
454. hozzászólás - 2019.02.25. 00:57:18 (Válasz Mortal55 #453 hozzászólására.)
Mert egyébként mi nem fullad érdektelenségbe? Most pl. csak hatszor állt meg alattam a játék, míg 1 óra alatt próbáltam lekattintgatni, ami felgyűlt.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.85
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
455. hozzászólás - 2019.02.25. 08:46:48 (Válasz LanMaffia #454 hozzászólására.)
Ez most költői kérdés volt, vagy komolyan érdekel a véleményem?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
456. hozzászólás - 2019.02.25. 12:16:02 (Válasz Mortal55 #455 hozzászólására.)
Inkább költői, de véletlenül se mondanám azt, hogy nem érdekel a véleményed
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.85
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
457. hozzászólás - 2019.02.25. 13:56:47 (Válasz LanMaffia #454 hozzászólására.)
Milyen kattintásra állt meg? Mi volt a hibajelenség? Légyszi ird már meg nekünk supporta, hogy utána tudjunk nézni, és ki tudjuk javitani, minél több infót kapunk, annál jobb.
Pontszám: 7.75
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
458. hozzászólás - 2019.02.25. 23:34:19 (Válasz Miklós #457 hozzászólására.)
8 éve ez megy, esténként főleg amikor többen ráérnek "Sajnáljuk, ismeretlen eredetű hiba történt". Nagyjából ennyi ideje ez a hibaüzenet
Pontszám: 7.41
kedvencbetelgeuseNő
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
459. hozzászólás - 2019.03.03. 11:06:48
Kiraktunk egy szavazást a kihivás tornyával kapcsolatban, akkor tudsz szavazni, ha elindítasz egy vadászatot.

Ezt nem lehetett volna úgy megoldani hogy azok is lássák a szavazást akik nem vadásznak ?
Valahogy nyíltabban megoldani...
A bejegyzést se látja sok ember, mert nem mindenki olvas fórumot..
S akik időnként benéznek, azok is könnyen elsiklanak fölötte..
/ pl. én is csak most vettem észre, pedig rendszeresen feljárok.. /
S bekerült a szavazás a vadászathoz, de úgy, hogy el kell előbb indítani 1 vadászatot, hogy elérhető legyen..

Elég sok problémával nem foglalkozik , amik itt felmerültek..
Ez így olyan tessék-lássék , hasra ütöttem-összedobtam, mindegy mit válaszolsz, egyik opció sem jó dolog lett..

Részletesebb kérdőívre lett volna szükség.. felmérni a problémákat..
---
Pontszám: 7.00
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
460. hozzászólás - 2019.03.03. 11:47:29 (Válasz betelgeuse #459 hozzászólására.)
Ez ilyen "nesze bameg" szavazás lett, hogy ne pofázzak végre.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.21
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!