Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: Végtelen Mágia Temploma
fórumozóMorvenFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végtelen Mágia Temploma
61. hozzászólás - 2009.09.05. 19:25:17
www.dhuszaneten.forumx.hu
Pontszám: 3.67
népszerűtlenÁdámFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végtelen Mágia Temploma
62. hozzászólás - 2022.10.12. 19:13:33
//Ha valaki ide téved ne és játszana Shuga nevű véhzetúr karakteremmel lehet most ebben a kis hsz ben játszani aki a regényem hőse is.//

//Barát vagy ellenség?//

Shuga

Estefelé jár az óra és úgy döntöttem betérek a fogadóba. Ahoz képest egykor mien sokan jártak ide mára szinte elfeledett eme hej. Nem törődők senkivel csak egy szimpatikus helyre leülök hiszen nem üldöz éppen senki és nem is üldözök senkit. Figyelem azt a pár lényt aki itt téblábol mostanság. Ekkor lép hozámm a fogadós.
- Jó estét uram! Mivel szolgálhatok?
- Akármivel a hideg élelem is jó csak hozz mellé sört és ha lehet adj egy szobát ha más nincsen jó lesz az istálló is.
A fogadós meglepődve néz de hamar meg szólal.
- Á szeretem az ilyen nem válogatós vendéget már is hozok valami finomat.
A fogadós nem sejti hogy mennyire fején találta a szeget, de erről én ugyan fel nem világosítom legalább is most biztosan nem. Ahogy végig szánkázok a fogadón ami egyben templom résszel is rendelkezik, nekem mondjuk fura hogy a kocsma meg a vallás egyben van de hát ki vagyok én hogy ebbe bele szóljak, nekem csak az étkem és szállásom legyen meg. Az egyik itt dolgozó már hozza a söröm és az ételem, aminek én neki is látok közben a múltamon és utazásaimon merengek, nem igen találom a helyem mióta vége a háborúnak, azóta vándorlok ide oda és mágiát halmozok fel és egy bizonyos kék sárkányt keresek akinek tartozok azzal hogy a más világra küldöm. Amint ételem elfogy és a söröm is rendelek még egy sört most van pénzem így költöm hamajd nem lesz akkor majd ráérek keresni, mint végzetúr nem igen van szükségem ételre hisz lélekenergiával is bőven el vagyok de néha jól esik ennem.
A hozzászólást Ádám módosította 2022.10.13. 15:45:22-kor
Nem vagyok más csak egy álmodó, a mindenség tengerén szárnyaló
Pontszám: 5.59
Oldal: 1234
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!